RATY 0%!!! PIERWSZA RATA PO WAKACJACH! RATY 0%!!!

GARMIN Dash Cam™ Mini 2 [010-02504-10]

  • Cena netto: 386,18 zł 475,00 zł
  • Niedostępny
 
video
 

MAŁA KAMERA, DUŻE MOŻLIWOŚCI

Dzięki szerokiemu, 140-stopniowemu polu widzenia, które pozwala rejestrować i zapisywać ważne szczegóły w rozdzielczości HD 1080p, sterowana głosowo kamera Garmin Dash Cam Mini 2 o rozmiarach kluczyka samochodowego ma wszystko, czego potrzebujesz.

 

Efekt ziarna? Nie w tym przypadku. Nagrywaj filmy w rozdzielczości HD 1080p i z szerokim polem widzenia 140 stopni.

 

W przypadku wystąpienia zdarzenia zapisane wideo zostanie automatycznie przesłane do bezpiecznej bazy online.

 

Sterowanie głosowe sprawia, że obsługa staje się prosta, i pozwala na wydawanie poleceń głosowych bez użycia rąk.

 

Funkcja monitorowania podglądu na żywo umożliwia zdalne sprawdzenie samochodu z telefonu.

 

Funkcja ochrony parkingowej ostrzega o zdarzeniach mających wpływ na zaparkowany pojazd.

 

Już nie musisz wybierać. Dwa porty USB umożliwiają podłączenie telefonu i kamery do deski rozdzielczej.

Uchwyć to, co jest ważne.

NIEWIELKA I DYSKRETNA

Ta kamera samochodowa o wielkości klucza jest wyjątkowo kompaktowa. Dyskretna konstrukcja oferuje dwie metody montażu przewodów zasilających — poprowadzone górą lub dołem — co zapewnia estetyczny i niezauważalny montaż.

WYRAŹNY OBRAZ HD

Dzięki wideo w rozdzielczości HD 1080p, obiektywowi z polem widzenia 140 stopni i optyce Garmin Clarity™ HDR możesz nagrywać przejrzyste, wyraźne filmy w dzień i w nocy.

AUTOMATYCZNE NAGRYWANIE

Po podłączeniu do źródła zasilania pojazdu kamera nieustannie rejestruje obraz, dzięki czemu wystarczy ją ustawić i już można o niej zapomnieć.

WYKRYWANIE ZDARZEŃ

W przypadku wykrycia zdarzenia kamera automatycznie zapisuje film tuż przed, w trakcie i po jego wystąpieniu, aby umożliwić zarejestrowanie całego zdarzenia.

STEROWANIE GŁOSOWE

Trzymaj ręce na kierownicy i używaj poleceń głosowych, aby zapisać wideo, uruchomić i zatrzymać nagrywanie dźwięku, zrobić zdjęcia i nie tylko. Polecenia dostępne w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i szwedzkim.

BEZPIECZNA BAZA PAMIĘCI

Zapisane filmy są bezpiecznie przechowywane w bazie online i można uzyskać do nich dostęp za pomocą aplikacji Garmin Drive™ w zgodnym smartfonie. Gdy korzystasz z aktywnego połączenia Wi-Fi®, możesz udostępniać filmy innym, wysyłając łącze i hasło.

PLANY PRZECHOWYWANIA

Każdy klip wideo jest zapisywany w bazie online na 24 godziny od momentu przesłania. Firma Garmin oferuje także rozszerzone plany przechowywania za pośrednictwem płatnych subskrypcji. Wyświetl plany przechowywania.

 

 

 

 

Wygoda i spokój ducha.

PODGLĄD NA ŻYWO

Gdy znajdujesz się z dala od zaparkowanego samochodu, użyj aplikacji Garmin Drive na zgodnym smartfonie, aby z dowolnego miejsca uzyskać zdalny dostęp do kamery w celu monitorowania podglądu na żywo. Ta funkcja wymaga aktywnego połączenia Wi-Fi i stałego zasilania; niektóre pojazdy będą wymagały użycia przewodu stałego zasilania (sprzedawany osobno).

OCHRONA PARKINGOWA

Ta funkcja monitoruje aktywność wokół zaparkowanego pojazdu i automatycznie powiadamia użytkownika o wykryciu zdarzenia za pomocą nagrania wideo w aplikacji Garmin Drive w zgodnym smartfonie. Wymaga aktywnego połączenia Wi-Fi i stałego zasilania za pomocą przewodu stałego zasilania (sprzedawany osobno).

TRWAŁA KONSTRUKCJA

Ta kamera samochodowa jest odporna na trudne warunki, w tym bezpośrednie działanie promieni słonecznych i wysokie temperatury.

DODATKOWY PORT USB

Nie trzeba wybierać między zasilaniem kamery samochodowej a ładowaniem telefonu. Dołączona ładowarka ma dodatkowy port USB, dzięki czemu można ładować oba urządzenia jednocześnie.

WYMAGANA KARTA PAMIĘCI

Ta kamera samochodowa wymaga karty microSD™ o pojemności co najmniej 8 GB, klasy 10 lub szybszej (do nabycia osobno). Dowiedz się więcej o danych technicznych karty pamięci.

 

 

Aby uwierzyć, musisz to zobaczyć za pomocą aplikacji Garmin Drive.

Dowiedz się więcej

WYŚWIETLANIE I UDOSTĘPNIANIE NAGRAŃ

W przypadku aktywnego połączenia Wi-Fi możesz udostępniać filmy innym osobom, wysyłając łącze i hasło. Uzyskaj dostęp do zapisanych filmów w bezpiecznej bazie online, korzystając z aplikacji Garmin Drive w zgodnym smartfonie.

FUNKCJA SYNCHRONIZACJI KAMERY

Aplikacja Garmin Drive umożliwia sterowanie i odtwarzanie zsynchronizowanych filmów wideo z maksymalnie czterech kamer Garmin (sprzedawanych oddzielnie) montowanych wokół pojazdu w celu nagrywania z wielu punktów widzenia.

 

Ogólne

Wymiary fizyczne Szer. × wys. × gł.: 3.13 cm × 5.33 cm × 2.91 cm
Masa

32.1 g

Bateria nie (wykorzystuje superkondensator)

Mapy i pamięć

Karty z danymi Wymaga karty microSD™ o pojemności co najmniej 8 GB (obsługuje do 512 GB), klasy 10 lub szybszej (do nabycia osobno).

Funkcje aparatu

Wykrywanie zdarzeń (czujnik G) Tak
Rozdzielczość kamery 1080P
Pole widzenia 140 stopni (przekątna)
Sterowanie głosowe Tak
Szybkość klatek Do 30 kl./s
Clarity ™ HDR Tak
Informacje GPS o prędkości i lokalizacji na nagraniu no (yes, if synced with a GPS-enabled dash cam; sold separately)
Funkcja automatycznej synchronizacji kamery Tak (do 4 kamer)
Aplikacja mobilna do przeglądania nagrań Tak (aplikacja Garmin Drive™)
Zgodność z bazą (bezpieczne przechowywanie filmów online) Tak
Ochrona parkingowa (powiadomienia o wykryciu uderzenia pojazdu) no (yes, if using a Constant Power Cable, sold separately)
Zdalny podgląd na żywo (wymagane połączenie Wi-Fi) Tak (z aplikacją Garmin Drive ™)
  • Garmin Dash Cam™ Mini 2
  • Niskoprofilowy uchwyt samoprzylepny
  • Przewody zasilające z gniazda zapalniczki
  • Podwójna ładowarka USB
  • Dokumentacja