RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

VIVOFIT JR – Monitoruj swoje dziecko i zmotywuj je do aktywności poprzez zabawę.

17-02-2020

 

 

 

 

 

W dzisiejszych czasach, dzieci wolą spędzać czas w świecie virtualnym. Filmy i gry, stają się ważniejsze niż rzeczywistość, a dbanie o postać w grze istotniejsze, niż o samego siebie.

A co gdyby połączyć te światy? Gdyby tylko Twoja aktywność w realnym świecie, mogła wpłynąć na ten virtualny?

 

Kilka słów o samych opaskach Vivofit Jr.

Trzeba zacząć od tego, że opaski są tematyczne. Co to znaczy?

Dzięki aplikacji, wprowadzamy dziecko do jego ukochanego świata.

Może ratować ludzi jako ulubiony superbohater, może być księżniczką, czy wojownikiem jedi.

 

Dzięki aplikacji mobilnej vívofit jr. można monitorować postępy dziecka oraz minuty aktywności, przydzielać zadania, a nawet wręczać wirtualne monety wymieniane na nagrody. Dzieci pokochają tę aplikację, ponieważ dzięki osiągnięciu celu 60 minut dziennej aktywności, będą odkrywać w aplikacji ciekawe przygody. Za każdym razem będą chciały pokonać innych członków rodziny na tablicy wyników z liczbą kroków i odblokować nowe ikony postaci, przesyłane bezpośrednio do urządzenia po wypełnieniu misji.

Po osiągnięciu celu 60 minut dziennej aktywności dzieci przechodzą do kolejnego poziomu emocjonującej przygody w aplikacji.


• Rodzice mają podgląd aktywności dziecka, jego obowiązków i godzin snu.


• Dostosowywane przypomnienia, przypominają dziecku o odrobieniu prac domowych, wykonaniu ćwiczeń, umyciu zębów i o innych czynnościach.


• Nagradzaj dzieci wirtualnymi monetami i wybranymi nagrodami. Daj im też możliwość samodzielnego śledzenia swoich postępów, włączając tryb dziecka.


• Konkuruj z członkami rodziny i innymi znajomymi w rozmaitych wyzwaniach.

 

 

 

 

 

 

Odznaki i osiągnięcia, motywują dziecko do dalszego konkurowania i odkrywania.

 

Monitorować dziecko, oraz wyznaczać mu zadania, można poprzez zegarki firmy GARMIN, lub przez samą aplikację, bez konieczności nabywania ww.

Aplikacja pozwala dodawać profile kilkorga dzieci, aby monitorować ich dane dotyczące kroków, snu, codziennych aktywności i zadań, ponieważ dane te są synchronizowane z urządzeniem mobilnym. Zaproś całą rodzinę do udziału w wyzwaniu dotyczącym dziennej liczby kroków, przydzielaj zadania i obowiązki, określaj wartość wirtualnej waluty i sprawdzaj, ile monet zdobyło każde dziecko. Wirtualne monety dzieci mogą wymieniać na uzgodnione z rodzicami nagrody. Wszystko to kontrolujesz ze swojego urządzenia.

Warto również samemu konkurować z dzieckiem, przez co stajemy się ważną częścią jego świata – zarówno virtualnego jak i realnego. A może Wy również zagłębicie się w bajkowy świat? Kto wie…

 

 

 

Bateria działa przez ponad rok, co pozwala pozostać w akcji bez konieczności ponownego ładowania.