RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

Nawigacja po kursie zegarkami GARMIN w których nie ma dostępu do map.

16-07-2019

 

 

Nie zgub się podczas jazdy, biegania lub wędrówki!

 

  • dwMap ™ wyświetla mapę trasy i lokalizację na niej z możliwością powiększania. Posiada pola danych dotyczące prędkości, dystansu, tętna itp. Wykorzystuje wbudowany rejestrator do zapisywania aktywności i synchronizowania go z kontem Garmin Connect . Do pobrania ze sklepu Garmin App Store.

Zaprojektowany dla rowerzystów, biegaczy i pieszych, wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację na swoim urządzeniu i skorzystać z tej strony internetowej dynamic.watch , aby utworzyć trasy za pomocą narzędzia do planowania tras (lub importuj trasy z popularnych witryn, takich jak Strava, Garmin Connect, Jeździć z GPS i MapMyRun) i wysłać je do urządzenia.

 

Krok 1.

Pobieramy aplikację dwMaps do zgodnego zegarka Garmin. Instalujemy.

Krok 2.

Na ekranie zegarka pojawi się kod, dzięki któremu aktywujemy aplikację.

Krok 3.

Tworzymy konto w aplikacji i wpisujemy nasz kod.

 

 

Planowanie trasy w aplikacji odbywa się na mapach GoogleMaps.
Zaczynamy od wpisania miejsca startowego lub wskazania punktu na mapie.
Następnie możemy wpisać interesujący nas adres docelowy, bądź podobnie jak z punktem startowym, wskazać go na mapie.
Wyznaczoną trasę możemy modyfikować za pomocą białych kropek, widocznych w newralgicznych punktach naszej trasy.
Po zapisaniu trasy i oznaczeniu jej jako aktywna, zostanie ona przesłana automatycznie do zegarka w którym została zainstalowana aplikacja dwMaps.

 


Aplikację można rozszerzyć o dodatkowe widżety.

 

 

  • routeCourse ™ korzysta z wbudowanych map i funkcji aktywności urządzeń Garmin Edge, Fenix ​​5/6, Marq, Forerunner 245/645/935/945 lub Oregon i umożliwia bezprzewodowe importowanie, tworzenie i pobieranie tras.
  •  
  • Rain and Wind ™ to pole danych Connect IQ dla urządzenia Edge lub zegarka, które łączy dane pogodowe w czasie rzeczywistym z zaplanowaną trasą, aby uzyskać informacje o wietrze, deszczu i temperaturze, patrząc przed siebie na trasie!
  •  
  • mapField ™ to pole danych Connect IQ, które umożliwia przeglądanie trasy na dowolnej stronie pól danych we wbudowanej aplikacji Bieganie, Rower, Wędrówka i innej aplikacji aktywności zegarka Garmin lub Edge.

dynamicWatch ™ to sposób na tworzenie i pobierania tras do zegarka Garmin lub urządzenia Edge GPS z telefonu lub komputera.