RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

Garmin Vivofit Jr 3 zapewnia więcej motywacji, aby zachęcić dzieci do ruchu

22-10-2020

Garmin Vivofit Jr 3 zapewnia więcej motywacji, aby zachęcić dzieci do ruchu


Garmin wypuścił zupełnie nową wersję swojego monitora fitness dla dzieci - Vivofit Jr 3.

Tracker został przeprojektowany, aby bardziej przypominał zegarek, z kolorowym wyświetlaczem i wieloma projektami - w tym edycją Marvela i Disneya.

 

 

Możesz otrzymać branding Disney Princess i Małą Syrenkę, a także Czarną Panterę i Ironmana dla dzieci, które uwielbiają trochę więcej akcji. A jeśli Disney nie jest dla Twojego dziecka, to mamy wersje w kolorze niebieskim, moro i kwiatowym.

Vivofit Jr 3 ma przede wszystkim na celu aktywizację dzieci, więc nadal śledzi kroki, sen i czas aktywności, tak jak każde urządzenie Garmin do śledzenia kondycji.

Junior 3 ma bardziej gamingową przewagę, a osiągnięcie celów odblokuje poziomy gry w aplikacji Garmin - więc jest więcej nagród za faktyczne wstawanie i poruszanie się.

 

 

Jedną z takich gier jest Garmin World Tour,gra która otwiera „fascynujące nowe lokalizacje” z faktami, quizami i zdjęciami, od piramid po Wielką Rafę Koralową.

Podobnie jak w przypadku sportowego trybu śledzenia na zwykłym urządzeniu do noszenia, czas zabawy można ustawić jako aktywność z pomiarem czasu - a dzieci otrzymają statystyki, takie jak kroki i odległość, od czasu otwartej zabawy po treningi piłki nożnej czy zadania wytyczone przez opiekunów.

 

 

Istnieją również wyzwania krokowe, w których może wziąć udział cała rodzina.

Oczywiście dzieci prawdopodobnie nie będą miały własnego smartfona, więc mamy tu element asystenta rodzicielskiego. Rodzice mogą zobaczyć aktywność i sen swojego dziecka oraz przypisać obowiązki do wykonania, które można również powiązać z nagrodami.

Garmin Vivofit Jr 3 ma system nagród z wirtualnymi monetami, które rodzice mogą następnie wymienić na wybrane nagrody.

 

 

Vivofit Jr 3 ma przystępną cenę i będzie dostępny w sprzedaży za 429,00 ZŁ.