garmin fenix 5 plus

GARMIN VivoSmart HR+ Granatowy [010-01955-44]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01955-44
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Brak
 • Cena netto: 470,73 zł 969,00 zł 579,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz

GARMIN VivoSmart HR+ Granatowy [010-01955-44]

Monitoruj codzienną aktywność, pozostając w kontakcie z innymi dzięki opasce vívosmart HR+ z odbiornikiem GPS i pomiarem tętna na nadgarstku Elevate. Oprócz liczenia kroków, spalonych kalorii, pokonanych pięter i minut intensywnej aktywności vívosmart HR+ wykorzystuje także satelity GPS do monitorowania prędkości i dystansu podczas biegu, spaceru lub każdej innej aktywności, zarówno w pomieszczeniu, jak i na powietrzu. Będąc w ruchu, nigdy nie poczujesz, że jesteś sam, dzięki pełnemu zestawowi powiadomień z telefonu, obsługujących pocztę e-mail, SMS-y, połączenia, media społecznościowe, alerty z kalendarza i wiele innych.Inteligentny monitor aktywności z pomiarem tętna na nadgarstku i GPS

 • GPS śledzi dystans i tempo, jednocześnie nanosząc Twój bieg lub spacer na mapę.
 • Wodoszczelna, elegancka opaska jest wygodna do noszenia przez cały dzień, a zawsze włączony dotykowy wyświetlacz jest czytelny nawet w pełnym słońcu
 • Liczy kroki, spalone kalorie, pokonane piętra, mierzy dystans, intensywność aktywności i tętno na nadgarstku¹.
 • Korzystaj z powiadomień z telefonu o nowych e-mailach, połączeniach, SMS-ach, a także alertach z portali społecznościowych i wiele innych — wszystko na Twoim nadgarstku¹.
 • Automatyczna synchronizacja i współpraca z aplikacją Garmin Connect™ Mobile umożliwia podejmowanie wyzwań, przeglądanie danych i otrzymywanie wskazówek Garmin Connect Insights.

http://garmin.sklep.pl/img/vivosmart_hr+.jpg

Monitorowanie aktywności z GPS

Opaska vívosmart HR+ to Twój nowy partner w codziennych aktywnościach — jest lekki i smukły, możesz więc go nosić również, gdy nie trenujesz. Wszystko to, wraz z odbiornikiem GPS i baterią zapewniającą do 5 dni pracy w trybie monitorowania aktywności, w eleganckiej formie stworzonej, aby sprostać wymaganiom Twoich aktywności. Zarówno podczas treningu, jak i w drodze na spotkanie wbudowany odbiornik GPS zapewnia bardziej precyzyjne monitorowanie dystansu, czasu i prędkości. Teraz możesz codziennie osiągać więcej.

Określanie intensywności aktywności dzięki pomiarowi tętna na nadgarstku

Monitor aktywności vívosmart HR+ z technologią pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™² mierzy tętno przez 24 godziny na dobę. Oferuje swobodę ćwiczenia bez konieczności zakładania dodatkowych pasków z czujnikiem tętna. vívosmart HR+ podaje precyzyjne informacje o liczbie spalonych kalorii na podstawie tętna. Bez względu na to, czy idziesz pobiegać, grasz w grę zespołową czy uczestniczysz w obozie treningowym, opaska mierzy intensywność Twoich ćwiczeń i zlicza minuty intensywnej aktywności. Ta funkcja pozwala monitorować postępy w realizacji celów aktywności zalecanych przez organizacje ochrony zdrowia, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Ponadto, po sparowaniu z innym zgodnym urządzeniem Garmin, opaska vívosmart HR+ może służyć jako czujnik tętna.

garmin vivosmart hr +

Zabierz monitor aktywności na siłownię lub na szlak

Inteligentny monitor aktywności vívosmart HR+² monitoruje dystans, czas i tempo aktywności zarówno w pomieszczeniach, jak i na powietrzu. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS pomiary dystansu i tempa są jeszcze dokładniejsze, a spacer lub bieg są nanoszone na mapę. Oprócz monitorowania biegu, kroków i kalorii vívosmart HR+ zlicza również pokonane piętra i minuty intensywnej aktywności.

vívosmart® HR+

Bądź na bieżąco

Opaska vívosmart HR+ przez cały dzień automatycznie synchronizuje się ze smartfonem, przekazując dane Twojej aktywności do bezpłatnej platformy Garmin Connect. Wystarczy pobrać aplikację Garmin Connect Mobile na telefon lub zalogować się do serwisu Garmin Connect™ na komputerze, aby móc zapisywać, planować i udostępniać aktywności. Nawiąż łączność z innymi użytkownikami, aby podejmować wyzwania i brać udział w rywalizacji. Aby dokładnie monitorować kalorie, możesz utworzyć konto w serwisie MyFitnessPal i powiązać je z kontem Garmin Connect. Dzięki temu możesz porównywać liczbę spożytych kalorii z łączną liczbą spalonych kalorii, które opaska vívosmart HR+ rejestruje przez cały dzień.

Inteligentne funkcje

Bądź w ruchu, pozostając jednocześnie w kontakcie, dzięki funkcjom łączności vívosmart HR+. Za każdym razem, gdy otrzymasz powiadomienie ze zgodnego smartfonu, vivosmart HR+ zacznie delikatnie wibrować i wyświetli odpowiednie informacje. Wystarczy dotknąć ekranu i przesunąć po nim palcem, aby wyświetlić więcej informacji. Inne funkcje pozwalają na sterowanie odtwarzaniem muzyki i kamerą sportową VIRB (do nabycia osobno), a także umożliwiają odnalezienie zgubionego telefonu.

Lepsze wyniki z każdym dniem

Opaska vívosmart HR+ poznaje aktualny poziom aktywności, a następnie wyznacza spersonalizowany, osiągalny dzienny cel. W miarę realizacji głównych celów urządzenie dostosowuje cele na kolejny dzień, stopniowo kierując Cię w stronę zdrowszego stylu życia. Przez cały dzień opaska przypomina o tym, by pozostać w ruchu. Po 1 godzinie braku aktywności pasek ruchu i wibracje poinformują Cię, że czas się ruszyć. Pójdź na krótki spacer, aby zresetować czujnik braku aktywności.
http://garmin.sklep.pl/img/garmin_vivosmart_hr+.jpg

¹ Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem.
² Dokładność śledzenia aktywności
Noszenie i konserwacja urządzenia

W ZESTAWIE:ANTBluetooth

 • vívosmart HR+ (w rozmiarze normalnym lub bardzo dużym, zależnie od wybranej wersji)
 • Kabel do ładowania
 • Dokumentacja

 

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne Obwód nadgarstka: 136–192 mm, normalny; 180–224 mm, bardzo duży
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 25,3 mm × 10,7 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 160 × 68 pikseli
Ekran dotykowy Tak
Kolorowy wyświetlacz Nie
Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów Tak
Masa

Normalny: 31,0 g; Bardzo duży: 33,0 g

Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 5 dni w trybie zegarka/śledzenia aktywności (całodobowe monitorowanie tętna, wyłączony GPS) lub do 8 godzin z włączoną funkcją GPS.
Klasa wodoszczelności 5 ATM
Obsługa GPS Tak
GLONASS Nie
Bardzo czuły odbiornik Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem) Tak
Alert wibracyjny Tak
Sterowanie muzyką Tak
Znajdź mój telefon Tak
Sterowanie kamerą VIRB Tak

Funkcje biegowe

Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym) Tak
Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę) Tak
Osobiste rekordy Tak

Funkcje biegowe i rowerowe

Czujnik tętna Tak (nadgarstek)
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości) Tak
Auto Lap® (automatyczne rozpoczynanie nowego okrążenia) Tak
Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego) Nie
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna Tak
Zliczanie spalonych kalorii Tak
Dostosowywane ekrany Tak
Shock Resistant Tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) Tak

Garmin Connect®

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) Tak
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera) Tak

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Zliczanie pokonanych pięter: tak
 • Minuty intensywnej aktywności: tak
 • Alerty stref tętna: tak
 • Łączność bezprzewodowa: tak (ANT+™ i Bluetooth Smart)