RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

GARMIN VivoSmart 4 Różowo-złoty [010-01995-21]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01995-21
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Brak
 • Cena netto: 340,65 zł 419,00 zł
 • Niedostępny

GARMIN VivoSmart 4 Różowo-złoty [010-01995-21]

Śledź swoją aktywność fizyczną w dobrym stylu

 • Smukły, inteligentny monitor aktywności1 łączy modny wygląd eleganckich metalowych akcentów oraz jasny, czytelny wyświetlacz
 • Posiada funkcję zaawansowanego monitorowania snu w fazie REM, a także potrafi zmierzyć natlenienie krwi w ciągu nocy przy użyciu nadgarstkowego pulsoksymetru2
 • Narzędzia do monitorowania kondycji i zdrowia to między innymi nadgarstkowy pulsometr,3 całodzienny pomiar wysiłku, minutnik oddychania relaksacyjnego, pomiar pułapu tlenowego oraz monitor energii Body Battery™
 • Zawiera specjalne liczniki aktywności dla pieszych wędrówek, biegów, treningów siłowych, jogi i innych
 • Otrzymuj alerty wibracyjne dla wszystkich powiadomień, między innymi połączeń, czy wiadomości tekstowych (odpowiedzi tekstowe dostępne dla użytkowników urządzenia Android™)
 • Zegarek dotrzyma Ci kroku dzięki baterii, której czas pracy wynosi do 7 dni (z wyłączeniem monitorowania SpO₂ podczas snu) – możesz go też nosić podczas pływania oraz pod prysznicem

Podkreśl swój styl, zwiększając jednocześnie sprawność dzięki naszemu monitorowi aktywności vivosmart 4. Ten smukły monitor aktywności, którego można używać również podczas pływania, jest wyposażony w wiele funkcji pozwalających gromadzić dane na temat sprawności fizycznej oraz zdrowia, które wspomogą Cię w dążeniach ku zdrowszemu i aktywniejszemu stylowi życia. Nadgarstkowy pulsoksymetr umożliwia oszacowanie natlenienia krwi nie tylko podczas snu, ale także w każdym momencie dnia. Urządzenie monitoruje również tętno na nadgarstku i posiada przydatne funkcje, takie jak całodzienny pomiar wysiłku, minutnik oddychania relaksacyjnego oraz odczyty pułapu tlenowego. Ponadto, monitor energii Body Battery pozwala stwierdzić, kiedy jest czas na wysiłek oraz odpoczynek. Do basenu i pod prysznic – vívosmart 4 pozwala na stałą aktywność dzięki 7 dniom czasu pracy baterii, a inteligentne powiadomienia z wibracjami zapewniają aktualne informacje (po połączeniu z kompatybilnym urządzeniem).


 

Stylowy, elegancki wygląd

Ten smukły monitor aktywności na nadgarstek – dostępny w wielu kolorach – doskonale pasuje do Twojego stylu dzięki wyróżniającemu się wyglądowi, metalowymi akcentom i jasnemu, czytelnemu wyświetlaczowi. Wyświetlacz jest włączony tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. Po włączeniu automatycznie dostosowuje się on do poziomu oświetlenia otoczenia, dlatego jest czytelny nawet w intensywnym świetle słonecznym. Niezależnie od tego, czy idziesz do biura, na siłownię, basen czy gdziekolwiek indziej, urządzenie vívosmart 4 idealne dopasuje się do Twojego stylu życia.

Pulsoksymetr na Twoim nadgarstku

Pulsoksymetr w urządzeniu vívosmart 4 oszacuje poziom natlenienia krwi. Pomiary pulsoksymetru są zależne od wielu czynników, w tym ogólnego stanu zdrowia i sprawności. Kontrola wskaźnika natlenienia krwi może pomóc zmierzyć ilość tlenu wchłanianego przez organizm. Włącz funkcję nocnego pomiaru SpO2, lub użyj jej, aby dokonać pomiaru w dowolnym momencie i dowiedz się więcej o swoim ciele.

 

Pulsoksymetr na Twoim nadgarstku
Zaawansowane monitorowanie snu

 

 

 

 

Codzienne monitorowanie kondycji i dobrego samopoczucia

Zaawansowane monitorowanie snu

Sen jest ważny dla ogólnego stanu zdrowia, dobrego samopoczucia i wydajności fizycznej. Aby dowiedzieć się, jak śpisz, vívosmart 4 monitoruje fazy snu płytkiego, głębokiego oraz REM, wraz z ruchem podczas snu. Aby uzyskać więcej informacji, włącz funkcję pulsoksymetru w celu sprawdzenia natlenienia krwi podczas snu. Po przebudzeniu można z łatwością przeglądać i porównywać statystyki snu w aplikacji mobilnej Garmin Connect™.


Optymalizacja energii organizmu

Monitor energii Body Battery w urządzeniu vívosmart 4 wykorzystuje kombinację wysiłku, zmienności tętna (HRV), snu i aktywności do pomiaru rezerw energii organizmu w każdym momencie, co pozwala zaplanować dzień tak, aby zoptymalizować czas aktywności i odpoczynku. Większa liczba oznacza, że możesz podjąć wysiłek, a mniejsza sugeruje, aby się rozluźnić i trochę odpocząć przed rozpoczęciem treningu. Body Battery może również pomóc w uporządkowaniu wzorców w ciągu kilku tygodni, co pozwoli zrozumieć, jak kilka ostatnich dni wpłynęło na to, jak się dziś czujesz.


Całodzienny pomiar wysiłku

W ciągu dnia najprawdopodobniej doświadczasz momentów stresu, ale jak często? Urządzenie vivosmart 4 określi, czy Twój dzień jest spokojny, zrównoważony czy stresujący. Śledząc HRV (interwały między uderzeniami serca), urządzenie vívosmart 4 oblicza i wyświetla poziom stresu. Dostępna jest także opcjonalna funkcja „przypomnienia o relaksie”, którą można włączyć w serwisie Garmin Connect. Jeśli Twój poziom wysiłku podniesie się w ciągu dnia, otrzymasz alert wibracyjny, a na wyświetlaczu pojawi się wiadomość („Chwila na zaczerpnięcie powietrza?”), aby zasygnalizować, że czas na odrobinę relaksu. Korzystaj z minutnika oddychania relaksacyjnego, który pomoże Ci opanować technikę poczwórnego oddechu, która jest sprawdzona w uspokajaniu umysłu i ciała.

Śledź swoją aktywność

Urządzenie vivosmart 4 powita Cię każdego dnia spersonalizowanym celem kroków do zrobienia. Następnie będzie monitorować i wyświetlać postęp. Oprócz liczenia kroków funkcje śledzenia aktywności obejmują także liczbę pokonanych pięter, spalonych kalorii, minut intensywnej aktywności itp. Zobaczysz również pasek ruchu oraz otrzymasz alerty wibracyjne, które przypomną, że czas wstać i się poruszać.

Śledź swoje treningi

Można korzystać także z wgranych liczników aktywności, aby na przykład kontrolować czas wykonywanych ćwiczeń. Gdy korzystasz z funkcji aktywności treningu siłowego, urządzenie zarejestruje ćwiczenia, powtórzenia i serie, a także czas wysiłku i odpoczynku, dzięki czemu możesz zostawić notes w domu. Jeśli zapomnisz o uruchomieniu stopera, funkcja Move IQ™ w urządzeniu vívosmart 4 automatycznie wykryje ćwiczenia takie jak spacerowanie, pływanie, jazda na rowerze i trening na maszynie eliptycznej, a nawet rozpocznie pomiar czasu danych aktywności. Po zakończeniu aktywności zostaną przesłane do serwisu Garmin Connect – naszej społeczności online – gdzie można przeglądać, edytować i udostępniać aktywności ze znajomymi i przyjaciółmi.

Codzienne monitorowanie kondycji i dobrego samopoczucia

Za pomocą danych pomiarów tętna na nadgarstku Elevate™ oraz oszacowanego pułapu tlenowego urządzenie vívosmart 4 może podać aktualny poziom sprawności. Ogólnie rzecz biorąc – przy wzroście sprawności aerobowej, wzrasta również pułap tlenowy. W oparciu o dane pułapu tlenowego vívosmart 4 może oszacować wiek sprawnościowy, który to z czasem możesz obniżyć dzięki ciężkiej pracy i ćwiczeniom. Aby uzyskać więcej informacji, vívosmart 4 powiadomi Cię o nieoczekiwanym wzroście tętna powyżej określonego progu. Jeśli po ponad 10 minutach bez wykonywania żadnej aktywności Twoje tętno nadal przekracza określony próg, otrzymasz alert.

 

Bądź na bieżąco

Dzięki monitorowi aktywności vívosmart 4 na nadgarstku nie musisz wybierać między pozostaniem w kontakcie a byciem aktywnym. Sprawdź pogodę, kontroluj swoją muzykę, otrzymuj inteligentne powiadomienia, znajdź telefon, odpowiadaj za pomocą wstępnie zdefiniowanych wiadomości tekstowych (dotyczy tylko systemu Android), a także uzyskaj dostęp do powiadomień z serwisów społecznościowych na wyświetlaczu urządzenia – to wszystko bez konieczności wyjmowania telefonu.

 

Połącz się i startuj

Śledzenie swoich aktywności i osiągnięć jest łatwe dzięki vivosmart 4. Monitor aktywności jest automatycznie synchronizowany z naszą społecznością internetową Garmin Connect, w której można przejrzeć swoje postępy, dołączyć do wyzwań, zbierać kolorowe odznaki, a nawet udostępniać wyniki przez media społecznościowe. Garmin Connect to bezpłatny serwis internetowy, z którego można korzystać za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez aplikację mobilną Garmin Connect.

 

Kliknij i zobacz co mają do zaoferowania inne monitory aktywności.

 

1 Wymaga wstępnej konfiguracji za pośrednictwem serwisu Garmin Connect lub Garmin Express™
2 Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest przeznaczony do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; szczegółowe informacje dostępne na stronie Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach.
3 Dokładność monitorowania aktywności

Android™ jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

FirstbeatANTBluetooth

 

Cechy zegarka

Czas/data tak
Automatyczny czas letni tak
Budzik tak
Minutnik tak
Stoper tak

Czujniki

Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™ tak
Wysokościomierz barometryczny tak
Akcelerometr tak
Czujnik oświetlenia otoczenia tak
Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji tak

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność Bluetooth® Smart i ANT+®
Powiadomienia z telefonu tak
Text response/reject phone call with text (Android™ only) tak
Prognoza pogody tak
Sterowanie muzyką tak
Znajdź mój telefon tak
Funkcja Znajdź mój telefon tak
Pilot VIRB® tak
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) tak
Spalone kalorie tak
Piętra w górę tak
Przebyty dystans tak
Minuty intensywnej aktywności tak
Funkcja TrueUp™ tak
Funkcja Move IQ® tak
Wiek sprawnościowy tak (w aplikacji)
Monitor energii Body Battery™ tak
Całodniowe śledzenie stresu tak

Fitness Equipment/Gym

Dostępne profile aktywności na siłowni Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, joga
Automatyczne liczenie powtórzeń  

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Strony własnych danych tak
Niestandardowe profile danych tak
Auto Lap® tak
Pułap tlenowy tak
Konfigurowalne alerty tak

Funkcje związane z tętnem

Strefy tętna tak
Alerty tętna tak
Kalorie na podstawie tętna tak
% maksymalnego tętna tak
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia) tak

Funkcje biegowe

Dostępne profile biegu Bieganie

Funkcje pływackie

Dostępne profile pływania Pływanie w basenie (wersja podstawowa)

Funkcje monitorowania dzieci

Wyzwania Toe-to-Toe™ tak

Ogólne

Materiał obiektywu Poliwęglanowy
Materiał ramki Aluminium
Materiał paska Silikon
Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.)

Mały/średni: 15 × 10,5 × 197 mm
Rozmiar pasuje na nadgarstki o obwodzie 122–188 mm

Duży: 15 × 10,5 × 223 mm
Rozmiar pasuje na nadgarstki o obwodzie 148–215 mm

Masa

Mały/średni: 16,5 g
Duży: 17,1 g

Klasa wodoszczelności tak (pływanie)
Ekran dotykowy tak
Typ wyświetlacza OLED
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 6,6 mm x 17,7 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 48 × 128 pikseli
Czas działania baterii Do 7 dni (z wyłączeniem monitorowania SpO₂ podczas snu)
Pamięć/historia 7 aktywności z pomiarem czasu, dane śledzenia aktywności z 14 dni
 • Inteligentny monitor aktywności Vívosmart 4
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Podręczniki użytkownika

GARMIN INSTRUKCJA vivosmart 4

Waga: 16,5 g
Wymiary wyświetlacza: 6,6 mm x 17,7 mm
Rozdzielczość wyświetlacza: 48 × 128 pikseli
Czas pracy na baterii: do 7 dni (z wyłączeniem monitorowania spo₂ podczas snu)
Pamięć / historia: 7 aktywności z pomiarem czasu, dane śledzenia aktywności z 14 dni
GPS: Nie
GLONASS: Nie
Galileo: Nie
Łączność bezprzewodowa: bluetooth®, ant+®
Licznik kroków: Tak
Monitorowanie snu: Tak
Spalone kalorie: Tak
Całodzienny pomiar wysiłku: Tak
Auto Pause®: Nie
Trening interwałowy: Nie
Zaawansowane treningi: Nie
Pułap tlenowy: Tak
Alerty tętna: Tak
Funkcja In Caseof Emergency: Nie
Dystans: Tak
Pasek ruchu: Tak
GPS podłączony: Tak
Wiek sprawnościowy: Tak
Zadania/Nagrody: Nie
Mapy TopoActive Europy: Nie
Pomiar tętna z nadgarstka: Tak
Ekran dotykowy: Tak
Powiadomienia z telefonu: Tak
Pulsoksymetr: Tak
Body Battery: Tak
Wysokościomierz barometryczny: Tak
Dodatkowe formy aktywności: Bieganie, Joga, maszyna eliptyczna, schody, Siłownia, trening wydolnościowy, Rower, Pływanie na basenie