Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

GARMIN VivoSmart 3 Fioletowy [010-01755-21]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01755-21
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Dostępny
 • Cena netto: 283,74 zł 349,00 zł
 • Oblicz

GARMIN VivoSmart 3 Fioletowy [010-01755-21]Dopełnij swój styl, zamiast go zmieniać. Inteligentny monitor aktywności vivosmart 3 ma elegancki wygląd i ukryty wyświetlacz, który jest widoczny tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. Monitoruj swoją aktywność, w tym kroki, pokonane piętra, minuty intensywnej aktywności. Urządzenie jest także wyposażone w funkcję Move IQ, która automatycznie wykrywa moment rozpoczęcia aktywności, oraz funkcję powiadomień z telefonu, które są wyświetlane w urządzeniu na nadgarstku. Z kolei technologia nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate zapewnia monitorowanie pulsu przez całą dobę oraz dostęp do narzędzi monitorowania kondycji i dobrego samopoczucia. Oceń swój poziom sprawności fizycznej dzięki szacowanemu pułapowi tlenowemu, a nawet sprawdź swój przybliżony wiek sprawnościowy. Możesz też monitorować dobre samopoczucie na podstawie całodziennego pomiaru wysiłku. Nowe profile aktywności i funkcja liczenia powtórzeń dodatkowo ułatwiają trening.


Vivosmart 3 to inteligentny monitor aktywności z narzędziami do nadgarstkowego pomiaru tętna, kondycji i dobrego samopoczucia, a także innymi opcjami. Elegancki, przylegający ciała monitor aktywności z ukrytym wyświetlaczem i funkcjami monitorowania sprawności fizycznej Całodobowo monitoruje tętno dzięki technologii pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™ Posiada bateria umożliwiającą ponad 5-dniową pracę urządzenia Śledzi długości snu oraz liczbę pokonanych pięter, spalonych kalorii, minut intensywnej aktywności i inne parametry Możliwość używania w wodzie i pod prysznicemVivosmart 3 mierzy liczbę powtórzeń i serii oraz czas, więc podczas nowego treningu siłowego możesz skupić się na poprawie kondycji i nie zaprzątać sobie głowy liczbami.


Niektóre urządzenia firmy Garmin mogą określać pułap tlenowy użytkownika poprzez rejestrowanie danych o tętnie mierzonym na nadgarstku. Pułap tlenowy jest wiarygodnym wskaźnikiem wydolności układu krążenia. Urządzenie vivosmart 3 zapewnia trzy narzędzia do monitorowania sprawności fizycznej.


Chcesz wiedzieć, jak Twoje ciało reaguje na różne zdarzenia w ciągu dnia, albo sprawdzić, w jaki sposób Twoje nawyki treningowe wpływają na Twoją sprawność? Urządzenie vívosmart 3 oferuje dwa nowe narzędzia, które wykorzystują pomiary tętna do oszacowania wieku sprawnościowego oraz dostarczają informacji o bieżącym poziomie wysiłku.

Vivosmart 3 liczy kroki, pokonane piętra, mierzy sen i wiele innych parametrów¹. Śledzi twoją kondycję i samopoczucie poprzez całodzienny pomiar tętna i wysiłku, pułapu tlenowego i wieku sprawnościowego. Dzięki Move IQ™ i nowej funkcji treningu siłowego, która automatycznie liczy powtórzenia, ćwiczenia staną się łatwiejsze i bardziej efektywne.


garmin vivosmart 3 zdjecia


Vivosmart 3 inteligentny monitor aktywności z narzędziami do pomiaru tętna i monitorowania kondycji na nadgarstku

 • Zapewnia narzędzia do monitorowania kondycji, takie jak pułap tlenowy, wiek sprawnościowy i trening siłowy
 • Monitor samopoczucia z całodziennym pomiarem obciążeń
 • Ciągłe monitorowanie tętna dzięki technologii nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate1
 • Śledzenie kroków, pokonanych pięter, spalonych kalorii, minut intensywnej aktywności, snu i wielu innych
 • Możliwość noszenia podczas pływania i prysznica2
 • Czas działania baterii: do 5 dni3Subtelny, stylowy i inteligentny

Twoje poczucie stylu określa Cię. vivosmart 3 może uzupełnić ten styl, nie dominując nad nim. Wyposażone w wąską, dyskretną bransoletkę urządzenie vivosmart 3 jest tak modne, jak Twoja garderoba. Co więcej, to mistrz subtelności. Jego ukryty wyświetlacz jest widoczny tylko wtedy, gdy tego chcesz. Gdy nie korzystasz z niego — znika. To idealny towarzysz w biurze, na siłowni, na basenie i każdym innym miejscu.Twój monitor aktywności nie definiuje Ciebie, ale to co z nim robisz – z pewnością może. vivosmart 3 oferuje dyskretny, lecz atrakcyjny charakter, by dopasować się do każdej stylizacji, oraz inteligentne funkcje, by zawsze pozostawać w gotowości. Śledź aktywność, monitoruj swoje tętno, odbieraj inteligentne powiadomienia4 i uzyskaj dostęp do szczegółowych danych o kondycji, takich jak szacowany pułap tlenowy i wiek sprawnościowy.

https://sportivo.pl/img/garmin-vivosmart-3.jpg

Codzienne monitorowanie kondycji

Dzięki technologii nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate 1, monitor aktywności vivosmart 3 oferuje wiele doskonałych funkcji, które ułatwiają określenie bieżącego poziomu sprawności fizycznej. Jest to, na przykład, nasz pierwszy dedykowany monitor aktywności, który oferuje pomiar szacowanego pułapu tlenowego. Może nawet określić wiek sprawnościowy, który można obniżyć dzięki ciężkiej pracy i regularnym ćwiczeniom.


Całodzienny pomiar obciążeń

Urządzenie vivosmart 3 mierzy każde uderzenie serca, monitorując zmienność tętna (HRV). Możesz spojrzeć na wykres na urządzeniu, gdy tylko usiądziesz lub zaczniesz odpoczynek. Wzrost poziomu oznacza wyższy poziom obciążeń. Skąd się biorą? Źródłem może być wysiłek fizyczny i stres emocjonalny. Urządzenie vivosmart 3 pomaga w zidentyfikowaniu zbędnych obciążeń, co ułatwia walkę z nim.

 

GARMIN VivoSmart 3

Automatyczne śledzenie aktywności

Funkcje śledzenia aktywności urządzenia vivosmart 3 obejmują liczenie kroków, pokonanych pięter, spalonych kalorii, minut intensywnej aktywności itp. Funkcja Move IQ automatycznie wykrywa ćwiczenia, taki jak chód, pływanie, jazda rowerze czy trening na maszynie eliptycznej. Może także automatycznie rozpocząć chód lub bieg z pomiarem czasu. Możesz więc swobodnie wstać i zacząć się ruszać, a urządzenie vivosmart 3 zarejestruje Twoje aktywne życie. Jak zawsze, swoje działania możesz sprawdzić później w Garmin Connect™, naszej społeczności internetowej.

garmin vivosmart 3

Osobisty licznik powtórzeń

Ideał dla fanów siłowni. Stworzyliśmy towarzysza ćwiczeń, który doskonale sprawdza się w liczeniu powtórzeń. Gdy rozpoczniesz aktywność treningu siłowego w urządzeniu vivosmart 3, zarejestruje ono ćwiczenia, powtórzenia i serie, a także czasy wysiłku i odpoczynku, dzięki czemu możesz zostawić notes w domu. Dane te są przesyłane do serwisu Garmin Connect podczas synchronizacji, dzięki czemu możesz przejrzeć swoje ćwiczenia w nawet bardziej szczegółowy sposób.


vivosmart 3 - Reps
vivosmart 3 - Notifications
vivosmart 3 - Stress
vivosmart 3 - VO2
Powiadomienia z telefonu i inteligentniejsze funkcje

Aby pomóc w śledzeniu aktywnego trybu życia, możesz wyświetlać wiadomości e-mail, wiadomości tekstowe i powiadomienia z sieci społecznościowych bezpośrednio w urządzeniu na nadgarstku. Inne funkcje ułatwiające życie to automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect oraz zgodność z technologią TrueUp, która umożliwia synchronizację różnych monitorów aktywności. W urządzeniu zajdziesz również elementy sterujące telefonem i muzyką.

 
Połącz się i startuj
Śledzenie swoich aktywności i osiągnięć jest łatwe. Monitor aktywności vivosmart 3 1 automatycznie łączy się z serwisem Garmin Connect, naszą społecznością internetową, w której możesz sprawdzić postępy, dołączyć do wyzwań, a nawet udostępniać wyniki przez media społecznościowe. Garmin Connect to bezpłatny serwis internetowy, z którego można korzystać na smartfonie za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect™ Mobile.
 
 
1Dokładność monitorowania aktywności
2Sprawdź klasę wodoszczelności
3Przy standardowym użytkowaniu. Czas pracy baterii może się różnić.
4W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem

ANTBluetooth


W ZESTAWIE:

 •  

 

 

 
Materiał paska

silikon

Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.)

Szerokość: 18,5 mm
Grubość: 9,8 mm
Długość (mały/średni): 197 mm
Długość (duży): 223 mm
Mały/średni: 122–188 mm w obwodzie
Duży: 148–215 mm w obwodzie

Wymiary fizyczne 18,5 mm szerokości; 9,8 mm głębokościMały: 197 mm długości i 122–188 mm obwoduDuży: 223 mm długości i 148–215 mm obwodu
Masa

20,4 g mały; 21,5 g duży

Klasa wodoszczelności tak (pływanie)
Bateria bateria litowo-jonowa
Ekran dotykowy Tak
Typ wyświetlacza OLED
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 9,6 mm × 19,2 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 64 × 128 pikseli
Czas działania baterii Do 5 dni
Pamięć/historia 7 aktywności z pomiarem czasu, dane śledzenia aktywności z 14 dni

Cechy zegarka

Czas/data czas, data, stoper, minutnik, tryb „Nie przeszkadzać” i 8 dostosowywanych alarmów
Automatyczny czas letni Tak
Budzik Tak
Minutnik Tak
Stoper Tak

Czujniki

Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™ Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Akcelerometr Tak
Czujnik oświetlenia otoczenia Tak

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność Bluetooth® Smart i ANT+™
Powiadomienia z telefonu Tak
Prognoza pogody Tak
Sterowanie muzyką Tak
Znajdź mój telefon Tak
Pilot VIRB® Tak
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™, Windows®
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile Tak
Funkcja Znajdź mój telefon Tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) Tak
Spalone kalorie Tak
Piętra w górę Tak
Przebyty dystans Tak
Minuty intensywnej aktywności Tak
Funkcja TrueUp™ Tak
Funkcja Move IQ™ Tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Historia aktywności w zegarku Tak
Konfigurowalne alerty Tak
Auto Lap® Tak
Strony własnych danych Tak
Fitness Age Tak (in app)
Pułap tlenowy Tak
Alert wibracyjny Tak

Funkcje związane z tętnem

Strefy tętna Tak
Alerty tętna Tak
Kalorie na podstawie tętna Tak
% maksymalnego tętna Tak
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia) Tak

Funkcje biegowe

Fabrycznie załadowane profile biegu

Bieganie

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Move IQ: tak
 • Zliczanie pokonanych pięter: tak
 • Minuty intensywnej aktywności: tak
 • Łączność bezprzewodowa: tak (ANT+ i Bluetooth Smart)
 • Wiek sprawnościowy: tak (przez aplikację Garmin Connect Mobile)
 • Dyskretny wyświetlacz: tak
 • Całodzienny pomiar obciążeń: tak
 • Trening siłowy/zliczanie powtórzeń: tak
 • Pogoda: tak (wymagane połączenie ze smartfonem)
 • Wybór tarczy zegarka: tak
 • Transmisja tętna: tak

 

 • Inteligentny monitor aktywności vivosmart 3
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Dokumentacja