RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

GARMIN Virb 360 [010-01743-05]

 • Cena netto: 2 129,27 zł 2 619,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

GARMIN VIRB 360 [010-01743-05]

Jeśli coś jest warte zapamiętania, jest warte kamery VIRB® 360. Wystarczy jedno dotknięcie lub polecenie głosowe6, by ta wzmocniona, wodoszczelna1 kamera zarejestrowała sferyczne, 360-stopniowe wideo z rozdzielczością 5.7K/30fps i 360-stopniowym dźwiękiem. Dzięki wbudowanym czujnikom możesz dołączyć do nagrania nakładki danych rozszerzonej rzeczywistości G-Metrix™2. Sferyczna stabilizacja3 4K/30fps zapewnia obraz bez wstrząsów, niezależnie od ruchu kamery. Nagrania wideo i zdjęcia są automatycznie łączone4 w kamerze, umożliwiając szybkie udostępnianie oraz transmisje na żywo5 przez bezpłatną, łatwą w obsłudze aplikację mobilną VIRB.


 • Rozdzielczość do 5,7K i 30 klatek/s bez łączenia oraz 4K i 30 klatek/s z łączeniem w kamerze.2
 • 4 wbudowane mikrofony rejestrują dźwięk w zakresie 360 stopni
 • Stabilizacja sferyczna 4K3 gwarantuje płynną rejestrację filmu bez względu na ruch kamery
 • Wbudowane czujniki dostarczają nakładki danych G-Metrix wyświetlane w przestrzeni obejmującej zakres 360 stopni4
 • Łatwe w użyciu, bezpłatne aplikacje VIRB® Mobile (mobilna) i VIRB® Edit (komputerowa) umożliwiają edytowanie, stabilizowanie i udostępnianie filmów oraz dodawanie do nich nakładek danych
 • Stałe nagrywanie przez ponad 1 godzinę na 1 ładowaniu — bez ryzyka przegrzaniaKamera VIRB 360 to pierwsze tego typu urządzenie rejestrujące całkowicie sferyczne, wysokiej rozdzielczości filmy, dźwięki, a nawet zdjęcia. Redukuje długi proces edycji dzięki obsługiwanej jednym kliknięciem stabilizacji obrazu w rozdzielczości nawet 4K i szybkości 30 klatek/s i umożliwia prowadzenie transmisji na żywo każdej nagrywanej przygody.

Wyznaczamy nowe standardy rejestrowania w pełni sferycznego filmu i dźwięku w zakresie 360 stopni

Jeśli coś jest warte zapamiętania, jest warte kamery VIRB 360. Ta wytrzymała, wodoodporna1 kamera, jak sama jej nazwa wskazuje, rejestruje w pełnym zakresie 360 stopni — w poziomie i pionie. Zapomnij o czasochłonnej postprodukcji — kamera VIRB 360 automatycznie połączy2 nagranie 4K. Jeśli potrzebujesz wyższej rozdzielczości, możesz rejestrować filmy w formie niepołączonej w rozdzielczości 5,7K i z szybkością 30 klatek/s.

Możesz korzystać z różnych trybów nagrywania, takich jak tryb poklatkowy, ręczny itp. Możesz nawet robić zdjęcia 360 stopni, zdjęcia seryjne, poklatkowe i zdjęcia Travelapse w rozdzielczości do 15 megapikseli — łączone automatycznie. Dzięki 4 wbudowanym mikrofonom do rejestracji dźwięku przestrzennego Ty i twoi widzowie zanurzycie się całkowicie w świat odbierany w zakresie 360 stopni.

garmin virb 360 wiele sportow

Rejestruj filmy 4K ze sferyczną stabilizacją obrazu za pomocą jednego kliknięcia

Wystarczy jedno kliknięcie, aby przekształcić trudny do oglądania, rozedrgany film w dzieło sztuki o płynnym, stabilnym obrazie. Bez względu na ruch kamery 3 tryby stabilizacji sferycznej3 4K zapewniają płyny obraz. Tryb stabilizacji wygładza szybkie ruchy kamery i drgania bez wpływu na orientację kamery. Dzięki trybowi blokady możesz zablokować orientację kamery w określonym kierunku. W trybie śledzenia orientacja podąża za trajektorią GPS. Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć różnicę po zastosowaniu naszej zaawansowanej stabilizacji.

Edytuj filmy i przesyłaj je strumieniowo z dowolnego miejsca

Łatwe w użyciu, bezpłatne aplikacje VIRB Mobile (mobilna) i VIRB Edit (komputerowa) umożliwiają edytowanie, stabilizowanie i udostępnianie filmów oraz dodawanie do nich nakładek danych. Skorzystaj z aplikacji mobilnej VIRB Mobile, aby połączyć kamerę ze zgodnym urządzeniem5 z systemem Apple® lub Android. Połącz smartfon z systemem Android i włączoną komunikacją NFC z kamerą, stykając oba urządzenia. Następnie obsługuj kamerę za pomocą smartfonu (na zasadzie pilota zdalnego sterowania), wyświetlaj podgląd nagrywanego filmu 360 stopni, korzystaj z urządzenia rzeczywistości wirtualnej (VR) i błyskawiczni wyświetlaj na nim filmy 360 lub przesyłaj je strumieniowo do serwisów YouTube® i Facebook®6 w czasie rzeczywistym.

Nakładki danych G-Metrix

Pokaż na swoim filmie więcej szczegółów niż kiedykolwiek wcześniej. Wbudowane czujniki, w tym GPS i GLONASS, barometr, akcelerometr itp., zapewniają nieskończone możliwości personalizacji nakładek danych G-Metrix w przestrzeni obejmującej zakres 360 stopni2. Wystarczy wybrać wstępnie skonfigurowane szablony dla wybranych danych, aby zobaczyć je wyświetlone w formie nakładki na filmie. 

Sterowanie głosowe

Wystarczy powiedzieć „OK Garmin, start recording” (OK Garmin, rozpocznij nagrywanie). Gdy masz przed sobą zjazd po wymagającym stoku, obsługa przycisku nagrywania może tylko przeszkadzać. Teraz wystarczy użyć polecenia głosowego7. Kamera rozpocznie i zakończy nagrywanie, a ponadto zrobi zdjęcia. Powiedz „remember that” (zapamiętaj to) do kamery VIRB 360, aby oznaczyć dany moment Twojej przygody, co ułatwi jego odszukanie później. Możesz nawet zmieniać tryby nagrywania i wyłączać kamerę, gdy nic nie nagrywasz — oszczędzając czas i energię. 

 

virb 360 Wodoszczelność

 

Wskocz do wody

Ta wytrzymała kamera została zaprojektowana tak, aby wytrzymać wszystko - od sportów wodnych po imprezę urodzinową dziecka. Kamera VIRB 360 jest wodoodporna1 do głębokości 10 metrów , wystarczająco lekka i kompaktowa, aby zabrać ją wszędzie ze sobą, oraz wyposażona w soczewki ze wzmocnionego szkła, które można wymienić bez użycia narzędzi. Kamery można używać z naszymi wytrzymałymi uchwytami, jak również innymi standardowymi uchwytami i akcesoriami, a na jednym naładowaniu akumulatora można nagrywać nawet przez ponad godzinę. Wyświetlacz jest czytelny nawet w słońcu i udostępnia dane o akumulatorze, pamięci, trybie i stanie łączności. Kamera VIRB 360 potrafi wszystko.

Wytrzymała i niezawodna

Wytrzymała, wodoodporna i lekka kamera VIRB 360 z wymiennymi obiektywami jest gotowa, aby towarzyszyć Ci w każdej przygodzie.

Podłączona do Internetu i wygodna

Dzięki funkcji łączenia w urządzeniu, filmy można natychmiast wyświetlać i udostępniać za pomocą naszej bezpłatnej, łatwej w obsłudze aplikacji VIRB Mobile lub oprogramowania komputerowego VIRB Edit. Można nawet przesyłać obraz strumieniowo na żywo do serwisu YouTube® lub Facebook®.

Nakładki pozwalające tworzyć rzeczywistość rozszerzoną

Można łatwo dodawać spersonalizowane nakładki z danymi G-Metrix 360 stopni z wbudowanego modułu GPS i czujników.

 


 

360-stopniowy dźwięk przestrzenny

Cztery wbudowane mikrofony rejestrują dźwięk ze wszystkich kierunków, co zapewnia głębię odtwarzania audio.

 

1 Stabilizację uruchamia się poprzez aplikację VIRB Mobile (mobilną) lub VIRB Edit (komputerową), a jest ona dostępna jest tylko w przypadku filmów łączonych w kamerze
2 Łączenie w urządzeniu tylko do rozdzielczości 4K z szybkością 30 klatek/s
3 Nakładki danych G-Metrix™ dodawane są za pomocą aplikacji mobilnej lub komputerowej przed udostępnieniem filmu
4 Sterowanie głosem jest dostępne w następujących językach: angielski (odmiana brytyjska i amerykańska), francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, szwedzki, japoński i mandaryński
5 Przesyłanie strumieniowe w czasie rzeczywistym jest dostępne na zgodnych urządzeniach Apple®
6 Urządzenie wodoszczelne do 10 metrów; Sprawdź klasę wodoszczelności

Znak i logo Bluetooth® stanowią własność firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji. Wi-Fi® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance. Apple® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

1Sprawdź klasę wodoszczelności
2Łączenie w urządzeniu tylko do rozdzielczości 4K z szybkością 30 klatek/s
3Stabilizację uruchamia się poprzez aplikację VIRB Mobile (mobilną) lub VIRB Edit (komputerową), a jest ona dostępna jest tylko w przypadku filmów łączonych w kamerze
4Nakładki danych G-Metrix™ dodawane są za pomocą aplikacji mobilnej lub komputerowej przed udostępnieniem filmu
5Przesyłanie strumieniowe w na żywo jest dostępne na zgodnych urządzeniach Apple®
6Odwiedź stronę Garmin.com/virbapp, aby sprawdzić zgodność
7Sterowanie głosem jest dostępne w następujących językach: angielski (odmiana brytyjska i amerykańska), francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, szwedzki, japoński i mandaryński
8Za pomocą domyślnego ustawienia „4K z łączeniem w urządzeniu”

Apple® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

 

FAQ

Co zyskam, nagrywając filmy 360 stopni?

Nagrywanie filmu 360-stopni umożliwia całkowite zanurzenie się w każdym nagranym wspomnieniu. Jednak przed pojawieniem się kamery VIRB 360 nie było to warte zachodu. Dzięki funkcji nagrywania jednym przyciskiem i stabilizacji jednym kliknięciem1 firma Garmin sprawiła, że nagrywanie, udostępnianie i oglądanie filmów 360 jest prostsze i lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Czym jest film 360 i jak to działa?

Dwa obiektywy rejestrują obraz nad, pod i wokół kamery, pozwalając na uzyskanie pełnych sferycznych zdjęć i filmów wysokiej jakości.

Filmy/zdjęcia

Czym wyróżnia się kamera VIRB 360?

Po prostu ma wiele unikalnych cech. VIRB 360 to pierwsza kamera, której udało się zmieścić poniższe parametry — i wiele innych — w niewielkiej, lekkiej obudowie:

 • Rozdzielczość 5,7K/30 klatek/s
 • 4 wbudowane mikrofony
 • Stabilizacja sferyczna 4K, którą można zastosować w filmach na etapie postprodukcji
 • Łączenie w urządzeniu2, do 4K
 • Wbudowane czujniki GPS dostarczające nakładki danych rzeczywistości rozszerzonej3
 • Czas pracy akumulatora w trudnych warunkach: ponad 1 godz. — bez przegrzewania

Jaki kąt widzenia oferuje kamera VIRB 360?

Kamera VIRB 360 rejestruje w pełni sferyczne filmy i zdjęcia. Oznacza to obraz wszystkiego nad, pod i wokół kamery, dzięki czemu nie trzeba się już martwić o kadrowanie.

Gdzie można oglądać filmy VIRB 360?

Można je oglądać w interaktywnym widoku za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej VIRB®, aplikacji komputerowej VIRB® Edit na portalach YouTube®, Facebook®, tabletach lub przy użyciu urządzeń VR (Virtual Reality).

Aby wyświetlać interaktywne filmy 360 z portalu YouTube na komputerze, potrzebna jest przeglądarka Google Chrome, Mozilla Firefox lub Microsoft Edge.

Czy do oglądania filmów 360 potrzebny jest zestaw VR?

Nie. Filmy 360 można oglądać bez zestawu VR na urządzeniach mobilnych, tabletach i komputerach obsługujących tę funkcję.

Czy filmy VIRB 360 można bezpośrednio udostępniać?

Tak. Filmy o rozdzielczości nawet 4K są łączone w kamerze i można je błyskawicznie udostępniać na portalach YouTube i Facebook za pomocą aplikacji VIRB. Filmy 360 można też wyświetlać w urządzeniach VR po ich przesłaniu do aplikacji VIRB lub aplikacji komputerowej VIRB Edit.

Czy można też nagrywać filmy, używając jednego obiektywu kamery?

Tak. W menu kamery można zmienić ustawienia tak, aby nagrywać standardowe filmy w rozdzielczości Full HD przy prędkości 60 klatek/s i 120 klatek/s.

Czym jest łączenie?

Łączenie to proces scalania nagrań wideo lub zdjęć zarejestrowanych za pomocą kamery z dwoma obiektywami. Kamera VIRB 360 automatycznie łączy nagrania przy rozdzielczości nawet 4K/30 klatek/s, pozwalając oszczędzać czas i energię.

Jak działa łączenie w kamerze VIRB 360?

Kamera przeprowadza cały proces łączenia za użytkownika. Aby uzyskać wyższą rozdzielczość i większą kontrolę, obrazy można rejestrować w rozdzielczości 5K lub 5,7K, a następnie użyć wybranego oprogramowania do łączenia filmów w celu połączenia nagrań.

Czy przy użyciu kamery VIRB 360 można też robić zdjęcia?

Tak. Kamera VIRB 360 rejestruje zachwycające, w pełni sferyczne zdjęcia w rozdzielczości 15 megapikseli — łączone w kamerze.

Stabilizacja

Czy ta kamera jest wyposażona w funkcję stabilizacji obrazu?

Tak. VIRB 360 to pierwsza kamera 360 zapewniająca stabilizację sferyczną 4K. Jednym kliknięciem w aplikacji VIRB lub aplikacji komputerowej VIRB Edit można ustabilizować film w rozdzielczości nawet 4K, używając następujących 3 trybów stabilizacji: stabilizacja, śledzenie, blokada.

Jak działa każdy z tych trybów stabilizacji?

 • Stabilizuj — tryb ten wyrównuje horyzont obrazu i wygładza szybkie ruchy i wibracje. Używaj tego trybu, gdy kamera jest przymocowana do obiektu, takiego jak przednia szyba, maska czy klatka bezpieczeństwa.
 • Śledź — tryb ten stabilizuje widok i podąża za trajektorią GPS kamery. Najlepiej sprawdza się w przypadkach, gdy nie ma wyraźnego toru ruchu, a kamera jest cały czas poruszana — np. podczas jazdy rowerem górskim lub skuterem śnieżnym z kamerą zamocowaną na kasku.
 • Zablokuj — tryb ten stabilizuje widok i blokuje orientację wg kierunku kompasu. Najlepiej sprawdza się przy ciągłych zmianach kierunku, np. podczas skoków ze spadochronem lub jazdy na snowboardzie.

Jak działa stabilizacja?

Kamera VIRB 360 ma wbudowanych wiele czujników, które rejestrują dane dotyczące ruchu kamery. Filmy można w prosty sposób ustabilizować za pomocą aplikacji komputerowej lub aplikacji VIRB.

Po jakim czasie można obejrzeć ustabilizowane nagranie?

Natychmiast — za pomocą aplikacji VIRB lub aplikacji komputerowej VIRB Edit. Wystarczy wybrać tryb stabilizacji i bezpośrednio po jednym kliknięciu film zostanie ustabilizowany. Film zostanie trwale ustabilizowany po jego udostępnieniu lub wyeksportowaniu.

Dźwięk

Czym jest dźwięk w zakresie 360 stopni?

Dźwięk w zakresie 360 stopni, zwany też dźwiękiem przestrzennym, jest podobny do dźwięku wielokanałowego (surround). 4 wbudowane mikrofony rejestrują dźwięk z każdego kierunku. Dzięki temu można słuchać dźwięków dobiegających z przodu, tyłu i z boków, co pozwala na całkowite zanurzenie się w dźwięku.

Gdzie można oglądać filmy VIRB 360 z dźwiękiem w zakresie 360 stopni?

Dźwięk w zakresie 360 stopni będzie dostępny podczas oglądania nagrań w aplikacji VIRB, aplikacji komputerowej VIRB Edit bądź po udostępnieniu na portalu Facebook lub YouTube.

Czy kamera VIRB 360 obsługuje mikrofony zewnętrzne?

Poza 4 wbudowanymi mikrofonami kamera VIRB 360 obsługuje wyłącznie mikrofony Bluetooth®.

Jak korzystać z funkcji sterowania głosowego4?

Sterowanie głosem jest zawsze aktywne. Aby wydać polecenie głosowe, wystarczy powiedzieć „OK, Garmin”. Kamerę VIRB 360 można poprosić o rozpoczęcie/zatrzymanie nagrywania, robienie zdjęć, włączenie/wyłączenie sieci Wi-Fi® i wiele innych. Można nawet powiedzieć „Remember that”, a kamera zaznaczy dany punkt nagrania, aby można go było później w prosty sposób znaleźć.

Aplikacja mobilna

Czy kamerą VIRB 360 można sterować za pomocą aplikacji?

Tak. Aplikacja umożliwia rozpoczynanie/zatrzymywanie nagrywania, wyświetlanie statusu i robienie zdjęć.

Czy ujęcia można przeglądać?

Tak. Aplikacja umożliwia podgląd filmów i zdjęć na żywo.

W jaki sposób stabilizować nagranie za pomocą aplikacji mobilnej?

Podczas odtwarzania dotknij ikony stabilizacji, aby błyskawicznie ustabilizować film.

Jak korzystać z trybu VR?

Podczas odtwarzania dotknij ikony gogli VR, aby przekonwertować film do trybu VR. Aplikacja jest kompatybilna m.in. z goglami takimi jak Google Cardboard.

W jaki sposób można udostępniać filmy?

Wystarczy dotknąć opcji Udostępnianie po edycji. To tak proste.

W jaki sposób można przesyłać strumieniowo5 film 360?

W aplikacji należy dotknąć przycisku Tryb w wizjerze, a następnie wybrać usługę transmisji, zalogować się i dotknąć opcji Transmituj. Do strumieniowego przesyłania obrazu potrzebne jest połączenie z Internetem.

Rzeczywistość rozszerzona

Czym są nakładki danych G-Metrix™?  

Nakładki danych rzeczywistości rozszerzonej wyświetlają dane w czasie rzeczywistym w nagraniu 360.

Jaki rodzaj danych można dodać do filmów?

Kamera VIRB 360 jest wyposażona w ogromną liczbę czujników, takich jak GPS, wysokościomierz, akcelerometr czy kompas, które automatycznie rejestrują informacje na temat danej czynności. Dodanie innych czujników Garmin automatycznie spowoduje uzyskanie większej liczby danych.

Jak można dodawać nakładki danych G-Metrix?

Wystarczy wybrać wstępnie ustawiony szablon pól danych lub dodać pojedynczo kilka niestandardowych pól za pomocą aplikacji VIRB lub aplikacji komputerowej VIRB Edit. Nakładki będą widoczne po udostępnieniu lub wyeksportowaniu filmu.

Sprzęt

Jak zamontować kamerę VIRB 360?

Kamerę VIRB 360 można zamocować do standardowych przyłączy statywu (1/4 cala – 20), mocowań VIRB i innych popularnych mocowań do kasków, kierownic rowerów i innych.

W jaki sposób mocować i zdejmować podstawki mocujące?

Umieść kamerę na podstawce, tak aby jeden z jej boków znalazł się na ząbkach podstawki i dociśnij ją. W celu zdemontowania naciśnij przycisk zwalniający podstawki i wyjmij kamerę.

Czy kamery można używać pod wodą?

Kamera VIRB 360 jest wodoodporna6 i można jej używać podczas wszystkich aktywności związanych z wodą. Jakość obrazu pod wodą może być niższa.

Jakiej karty microSD™ należy używać?

Kamera VIRB 360 wymaga użycia karty microSD UHS-I klasy U3 lub wyższej..  

Czy akumulator kamery jest wymienny?

Tak. Pokrywa komory baterii znajduje się na spodzie urządzenia. Dostępne są dodatkowe akumulatory oraz podwójne ładowarki.

Czy istnieje opcja zasilania zewnętrznego?

Na spodzie kamery VIRB 360 znajdują się wodoodporne złącza zasilania zewnętrznego. Dostępne są również wodoodporne przewody i złącza dla źródeł zasilania 12 V oraz USB.Pełna Specyfikacja

Wymiary

Masa 133 g z baterią; 160 g bez baterii
Wymiary urządzenia (wys. × szer. × gł.) 39,0 × 59,3 × 69,8 mm
klasę wodoszczelności 10 m
Zakres temperatur Temperatura robocza: od 0°C do 40°C (od 32°F do 104°F); temperatura ładowania: od 0°C do 45°C (od 32°F do 113°F); temperatura przechowywania: od -40°C do 85⁰C (od -40⁰F do 185⁰F)
Pamięć Karta microSD™ UHS-I klasy U3 lub wyższej (do nabycia osobno); maksymalna pojemność 128 GB. Zalecane karty
Bateria bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 1 godz. 5 min

Wideo

Rozdzielczość filmu 5,7K z szybkością 30 klatek/s bez łączenia; 5K z szybkością 30 klatek/s bez łączenia; 4K z szybkością 30 klatek/s z łączeniem; 3K z szybkością 60 klatek/s bez łączenia
Tryby wideo Tryb filmy i poklatkowy
Łączenie w urządzeniu tak, do 4K z szybkością 30 klatek/s
Dźwięk 360 tak (4 mikrofony)
Stabilizacja sferyczna (do 4K)¹ 3 tryby: stabilizacja, blokada, śledzenie
Maksymalna szybkość kompresji Do 120 Mb/s (5,7K RAW)
Ręczne sterowanie kamerą tak (balans bieli, ekspozycja itp.)
Zgodność z VR tak
Pole wyświetlania 360 stopni w poziomie i w pionie
Tryb pojedynczego obiektywu tak

G-Metrix

Dane rzeczywistości rozszerzonej (G-Metrix)² tak
GPS/GLONASS Przechwytywanie pozycji z częstotliwością 10 Hz
Akcelerometr tak
Barometr tak
Żyroskop tak
Kompas tak

Zdjęcia

Rozdzielczość zdjęcia Do 15 megapikseli (z łączeniem w kamerze)
Tryby zdjęć Pojedyncze zdjęcie, zdjęcia seryjne, automatyczna sekwencja ekspozycji, tryb poklatkowy, travelapse
Ręczne sterowanie kamerą tak (balans bieli, ekspozycja itp.)
Pole wyświetlania 360 stopni w poziomie i w pionie
Tryb pojedynczego obiektywu tak
High Dynamic Range (HDR) tak (automatycznie)

Tryb pojedynczego obiektywu

Bezprzewodowa Wi-Fi®, Bluetooth®, NFC (łączność z systemem Android® za pomocą jednego dotknięcia), ANT+
Zgodność ze smartfonami³ tak
Przesyłanie strumieniowe w czasie rzeczywistym (tylko urządzenia Apple®) Dostęp do portali Facebook® i YouTube® po bezprzewodowym podłączeniu kamery VIRB 360 do zgodnego urządzenia iPhone® lub iPad®
Aplikacja mobilna VIRB® (sterowanie, edycja, stabilizacja, rzeczywistość rozszerzona, udostępnianie)
Tryb VR Zgodność odtwarzania z goglami Google Cardboard
Oprogramowanie komputerowe Aplikacja VIRB® Edit (sterowanie, edycja, stabilizacja, rzeczywistość rozszerzona, udostępnianie)

Oprogramowanie komputerowe

Pilot Urządzenia Garmin, aplikacja mobilna
Sterowanie głosowe tak
Sterowanie jednym przyciskiem tak
Wyświetlanie 360 stopni w czasie rzeczywistym tak za pomocą aplikacji VIRB
Wymienne szklane osłony obiektywu tak
Wyświetlacz czytelny w pełnym słońcu tak
Uchwyty Standardowy statyw i uchwyty do kamery sportowej
 • Kamera sportowa VIRB 360
 • Akumulator litowo-jonowy
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Podstawka statywu (1/4"-20)
 • Podstawka kamery
 • Statyw ręczny
 • Dokumentacja