Garmin STRIKER 7cv [010-01553-01]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01553-01
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: W sprawie dostępności prosimy o kontakt
 • Cena netto: 2 373,17 zł 2 919,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz

Garmin STRIKER 7cv [010-01553-01]


Garmin STRIKER 7cv [010-01553-01]

7-calowa echosonda wędkarska CHIRP z GPS i sonarem skanującym ClearVü

 • Łatwa w użyciu 7-calowa, kolorowa echosonda wędkarska z wbudowanym odbiornikiem GPS o wysokiej czułości i sonarem skanującym Garmin CHIRP ClearVü™
 • Możliwość poszukiwania ryb, oznaczania i powrotu do miejsc ich występowania, doków i innych ważnych punktów
 • Obejmuje przetwornik firmy Garmin z sonarem CHIRP (77/200 kHz) i CHIRP ClearVü (455/800 kHz) o mocy 600 W
 • Urządzenie ma wbudowany ekran sonaru
 • Dane dotyczące prędkości wyświetlane bezpośrednio na ekranie

Dzięki echosondzie wędkarskiej STRIKER 7dv poszukiwanie ryb jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Oznaczaj pochylnie, doki oraz ulubione miejsca, do których chciałbyś powrócić. Istnieje również możliwość udostępniania punktów i tras innym urządzeniom wielofunkcyjnym STRIKER i echoMAP™. Dodatkowo echosonda jest wyposażona we wbudowany ekran sonaru wyświetlający dane dotyczące prędkości. Zestaw obejmuje uchwyt uchylno-obrotowy, przetwornik CHIRP (77/200 kHz), uchwyty do instalacji na pawęży i do silników trollingowych, oprogramowanie i kable.

Poznaj czystość sygnału sonaru CHIRP

Echosonda wędkarska STRIKER 7dv jest wyposażona w przetwornik sygnału sonaru CHIRP (77/200 kHz) firmy Garmin, który zapewnia znacznie większą czystość sygnału i dokładność w zakresie obrazowania ryb i struktur w porównaniu z tradycyjnymi przetwornikami 77/200 kHz.

Sonar CHIRP nie wysyła pojedynczego sygnału o określonej częstotliwości, a serię sygnałów o różnych częstotliwościach, które następnie interpretuje indywidualnie. W związku z tym, że sygnały o różnych częstotliwościach dostarczają większej ilości informacji, technologia sonarów CHIRP zapewnia wyraźnie zarysowane łuki przedstawiające ryby i doskonałe rozróżnianie obiektów.


Wyraźne obrazy sonarowe
Uzyskany dzięki zastosowaniu sonaru skanującego Garmin ClearVü obraz obiektów znajdujących się pod łodzią charakteryzuje się niemal fotograficzną jakością. Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą ryby, obiekty i ich strukturę. W jednym przetworniku udało się nam wykorzystać technologie tradycyjnego sonaru CHIRP i sonaru skanującego CHIRP ClearVü firmy Garmin.

Oznaczanie miejsc brania ryb dzięki odbiornikowi GPS o wysokiej czułości


W przeciwieństwie do typowych echosond wędkarskich echosondy STRIKER posiadają wbudowany odbiornik GPS o wysokiej czułości służący do szybkiego i precyzyjnego ustalania bieżącej pozycji i utrzymywania pozycji GPS w dowolnym miejscu na jeziorze. Co ważniejsze, umożliwiają one oznaczanie miejsc brania ryb, co umożliwia powrót do nich w przyszłości. Można także oznaczać doki, pochylnie i inne lokalizacje. Wystarczy tylko podążać drogą wyznaczoną na ekranie, aby powrócić do nich w dowolnym momencie.

Mapa z punktami trasy ułatwia nawigację


Odbiornik GPS o wysokiej czułości echosond z serii STRIKER zapewnia możliwość śledzenia swojej pozycji względem oznaczonych punktów trasy. Oznaczone na mapie punkty trasy umożliwiają również wyświetlanie, oznaczanie i nawigację do lokalizacji, takich jak zarośla, pniaki i doki. Jest to również wspaniałe narzędzie do odnajdywania drogi powrotnej do domu

Sprawdzanie prędkości na ekranie

Na ekranie echosondy STRIKER w szybki i prosty sposób można sprawdzić prędkość łodzi. Narzędzie to daje również pewność odnośnie odpowiedniej prędkości połowu w stosunku do stosowanej przynęty i gatunku ryb. To również dobry sposób sprawdzenia odpowiedniej prędkości w obszarach kontrolowanego ruchu torowego.

Wbudowany ekran sonaru umożliwia połów pionowy

STRIKER to echosonda wędkarska i ekran sonaru w jednym urządzeniu. Podczas połowu stacjonarnego, np. pod lodem czy łowienia ryb z rodziny bassowatych, wbudowany ekran sonaru pokazuje dno, zarówno stałe jak i błotniste, przynętę i przynętę z obciążnikiem oraz głębokość, na jakiej ryby wpływają w wiązkę sonaru. Można nawet obserwować łapanie i puszczanie przynęty oraz podpływanie ryb do przynęty i odpływanie od niej.

Zabierz echosondę wędkarską w dowolne miejsce

Dostępny jest zestaw przenośny, który służy do ochrony i przenoszenia echosondy STRIKER wraz z odbiornikiem GPS, jest więc doskonały na kajak, canoe lub do łowienia pod lodem. W zestawie znajduje się też hermetyczna bateria wielokrotnego ładowania z ładowarką, wbudowany zacisk i przegródka na kabel przetwornika, uchwyt przetwornika z przyssawką i pływak.Ogólne

Wymiary fizyczne 23,5 × 14 × 5,8 cm
Masa 680 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz WVGA
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 9,1 × 15,2 cm; przekątna 7 cali (12,7 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 800 × 480 pikseli

Funkcje i dane techniczne sonaru

Obsługa sonaru dwuzakresowego  
Obsługa sonaru dwuwiązkowego  
Obsługiwane częstotliwości

Tradycyjne: 50/77/200 kHz

CHIRP (średnie i wysokie)

ClearVü: 260/455/800 kHz

Moc transmisji 500 W (RMS)/4 000 W (wartość międzyszczytowa)
Maksymalna głębokość 700 m w wodzie słodkiej*, 335 m w wodzie morskiej
Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna)  
Rejestrowanie i wykres temperatury wody  

Funkcje echosondy rybackiej

Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu  
Ultrascroll™ (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi)  
Fish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je)  
Technologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów)  
Regulowania linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych)  
A-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika)  
W zestawie czujnik temperatury wody  

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Uchwyt uchylno-obrotowy
 • Zintegrowany GPS
 • Oznaczanie punktów trasy
 • Kurs nad dnem (COG)

* Efektywna głębokość zależy od typu dna i innych warunków wodnych.