Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

GARMIN Quatix 5 [010-01688-40]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01688-40
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Dostępny
 • Cena netto: 2 015,45 zł 2 479,00 zł
 • Oblicz

GARMIN QUATIX 5 [010-01688-40]

Zapewnia wszechstronną łączność ze zgodnymi ploterami nawigacyjnymi i innymi urządzeniami firmy Garmin, umożliwiając sterowanie autopilotem, zdalne wyznaczanie waypointów, korzystanie z asystenta regat, strumieniowe przesyłanie danych — w tym prędkości, głębokości, temperatury i wiatru — i wiele innych. Kompaktowy i stylowy, z nowym systemem pasków QuickFit™, posiada także zaawansowane funkcje sportowe i nadgarstkowy pomiar tętna 1 . Dzięki wbudowanym profilom aktywności i pomiarom osiągnięć dla sportów wodnych, takich jak wioślarstwo, pływanie kajakiem, canoeing i innych, quatix 5 będzie cię wspierał podczas wszelkich przygód. Wbudowany 3-osiowy kompas, żyroskop i wysokościomierz barometryczny poprowadzą cię bez wahania na wodzie i poza nią. Pozostań w kontakcie dzięki funkcjom takim jak inteligentne powiadomienia 2 i automatyczne przesyłanie danych do Garmin Connect™, internetowej społeczności sportowców. Personalizuj swój zegarek dzięki bezpłatnym tarczom, aplikacjom i innym dodatkom ze sklepu Connect IQ™.

Zaprojektowany specjalnie dla wodniaków

 • Zapewnia łączność ze zgodnymi ploterami nawigacyjnymi i innymi urządzeniami firmy Garmin, umożliwiając dostęp do funkcji zdalnego sterowania autopilotem i zdalnego oznaczania punktów trasy, asystenta regat i wielu innych
 • Wbudowana aplikacja FUSION-Link Lite umożliwia sterowanie połączonymi produktami StereoActive oraz innymi modelami zestawów stereo z funkcją ANT® (RA70/BB100)
 • Urządzenie jest wyposażone w technologię pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™1
 • Funkcje online2 obejmują powiadomienia z telefonu, automatyczne przesyłanie danych do sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect oraz możliwość personalizacji dzięki darmowym tarczom zegarka i aplikacjom ze sklepu Connect IQ
 • Wydajność baterii: do 2 tygodnie w trybie smartwatcha (w zależności od ustawień), do 24 godzin w trybie GPS i do 60 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™

Ten stworzony na bazie naszej popularnej serii zegarków fēnix® 5 wielodyscyplinowy zegarek żeglarski nowej generacji zapewnia kompleksową łączność na łodzi. Łączy się ze zgodnymi ploterami nawigacyjnymi i innymi urządzeniami firmy Garmin, umożliwiając strumieniowe przesyłanie do zegarka quatix 5 danych, takich jak prędkość, głębokość, temperatura i kierunek wiatru. Ten niewielki, stylowy zegarek z możliwością szybkiej wymiany pasków jest również wyposażony w zaawansowane funkcje fitness oraz nadgarstkowy pomiar tętna. Dzięki wbudowanym profilom aktywności i statystykom efektywności dla pływania z wiosłem na desce, kajakarstwa i każdego innego sportu, zegarek quatix 5 świetnie sprawdza się podczas śledzenia kondycji.

Przejmij stery na pokładzie

Zaawansowane funkcje zdalnego sterowania autopilotem i zdalnego oznaczania punktów trasy umożliwiają utrzymanie kontroli nad łodzią, nawet jeśli nie stoisz przy sterze. Dzięki zegarkowi quatix 5 zyskujesz faktyczny dostęp do urządzenia sterującego autopilotem GHC 20 w celu kontrolowania go — zmiany kierunku, skręcania i sterowania łodzią. Możesz również korzystać z funkcji zdalnego oznaczania punktów trasy, co pozwala na dodawanie punktów z urządzenia quatix 5 i jego automatyczną synchronizację z podłączonym ploterem nawigacyjnym.

 

Wykorzystaj możliwości funkcji Garmin SailAssist

Planuj czas rozpoczęcia regat, a nawet zwizualizuj linię startu. Zobacz wirtualną linię startową przedstawioną na Twoim zegarku quatix 5 w postaci 2 punktów tworzących linię startu regat. Na podstawie dystansu od wirtualnej linii startu będziesz w stanie określić swoją odległość od niej. Wyświetlany będzie również licznik informujący o czasie do rozpoczęcia regat i o pozostałym czasie do startu, jeśli zaznaczona będzie wirtualna linia startu. Asystent halsowania określi, czy łódź płynie pod wiatr, czy z wiatrem i pozwoli w prosty sposób jednym przyciskiem skalibrować kąty halsu na lewą/prawą burtę.

 

Zbieraj dane dotyczące sportów wodnych

Niezależnie od tego, czy pływasz z wiosłem na desce, czy w kajaku, zegarek quatix 5 będzie śledzić Twoje ruchy, odległość na ruch, całkowity dystans, a także poszczególne okrążenia. Ponadto w przypadku narciarstwa wodnego możesz sprawdzić prędkość łodzi jednym spojrzeniem na tarczę zegarka quatix 5.

 

Nawiguj na wodzie i na lądzie

Zegarek quatix 5 jest wyposażony w wysokiej czułości nawigację GPS i funkcje śledzenia oraz podstawowy zestaw czujników, czyli wysokościomierz, barometr i kompas. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające na dokładne śledzenie zmian wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. Trzyosiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Dodatkowo wbudowany żyroskop zwiększa dokładność określania pozycji (i czas działania baterii) w trybie UltraTrac.


Ciesz się rozrywką

Dzięki zegarkowi quatix 5 możesz w pełni kontrolować pokładowy system rozrywki. Użyj wbudowanej aplikacja FUSION-Link Lite, aby sterować połączonymi produktami StereoActive oraz innymi modelami zestawów stereo z funkcją ANT (RA70/BB100).

 

Wbudowana funkcja monitorowania aktywności

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się na wodzie, czy na lądzie, zegarek quatix 5 może monitorować Twoją aktywność fizyczną. Jest on wyposażony w technologię Elevate opartą o nadgarstkowy pomiar tętna, dzięki czemu można mierzyć tętno przez całą dobę bez konieczności korzystania z paska z czujnikiem na klatkę piersiową. Urządzenie oferuje również zaawansowane funkcje treningowe, takie jak statystyki i profile aktywności dla wielu sportów i aktywności, takich jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie, wspinaczka i gra w golfa.

 

Kompleksowa łączność z telefonem

Zegarek quatix 5 wyświetla powiadomienia z telefonu2 dotyczące otrzymanych wiadomości e-mail, SMS-ów, połączeń i powiadomień z mediów społecznościowych bezpośrednio na ekranie zegarka, niezależnie od tego, czy akurat jesteś na wodzie, w trasie, na polu golfowym, czy po prostu z dala od biurka. Dostępne są również inne funkcje online, takie jak automatyczne przesyłanie do sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect, śledzenie na żywo i udostępnianie w mediach społecznościowych za pośrednictwem bezpłatnych aplikacji Garmin Connect i Garmin Connect™ Mobile.

Niezmiennie imponujący

Smukła, stylowa konstrukcja podkreśli Twój styl

na wodzie i na lądzie. Wyposażony w oferowany wyłącznie przez firmę Garmin system pasków QuickFit™ zegarek quatix 5 umożliwia szybką i prostą wymianę paska bez użycia narzędzi. Oferuje również fabrycznie załadowane tarcze zegarka w stylu marynistycznym, które możesz zmieniać w zależności od nastroju. Jest też zgodny z funkcją Connect IQ, dzięki czemu możesz pobrać więcej bezpłatnych tarczy i aplikacji aktywności.

 
Materiał obiektywu szkło
Materiał ramki stal nierdzewna
Obudowa tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
Paski do zegarka QuickFit™ tak (22 mm)
Materiał paska silikon
Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.) 47 × 47 × 15,5 mm
Masa pasek silikonowy: 85 g pasek metalowy: 156 g
Klasa wodoszczelności 10 ATM
Bateria bateria litowa
Typ wyświetlacza czytelny w słońcu, odblaskowo-przezroczysty, Memory-In-Pixel (MIP)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. Średnica 30,4 mm (1,2 cala)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 240 × 240 pikseli
Kolorowy wyświetlacz  
Czas działania baterii Tryb oszczędny: do 2 tygodniTryb GPS/HR: do 24 godzinTryb UltraTrac: do 60 godzin
Pamięć/historia 64 MB

Cechy zegarka

Czas/data  tak
Synchronizacja czasu przez GPS  tak
Automatyczny czas letni  tak
Budzik  tak
Minutnik  tak
Stoper  tak
Godzina wschodu/zachodu słońca  tak

Czujniki

GPS tak
GLONASS  tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™  tak
Wysokościomierz barometryczny  tak
Kompas  tak
Żyroskop  tak
Akcelerometr  tak
Termometr  tak

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność Bluetooth® Smart, ANT+, Wi-Fi® w modelach Sapphire Edition
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)  tak
Powiadomienia z telefonu  tak
Kalendarz  tak
Prognoza pogody  tak
Sterowanie muzyką  tak
Kreator tarcz zegarka Face It™  tak
Znajdź mój telefon  tak
Pilot VIRB®  tak
Zgodność ze smartfonami  iPhone®, Android®, Windows®
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile  tak
Funkcja Znajdź mój telefon  tak

Funkcje Zeglarskie

Fabrycznie załadowane profile łodzi Wodniactwo, żeglarstwo, wędkarstwo
Wirtualna linia startu  tak
Odliczanie czasu  tak
Tryb asystenta halsowania  tak
Wbudowany barometr i tabele pływów  tak
Anchor Alarm  tak
Boat Data Streaming  tak (ze zgodnym wyposażeniem urządzenia morskiego Garmin)

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków  tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)  tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)  tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu)  tak
Spalone kalorie  tak
Piętra w górę  tak
Przebyty dystans  tak
Minuty intensywnej aktywności  tak
Funkcja TrueUp™  tak
Funkcja Move IQ™  tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Prędkość i dystans GPS  tak
Strony własnych danych  tak
Zaawansowane treningi  tak
Plany treningów do pobrania  tak
Auto Pause®  tak
Autoprzewijanie  tak
Auto Lap®  tak
Ręcznie oznaczane okrążenia  tak
Konfigurowalne alerty okrążenia  tak
Konfigurowalne alerty  tak
Alert wibracyjny  tak
Monity dźwiękowe  tak
Czas ukończenia  tak
Virtual Partner  tak
Virtual Racer™  tak
Stan wytrenowania (umożliwia sprawdzenie skuteczności treningów dzięki śledzeniu danych treningowych, jak pułap tlenowy, próg beztlenowy, i porównywanie ich do aktualnych danych)  tak
Pułap tlenowy  tak
Obciążenie treningowe (połączone pomiary tętna i pułapu tlenowego określające intensywność treningów na przestrzeni 28 dni i pomagające w utrzymaniu formy w zakresie optymalnym dla osiągnięcia celu)  tak
Efekt treningu (aerobowego)  tak
Efekt treningu (beztlenowego)  tak
Asystent kursu  tak
Historia aktywności w zegarku  tak
Segmenty (Live, Garmin)  tak
Niestandardowe profile danych  tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków  tak
Przyciski dostępu  tak
Aplikacja LiveTrack  tak
Group LiveTrack  tak
Wiek sprawnościowy yes (in app)

Funkcje związane z tętnem

Strefy tętna  tak
Alerty tętna  tak
Kalorie na podstawie tętna  tak
% maksymalnego tętna  tak
% rezerwy tętna  tak
Czas odpoczynku  tak
Automatyczne tętno maksymalne  tak
Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku) tak (ze zgodnym akcesorium)
Zgodność z paskiem to pomiaru tętna tak (ANT+ i czujniki Bluetooth® Smart)
Urządzenie zapisuje dane o tętnie podczas pływania tak (z czujnikiem tętna HRM-Tri lub HRM-Swim)
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia)  tak

Funkcje biegowe

Fabrycznie załadowane profile biegu

 Bieganie, bieganie w pomieszczeniach, biegi przełajowe

Pomiar GPS odległości, czasu i tętna  tak
Dynamika biegu  tak
Odchylenie pionowe i odchylenie od długości („wysokość odbicia” podczas biegu oraz stosunek kosztu do korzyści z długością kroku)  tak (ze zgodnym akcesorium)
Czas i bilans kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu)  tak (ze zgodnym akcesorium)
Długość kroku (na bieżąco)  tak
Cadence (provides real-time number of steps per minute)  tak
Pomiary fizjologiczne  tak
Przygotowanie wydolnościowe (po biegu trwającym od 6 do 20 minut urządzenie umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji)  tak
Próg mleczanowy (poprzez analizę tempa i tętna urządzenie określa moment, od którego mięśnie zaczynają gwałtownie słabnąć)  tak (ze zgodnym akcesorium)
Treningi biegowe  tak
Symulator wyścigu  tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem)  tak

Funkcje golfowe

Odległość do początku, środka i końca greenów  tak
Odległość do lay-upów/doglegów  tak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu)  tak
Cyfrowa tablica wyników  tak
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e, średnia odległość uderzeń)  tak
Garmin AutoShot™  tak
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki  tak
Hazardy i cele na polu golfowym  tak
Zgodność z czujnikiem TruSwing™  tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Fabrycznie załadowane profile czynności rekreacyjnych w terenie Piesza wędrówka, wspinaczka, jazda na rowerze górskim, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, sporty wioślarskie, wiosłowanie stacjonarne, aktywność Jumpmaster, aktywność taktyczna
Nawigacja od punktu do punktu  tak
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco  tak
Wróć do startu  tak
Funkcja TracBack®  tak
Tryb UltraTrac™  tak
Profil wysokości  tak
Dystans do celu  tak
Wskaźnik trendu barometru  tak
Ostrzeżenie przed burzą  tak
Automatyczne przełączanie między biegiem i wspinaczką  tak
Prędkość pionowa  tak
Całkowity wznios/spadek  tak
Zgodność z aplikacją BaseCamp™  tak
Współrzędne GPS  tak
Odwzorowany punkt trasy  tak
Celuj i idź  tak
Pomiar powierzchni tak (przez Connect IQ™)
Kalendarz myśliwski/wędkarski tak (przez Connect IQ™)
Informacje o położeniu słońca i księżyca tak (przez Connect IQ™)
Podwójna siatka współrzędnych  tak

Funkcje rowerowe

Fabrycznie załadowane profile jazdy rowerem Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, jazda rowerem górskim, triathlon
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami)  tak
Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy)  tak
Wyścig z aktywnością  tak
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu)  tak
Trening interwałowy  tak
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power)  tak (ze zgodnym akcesorium)
Funkcje Strava (Beacon, Live Segments)  tak
Zgodność z urządzeniem Vector™  tak
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów)  tak
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie)  tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny)  tak
Zgodność ze światłami Varia™  tak
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco)  tak (czujniki ANT+ i Bluetooth® Smart)

Funkcje pływackie

Fabrycznie załadowane profile pływania  Pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie, SwimRun, triathlon
Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu)  tak
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy)  tak
Treningi pływackie  tak
Efektywność pływania (SWOLF)  tak
Dziennik ćwiczeń  tak
Zaawansowane funkcje pływania (alert czasu/dystansu, osobiste rekordy, odliczanie do startu, zaawansowane liczniki czasu odpoczynku)  tak
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)  tak
Tętno (bieżące podczas odpoczynków, statystki interwału i sesji podczas odpoczynków, automatyczne pobieranie danych tętna po pływaniu) tak (with HRM-Tri™ and HRM-Swim™)
 • Zegarek quatix 5 z niebieskim silikonowym paskiem QuickFit 22
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Instrukcja

instrukcja garmin forerunner 645

Odtwarzanie muzyki: Nie
Płatności Garmin Pay: Nie
Pomiar tętna z nadgarstka: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Mapy topograficzne: Tak
Ekran AMOLED: Nie
Szkło szafirowe: Tak
Powiadomienia z telefonu: Tak
Pulsoksymetr: Nie
Stan wytrenowania: Tak
Body Battery: Nie
Garmin Coach: Nie
Dynamika biegu: Tak
Wysokościomierz barometryczny: Tak
Group Track: Tak
Dodatkowe formy aktywności: Bieg szlakiem, Bieganie, Biegi narciarskie, Bieżnia stacjonarna, Cardio, Chód, Ergometr wioślarski, Joga, Kajak, Narty, Pływanie na wodach otwartych, Rower stacjonarny, Siłownia, Snowboard, Triathlon, Wędrówka, Wiosłowanie, Wspinaczka, Rower, Pływanie na basenie