RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

GARMIN PowerSwitch [010-02466-00]

  • Cena netto: 1 869,11 zł 2 299,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue
video
 

DODAJ BEZPRZEWODOWE STEROWANIE AKCESORIAMI ELEKTRYCZNYMI POJAZDU

Garmin PowerSwitch to kompaktowy przełącznik cyfrowy umożliwiający łatwe i scentralizowane sterowanie 12-woltowymi akcesoriami pojazdu za pomocą zgodnej1 nawigacji satelitarnej firmy Garmin lub smartfona2.

 

Steruj m.in. listwami oświetleniowymi, klaksonami, kompresorami powietrza i blokadami bezpośrednio ze zgodnej1 nawigacji satelitarnej lub smartfona2.

 

Instalacja trwa tylko chwilę — nie ma potrzeby nacinania deski rozdzielczej ani ingerencji w układ elektroniki pojazdu.

 

Wzmocniony przełącznik jest wystarczająco wytrzymały na bezdroża i ma wodoodporność klasy IPX7.

 

Ekran dotykowy urządzenia umożliwia bezprzewodowy dostęp do maksymalnie sześciu wyjść przełącznika (30 A na każde wyjście).

 

Dostosuj wyświetlane na ekranie panele przełączników za pomocą edytowalnych etykiet, ikon, grup kanałów i innych.

 

Chcesz kontrolować więcej? Z tego samego wyświetlacza można uzyskać dostęp do maksymalnie czterech urządzeń Garmin PowerSwitch.

Steruj akcesoriami za pomocą smartfona lub nawigacji

APLIKACJA

Korzystaj z Aplikacja Garmin PowerSwitch w zgodnej1 nawigacji satelitarnej firmy Garmin lub smartfonie, która umożliwia sterowanie wszystkimi akcesoriami za pomocą urządzenia z ekranem dotykowym.

STEROWANIE PRZEŁĄCZNIKIEM BEZPRZEWODOWYM

Cyfrowy przełącznik Garmin PowerSwitch wykorzystuje bezprzewodową łączność Bluetooth® do programowania i obsługi akcesoriów za pomocą zgodnych1 nawigacji satelitarnych firmy Garmin i smartfonów.

WIĘCEJ KONTROLI

Steruj maksymalnie czterema urządzeniami Garmin PowerSwitch za pomocą zgodnej1 nawigacji satelitarnej firmy Garmin lub smartfona.

Uzyskaj łączność w prosty sposób

INTUICYJNA INSTALACJA

Bezproblemowa instalacja umożliwia podłączenie do sześciu akcesoriów do jednego przełącznika Garmin PowerSwitch. Bez ingerencji w układ elektroniki pojazdu oraz bez konieczności wycinania otworów w desce rozdzielczej i prowadzenia przewodów przez zaporę.

NIEWIELKIE ROZMIARY UŁATWIAJĄCE MONTAŻ

Kompaktowe wymiary 5″ × 3″ × 1″ (12,5 × 7,5 × 3 cm) zapewniają wiele elastycznych opcji montażu we wszystkich typach pojazdów, od SSV, UTV i ATV po pojazdy terenowe 4x4 i skutery śnieżne.

DOSTOSUJ PRZEŁĄCZNIKI

Utwórz niestandardowe wirtualne panele przełączników z etykietami, ikonami i grupami kanałów na wyświetlaczu, a także elementy sterowania odpowiedzialne za przyciemnianie i miganie systemów oświetlenia. To prosty sposób na sterowanie m.in. listwami oświetleniowymi oraz oświetleniem podwozia.

Dodawaj i steruj dostosowaną elektroniką w łatwy sposób

WIELE GNIAZD

Dzięki sześciu obwodom (każdy o natężeniu do 30 A) możesz zasilać i sterować wszystkimi 12-woltowymi akcesoriami z jednego przełącznika cyfrowego Garmin PowerSwitch.

ZABŁYŚNIJ

System Garmin PowerSwitch ułatwia dodawanie do pojazdu wszystkich rodzajów zewnętrznych zestawów oświetlenia — od listw oświetleniowych i świateł mgłowych po światła awaryjne oraz światła tylne i podwoziowe.

DOSTARCZ MOCY SWOIM PRZYGODOM

Oprócz oświetlenia pojazdu do urządzenia Garmin PowerSwitch można również podłączyć wszelkiego rodzaju przydatny sprzęt np. radiotelefony, lodówki, sprężarki powietrza i praktycznie wszystkie inne 12-woltowe akcesoria.

Ogólne

Wymiary fizyczne 5″ szer. × 1″ wys. × 3″ gł. (12,5 × 3 × 7,5 cm)
Masa 283 g
Klasa wodoszczelności IPX7

Funkcje przełączania cyfrowego

Liczba wyjść przełączanych 6
Maks. natężenie prądu na wyjście przełączane 30 amps
Maks. natężenie całkowite 100 amps
Liczba wejść przewodowych 2
Maksymalna liczba kontrolerów* do sparowania z urządzeniem PowerSwitch
* Kontroler jest zdefiniowany przez smartfon użytkownika, urządzenie mobilne lub zgodne urządzenie do nawigacji satelitarnej firmy Garmin (do nabycia osobno)
4
Maksymalna liczba urządzeń PowerSwitch do sparowania z kontrolerem*
* Kontroler jest zdefiniowany przez smartfon użytkownika, urządzenie mobilne lub zgodne urządzenie do nawigacji satelitarnej firmy Garmin (do nabycia osobno)
4
  • Garmin PowerSwitch™
  • Przewód zasilający
  • Przewód uziemiający
  • Terminale
  • Dokumentacja