Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

GARMIN Oregon 600t + PAKIET MAP GRATIS!!! [020-00033-54]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 020-00033-54
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Dostępny
 • Cena netto: 1 056,10 zł 1 599,00 zł 1 299,00 zł
 • Oblicz

GARMIN Oregon 600t [020-00033-54]

TERAZ PAKIET MAP GRATIS!!!

garmin oregon

 

 

Nowe wzmocnione i wodoodporne urządzenia nawigacyjne GPS z serii Oregon oprócz większej liczby funkcji i większej mocy oferują najdoskonalszy z ekranów zastosowanych do tej pory w urządzeniach ręcznych marki Garmin: czytelny w pełnym słońcu ekran dotykowy.

Jasność wyświetlacza

Do podniesienia jasności i poprawy widoczności obrazu w wyświetlaczach refleksyjnych stosuje się połączenie światła zewnętrznego, na przykład słonecznego, z wbudowanym podświetleniem LED. Ponadto brak konieczności zwiększania jasności podświetlenia pozwala zaoszczędzić energię.


Łączność bezprzewodowa: Bluetooth® i ANT

Duże pliki w rodzaju zdjęć, skrzynek, przygód oraz własnych map można teraz przesyłać między urządzeniami z serii Oregon 600 drogą bezprzewodową (lub za pomocą aplikacji Garmin Basecamp™ Mobile). Dodatkowo dzięki tej nowej technologii przesyłanie tras, punktów i śladów może teraz przebiegać nawet 50 razy szybciej. Urządzenia Oregon umożliwiają także bezprzewodowe łączenie się z czujnikami tętna, rytmu oraz urządzeniami chirp™ i tempe™, wykorzystując do tego technologię ANT+.


Dwa układy ekranu

W zależności od położenia urządzenia mapy i dane można przeglądać na ekranie w układzie poziomym lub pionowym. Widok poziomy ułatwia ponadto wpisywanie i zwiększa komfort podczas nawigacji po drogach.

Latarka

Dzięki wielu poziomom jasności oraz opcji silnego i słabego światła stroboskopowego latarka zapewnia oszczędność energii baterii.

Skróty

Wystarczy jedno dotknięcie, aby uruchomić wybraną aplikację, przełączyć profil, zastosować ustawienia lub rozpocząć nawigację

Tryb pulpitów/nuvi

Pulpit umożliwia ukrywanie i pokazywanie dodatkowych funkcji ulubionych aplikacji. Mając informacje pod ręką, można wykonywać wiele zadań jednocześnie bez wyłączania aplikacji.

garmin-oregon-600t

Zaawansowany wykres wysokości

Nowy widok pełnego śladu umożliwia wyświetlenie całego wykresu wysokości oraz szybkie przesunięcie powiększonego obrazu na dowolny punkt tego wykresu. Funkcja wykresu prognozy przewiduje na podstawie danych mapy, co możesz napotkać przed sobą.

Udoskonalony komputer podróży

Dzięki nowym opcjom układu obrazu na ekranie mieści się teraz o 33% więcej danych. Możesz także dodawać wiele stron z polami danych, nadając każdej z nich jeden z 4 dostępnych układów: 2 duże, 1 duży i 4 małe, 6 małych lub 8 małych.

Śledzenie aktywności (kalendarz)

Wszystkie aktywności, punkty i skrzynki, a także ślady możesz teraz śledzić w jednym miejscu w dniu ich zarejestrowania.

Zaawansowane zarządzanie punktami

Wszystkie dane znajdują się na jednym ekranie i mogą być na nim edytowane. Dzięki menu Menedżer punktów możesz usunąć jeden lub wiele punktów jednocześnie.

Gdy tylko poczujesz w dłoni model 600t, możesz wyruszyć na poszukiwanie przygód w świecie nawigacji w otwartym terenie firmy Garmin. Wysoka czułość śledzenia satelitów GPS i GLONASS (więcej satelitów to szybsze ustalanie położenia, także w zmiennym otoczeniu), fabrycznie załadowana rekreacyjna mapa Europy z cieniowanym reliefem i szybszy procesor oznaczają, że zamiast patrzeć na mapy wchodzisz z nimi w intuicyjną interakcję. Możesz przybliżać, przesuwać i obracać widok za pomocą funkcji wielodotykowych nawet w grubych rękawicach, bez względu na warunki. Zastosowanie technologii refleksyjnego wyświetlacza podniosło jasność ekranu dotykowego do tego stopnia, że mapy i inne obrazy są w pełnym słońcu widoczne równie dobrze jak w cieniu.

Dotknij i w drogę

Model Oregon 600t został skonstruowany specjalnie z myślą o użyciu na zewnątrz. Wyposażono go w czytelny nawet w pełnym słońcu ekran dotykowy najdoskonalszy z zastosowanych do tej pory w urządzeniach Garmin. Mimo że ekran został dodatkowo uodporniony na uderzenia, oferuje obsługę funkcji wielodotykowych, pozwala wybrać jeden z dwóch układów obrazu i można z niego korzystać w rękawicach. Wyboje, kurz, brud, wilgotność i woda nie są przeszkodą dla tego urządzenia do nawigacji z użyciem mapy.

Eksploruj tereny

Model Oregon 600t ma fabrycznie załadowaną rekreacyjną mapę Europy w skali 1:100 000 oraz mapę bazową całego świata z cieniowanym reliefem wszystko, co potrzebne miłośnikom aktywnej turystyki z całej Europy. Na mapie zaznaczone są drogi, lasy, poziomice terenu, wysokość i liczne punkty szczególne.

Zorientuj się

Urządzenie Oregon 600t ma wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia z użyciem akcelerometru, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych. Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z obsługą WAAS/EGNOS oraz GLONASS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix® w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Oregon 600t szybciej i bardziej precyzyjnie ustala pozycję użytkownika i nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i dolinach o stromych stokach.

Podwój swoją moc

Urządzenie Oregon 600t umożliwia bardzo długi, 16-godzinny czas pracy na bateriach, a dodatkowo zostało wyposażone w system podwójnych baterii zoptymalizowany specjalnie do użycia w plenerze. Możesz korzystać z ładowanych wewnętrznie akumulatorów NiMH (do nabycia osobno) lub tradycyjnych baterii typu AA, które przydają się, gdy nie ma możliwości ładowania. Pakiet akumulatorów NiMH ładuje się automatycznie po podłączeniu urządzenia do zewnętrznego źródła zasilania.

Przesyłanie bezprzewodowe

Dzięki funkcji łączności ze smartfonem z łatwością podzielisz się danymi o swojej aktywności (na przykład punktami, trasami i śladami) z rodziną i znajomymi, a także sprawdzisz, czy w okolicy można znaleźć przygody Garmin Adventures. To nie wszystko w przypadku modelu Oregon 600t udostępnianie danych punktów, śladów, tras i skrzynek innym urządzeniom ręcznym Garmin, które obsługują połączenia bezprzewodowe, przebiega teraz do 50 razy szybciej.

Dodawanie map

Dodawanie kolejnych map w urządzeniach Oregon jest proste. Do wyboru są wysokiej jakości mapy z ogromnego zbioru map topograficznych Europy. Możesz też sięgnąć po jedną z naszych map rastrowych Birdseye™ Select w skali 1:25 000 i ruszyć na szlak. Aby wspaniale spędzić czas na wodzie, wystarczy podłączyć jedną z kart z fabrycznie załadowanymi mapami BlueChart® g2. Możesz także skorzystać z mapy City Navigator, która zapewni precyzyjne prowadzenie po drogach (informacje o zgodnych mapach znajdziesz w karcie Mapy). Dzięki usłudze Birdseye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja) możesz uzupełnić swoje mapy o zdjęcia satelitarne.

Wczytaj wszystkie skrzynki

Koniec z wybieraniem i planowaniem, po prostu pobierz je wszystkie. Urządzenie Oregon 600t może pomieścić dowolną liczbę skrzynek. Nie tysiąc, ani nawet nie milion. Po prostu dowolną. Możesz pobrać wszystkie skrzynki ze strony OpenCaching.com. Załaduj skrzynki z GSAK. Możesz też skorzystać z ulubionego programu lub witryny, które obsługują pliki GGZ*. W przypadku każdej skrzynki można użyć funkcji geocachingu bez użycia papieru. Zapoznaj się z pełnymi opisami, wskazówkami i dziennikami. Listę skrzynek możesz filtrować według rozmiaru, terenu, typu i stopnia trudności. Połącz się ze skrzynkami obsługującymi chirp. Rejestruj dzienniki w terenie. Możesz robić wszystko. Oregon 600t nie zna ograniczeń.

Zaplanuj kolejną podróż

Wykorzystaj w pełni każdą przygodę dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu do planowania podróży BaseCamp™ firmy Garmin. Program BaseCamp stwarza idealne warunki do wygodnego przygotowania wyjazdu pomogą ci w tym mapy, punkty, ślady i ścieżki, z których możesz korzystać przed wyjazdem, a także po powrocie, gdy zechcesz przygotować niesamowite przygody Garmin Adventure i podzielić się nimi z rodziną, znajomymi i współpodróżnikami. Oprogramowanie wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości.

garmin oregon 600t

 

 

Własności fizyczne i działanie:

Wymiary urządzenia, szer. x wys. x gł.:

6,1 x 11,4 x 3,3 cm

Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.:

3,8 x 6,3 cm (szer. x wys.), przekątna 3 cale (7,6 cm)

Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.:

240 x 400 pikseli

Typ wyświetlacza:

kolorowy, odblaskowo-przezroczysty ekran dotykowy TFT

Waga:

209,8 g z bateriami

Bateria:

2 baterie typu AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe, akumulator NiMH (opcjonalny)

Czas działania baterii:

16 godz.

Wodoszczelny:

tak (IPX7)

Pływający:

nie

Bardzo czuły odbiornik:

tak

Interfejs:

zgodność z USB 2.0 i NMEA 0183

Mapy i pamięć:

Mapa bazowa:

tak

Fabrycznie załadowane mapy:

tak

Możliwość dodawania map:

tak

Wbudowana pamięć:

1,5 GB

Możliwość używania kart z danymi:

karta microSD™ (do nabycia osobno)

Waypointy/ulubione/pozycje:

4000

Trasy:

200

Wykres śladu:

10 000 punktów, 200 zapisanych tras

Funkcje:

Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach):

tak (z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)

Elektroniczny kompas:

tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)

Ekran dotykowy:

tak

Wysokościomierz barometryczny:

tak

Aparat:

nie

Obsługa funkcji geocache:

tak (wersja cyfrowa)

Zgodność z własnymi mapami:

tak

Nawigacja do zdjęć (nawigacja na podstawie zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi):

tak

Kalendarz myśliwski/wędkarski:

tak

Informacje o położeniu słońca i księżyca:

tak

Tabele pływów:

Tak (z opcjonalnymi mapami BlueChart)

Pomiar powierzchni:

tak

Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych):

tak

Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom):

yes (plus images and custom maps)

Przeglądarka zdjęć:

tak

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych):

tak

 

 • Oregon 600t
 • Fabrycznie załadowana mapa topograficzna Europy
 • Kabel USB/do ładowania
 • Zaczep z karabińczykiem
 • Dokumentacja