Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

GARMIN GPSMap 64 + PAKIET MAP GRATIS [010-01199-00]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01199-00
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Dostępny
 • Cena netto: 714,63 zł 879,00 zł
 • Oblicz

GARMIN GPSMAP 64 [010-01199-00]

http://garmin.sklep.pl/img/2-mapy.jpg

MAPY GRATIS!


Wytrzymałe, w pełni funkcjonalne ręczne urządzenie nawigacyjne korzystające z satelitów GPS i GLONASS

 • 2,6-calowy, kolorowy ekran, czytelny nawet w pełnym słońcu
 • Odbiornik GPS/GLONASS o dużej czułości wyposażony w antenę śrubową z czterema zwojami
 • System podwójnych baterii zoptymalizowany do pracy na zewnątrz
 • 4 GB pamięci wewnętrznej oraz gniazdo kart microSD™
 • 250 000 fabrycznie załadowanych skrzynek umożliwiających geocaching ze strony Geocaching.com bez korzystania z papierowych map

Wytrzymałe, przenośne, ręczne urządzenie nawigacyjne Garmin GPSMAP 64 jest wyposażone w bardzo czuły odbiornik GPS/GLONASS, antenę śrubową z czterema zwojami umożliwiającą szybką lokalizację i doskonały odbiór, 4 GB pamięci wewnętrznej zapewniające wiele miejsca do zapisywania śladów i skrzynek, gniazdo kart microSD pozwalające przechowywać dodatkowe mapy i system dwóch baterii zoptymalizowany pod kątem używania na zewnątrz.

GARMIN GPSMap 64

Znaj swoją pozycję

Dzięki antenie śrubowej z czterema zwojami oraz bardzo czułemu odbiornikowi GPS/GLONASS urządzenie Garmin GPSMAP 64 szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji nawet w gęstych lasach i głębokich dolinach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, system nawigacyjny GPSMAP 64 pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Polegaj na profesjonaliście do zadań w terenie

Garmin GPSMAP 64 to zoptymalizowane ręczne urządzenie GPS do działań w terenie, którego każda funkcja została zaprojektowana z myślą o niezawodnym działaniu w nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających warunkach. Aby zapewnić doskonałą czytelność w każdych warunkach, urządzenie Garmin GPSMAP 64 wyposażono w czytelny nawet w pełnym słońcu, łatwy w obsłudze, kolorowy ekran o przekątnej 2,6 cala, który można obsługiwać we wszelkiego rodzaju rękawicach, a także w niestabilnym, zimnym lub wilgotnym środowisku, ponieważ posiada on interfejs oparty na przyciskach. Aby zagwarantować wygodę i maksymalną swobodę użytkowania, urządzenie może być zasilanie za pomocą akumulatora ładowanego bez wyjmowania z urządzenia lub standardowych baterii AA. Po pełnym naładowaniu urządzenie GPSMAP 64 może działać do 16 godzin, co powinno wystarczyć na całodniową wycieczkę, nawet jeśli nastąpią nieoczekiwane opóźnienia.

Eksploruj tereny

Urządzenie GPSMAP 64 zawiera obszerny zestaw funkcji nawigacyjnych. Korzystając z punktów, śladów i tras, można bezpiecznie podróżować poza utartymi szlakami, a funkcja TracBack pozwala łatwo znaleźć drogę do domu.


Dodawanie map

Dodawanie nowych map do urządzenia Garmin GPSMAP 64 jest proste dzięki dużemu wyborowi szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych. Korzystając z 4 GB pamięci wewnętrznej i gniazda kart microSD, można w łatwy sposób pobrać jedną z wysokiej jakości map topograficznych firmy Garmin i ruszyć na szlak, podłączyć fabrycznie załadowane karty pamięci BlueChart® g2, aby spędzić doskonały dzień na wodzie lub załadować dane map City Navigator NT®, aby wyznaczać szczegółowe trasy po drogach (zgodne mapy znajdują się w karcie „Mapy”). Urządzenie GPSMAP 64 obsługuje także mapy BirdsEye™ Select, które pozwalają załadować do urządzenia wysokiej jakości mapy rastrowe i łączyć je z innymi mapami. Ponadto urządzenie 64 jest zgodne z formatem Własne mapy Garmin, który umożliwia przekształcenie papierowych i elektronicznych map do postaci, w której można je bezpłatnie pobrać do urządzenia.

Znajdź przyjemność

Urządzenie Garmin GPSMAP 64 obsługuje geocaching bez użycia papierowych map dzięki 250 000 fabrycznie załadowanych skrzynek zawierających porady i opisy ze strony Geocaching.com i może pracować 16 godzin na zasilaniu bateryjnym. Rezygnując z map drukowanych, nie tylko pomagasz chronić środowisko, ale także zwiększasz efektywność. Model GPSMAP 64 zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania! Płaskie i lekkie urządzenie 64 jest doskonałym towarzyszem podczas wszelkich zajęć w terenie..

Zaplanuj kolejną podróż

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki darmowemu oprogramowaniu do planowania wycieczek BaseCamp™ firmy Garmin, które pozwala wyświetlać i porządkować mapy, punkty, trasy i ślady. Oprogramowanie BaseCamp pozwala nawet opowiedzieć o ostatniej wycieczce w nowy, imponujący sposób dzięki tworzeniu przygód Garmin Adventures, które można w prosty sposób udostępnić znajomym, rodzinie lub innym podróżnikom. Oprogramowanie BaseCamp wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości.

Antena śrubowa GPS/GLONASS z czterema zwojami

Znajdź drogę dzięki pierwszemu odbiornikowi sygnałów GPS z czterema zwojami, który umożliwia równoczesne śledzenie satelitów GPS i satelitów GLONASS. Dzięki równoczesnemu śledzeniu obu rodzajów satelitów odbiornik może korzystać z większej liczby satelitów niż w przypadku śledzenia wyłącznie satelitów GPS, dzięki czemu możliwe jest szybsze „ustawienie się” urządzenia na właściwej pozycji.


Zoptymalizowany do pracy na zewnątrz

Garmin GPSMAP 64 wyposażono w czytelny nawet w pełnym słońcu i łatwy w obsłudze kolorowy ekran o przekątnej 2,6 cala. Urządzenie można obsługiwać we wszelkiego rodzaju rękawicach, a także w niestabilnym, zimnym lub wilgotnym środowisku, ponieważ posiada ono interfejs oparty na przyciskach.


System podwójnych baterii

Zajdź dalej zastosowanej w urządzeniu GPSMAP 64 baterii o żywotności wynoszącej 16 godzin. Urządzenie korzysta z 2 baterii AA lub opcjonalnej baterii NiMH, którą można ładować bez wyciągania z urządzenia.


Więcej miejsca i swobody

Urządzenie GPSMAP 64 zapewnia większą swobodę dzięki temu, że posiada pamięć wewnętrzną o pojemności 4 GB, w której jest dużo miejsca do zapisywania punktów, tras, śladów i skrzynek, a także gniazdo kart microSD umożliwiające korzystanie z dodatkowych map.


Rozbudowana obsługa map

Za sprawą gniazda kart microSD™ i dużej pamięci wewnętrznej urządzenie GPSMAP 64 pozwala na przechowywanie wielu rodzajów map, w tym TOPO, BlueChart® g2, City Navigator NT® oraz BirdsEye Select.


Fabrycznie załadowane skrzynki

Rozpocznij korzystanie z geocachingu od zaraz, wybierając spośród 250 000 fabrycznie załadowanych skrzynek ze strony Geocaching.com. Skrzynki zawierają porady i opisy, które ułatwią rozpoczęcie geocachingu.

 

 

Własności fizyczne i działanie:

Wymiary urządzenia, szer. x wys. x gł.

6,1 x 16,0 x 3,6 cm

Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.

3,6 x 5,5 cm; przekątna 6,6 cm

Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.

160 x 240 pikseli

Typ wyświetlacza

Kolorowy (65 tys. kolorów), odblaskowo-przezroczysty ekran TFT

Waga

260,1 g z bateriami

Bateria

2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe

Czas działania baterii

16 godz.

Wodoszczelny

Tak (IPX7)

Pływający

Nie

Bardzo czuły odbiornik

Tak

Interfejs

Zgodny z USB i NMEA 0183

Mapy i pamięć:

Mapa bazowa

Tak

Fabrycznie załadowane mapy

Nie

Możliwość dodawania map

Tak

Wbudowana pamięć

4 GB

Możliwość używania kart z danymi

Karta microSD™ (do nabycia osobno)

Waypointy/ulubione/pozycje

5000

Trasy

200

Wykres śladu

10 000 punktów, 200 zapisanych śladów

Funkcje i korzyści:

Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach)

Tak (z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)

Elektroniczny kompas

Nie

Ekran dotykowy

Nie

Wysokościomierz barometryczny

Nie

Aparat

Nie

Obsługa funkcji geocache

Tak (wersja cyfrowa)

Zgodność z własnymi mapami

Tak

Nawigacja do zdjęć (nawigacja na podstawie zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi)

Tak

Kalendarz myśliwski/wędkarski

Tak

Informacje o położeniu słońca i księżyca

Tak

Tabele pływów

Tak (z opcjonalnym BlueChart)

Pomiar powierzchni

Tak

Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)

Tak

Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom)

Nie

Przeglądarka zdjęć

Tak

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)

Tak

Dodatkowo

Antena: śrubowa z czterema zwojami
GLONASS: Tak
Liczba załadowanych fabrycznie punktów z geocaching.com: 250,000

 • GPSMAP 64
 • Smycz
 • Kabel USB
 • Dokumentacja