Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

GARMIN Forerunner 935 [010-01746-04]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01746-04
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Dostępny
 • Cena netto: 1 389,43 zł 2 399,00 zł 1 709,00 zł
 • Oblicz

Forerunner 935 - najważniejsze informacje

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE:

 • wymiary w mm: 47x47 x13,9
 • waga: 49g
 • menu w języku polskim
 • wodoszczelność: 5 ATM
 • wyświetlacz: 1,2" kolorowy 240x240 pikseli
 • czas pracy baterii:
  • Tryb zegarka: do 14 dni
  • Tryb GPS: do 24 h
  • Tryb UltraTrack: do 50 h/60 h bez pomiaru tętna z nadgarstka
 • systemy satelitów: GPS, GLONASS, GALILEO
 • zgodne czujniki: tętna, kadencji, prędkości, temperatury, mocy
 • materiał: tworzywo wzmocnione włóknem szklanym, szkło minerelne
 • rozmiar paska: 22mm
 • pamięć: 64MB

FUNKCJE:

 • zainstalowane profile aktywności: bieg, bieg szlakiem, bieg na bieżni, bieg w pomieszczeniu, pływanie na basenie i akwenie otwartym, jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, MTB, triathlon, duathlon, wiosła, kajak, SUP, narty, snowboard, bieg narciarski, wędrówka, wspinaczka górska, golf, TruSwing, siłownia, kardio, joga, pokonywanie pięter, maszyny eliptyczne, jumpmaster, zadania taktyczne, łódź, inne
 • pomiar tętna z nadgarstka
 • zgodność z platformami Garmin Connect, Connect IQ
 • wysokościomierz barometryczny
 • kompas trójosiowy
 • czujnik temperatury

GARMIN Forerunner 935 [010-01746-04]

Garmin Forerunner 935  posiada barometr wraz z żyroskopem i termometrem. Dzięki barometrowi możemy uzyskać informacje między innymi o spadkach/wzniosach, profilu wysokości, wskaźniku trendu barometrycznego, prędkości pionowej czy też ostrzeżeniu przed burzą. Funkcja Move IQ (również nieobecna w FR 735XT) pozwala na automatyczne wykrywanie wzorcowych aktywności: chodzenie, bieg, jazda na rowerze, pływanie lub ćwiczenia na maszynie eliptycznej. W Forerunner 935 mamy większe możliwości prześwietlenia czy też przeanalizowania naszych treningów. Przyczyniają się do tego takie funkcje jak: obciążenie treningowe ( połączone pomiary tętna i pułapu tlenowego określające intensywność treningów na przestrzeni 28 dni, pozwalające w utrzymaniu formy ),  efekt treningu beztlenowego czy stan wytrenowania ( wskazuje skuteczność treningu dzięki śledzeniu np. pułapu tlenowego i progu beztlenowego i porównywaniu ich do aktualnych danych )

Efekt treningu aerobowego i nowa funkcja efektu treningu beztlenowego

Funkcje te są pomiarami fizjologicznymi, które mają pomagać w ocenie spodziewanych korzyści uzyskiwanych dzięki treningowi. Pomiary te są dostępne w wybranych urządzeniach Garmin i stanowią narzędzia do pracy nad poprawą kondycji i szybkości.

 

Forerunner 935 posiada status treningu

Firma Garmin wprowadza nową funkcję statusu treningu. Funkcja ta analizuje dane w celu określenia, jak organizm reaguje na bieżące obciążenie treningowe. To pozwala optymalnie dostosować trening, aby uzyskać maksymalne rezultaty.


 

Analiza wydolności i maksymalne wykorzystanie wysiłku

Wybierz urządzenie Garmin pełne najnowocześniejszych narzędzi ułatwiających analizę wydolności i maksymalne wykorzystanie wysiłku. Dowiedz się więcej o wskaźniku EPOC i o tym, w jaki sposób pomaga on ocenić efektywność treningu.


 

Stan wytrenowania

Jak efektywny jest Twój obecny plan treningowy? Forerunner 935 zna odpowiedź. Firmy Garmin i Firstbeat podjęły współpracę w celu zapewnienia nowych statystyk. Jedną z nich jest stan wytrenowania, która ocenia historię ostatnich treningów oraz wskaźniki wydolności i na ich podstawie dostarcza informacji o efektywności treningu, szczytowej formie bądź przetrenowaniu.

Dobrze leży na nadgarstku i podkreśla Twój styl

Kolejną nowością jest możliwość dokupienia pasków Quick Fit, od sportowego silikonowego przez klasyczny skórzany, aż po wykonaną z metalu najwyższej jakości bransoletę — możemy z łatwością zmieniać paski, aby zegarek pasował na każdą okazję. Nowością w stosunku do Forerunner 735xt, to możliwość dostosowywanie przycisków do funkcji, funkcja Group LiveTrack i TrackBack, funkcje gry w golfa. Zgodność z aplikacją BaseCamp i urządzeniami z serii Varia ( radar, oświetlenie ). Na pokładzie „zameldowała” się również bezprzewodowa łączność WiFi.


https://sportivo.pl//img/forerunner-935-funkcje.jpg

Jeśli pragniesz poprawić swoje wyniki, Forerunner 935 to zegarek dla Ciebie. Ten najwyższej klasy, lekki zegarek GPS do biegania i triathlonu został zaprojektowany tak, aby pokonać każdy dystans. Razem z Tobą. Zapewnia on dostęp do licznych danych, takich jak dynamika biegu, nadgarstkowy pomiar tętna, stan wytrenowania i pułap tlenowy, które pomogą Ci tak opracować trening i czas odpoczynku, aby osiągać lepsze wyniki. Aby zaspokoić drzemiącą w Tobie potrzebę współzawodnictwa, urządzenie umożliwia korzystanie z usługi Strava Live Segments, co pozwala zmienić każdy bieg i każdą jazdę w wirtualne zawody. Wygląd też ma znaczenie, dlatego dzięki wymiennym opaskom możesz błyskawicznie dostosować zegarek do nowej dyscypliny sportu lub nadać mu więcej stylu. Oferuje on także powiadomienia z telefonu, funkcję automatycznego przesyłania i zgodność z Connect IQ™, co zapewnia dostęp do niestandardowych tarcz zegarka i aplikacji.

Najwyższej klasy zegarek GPS do biegania i triathlonu z nadgarstkowym pomiarem tętna


Ten komfortowy pulsometr wyposażony jest zaawansowane funkcje zarówno do biegania, jak i do wielu innych dyscyplin sportu. Możesz nosić go przez cały dzień — waży tylko 49 gramów. Wbudowany barometr pokazuje zmiany w wysokości, a wysokościomierz i elektroniczny kompas ułatwiają utrzymanie kierunku. Ocenia Twój stan wytrenowania, aby określić, czy trenujesz wystarczająco intensywnie lub czy się nie przetrenowujesz, a także zapewnia dodatkowe funkcje monitorowania wydajności. Zapewnia funkcję zaawansowanej dynamiki2 biegu, jazdy rowerem i pływania, w tym bilans czasu kontaktu z podłożem, długość kroku, odchylenie do długości i wiele innych. Czas działania baterii: do 2 tygodni w trybie zegarka; do 24 godzin w trybie GPS; do 60 godzin w trybie UltraTrac™
Pokonaj każdy dystans dzięki długiej pracy baterii

Podczas triathlonu długodystansowego lub ultramaratonu potrzebujesz baterii, która zapewni Ci długi czas pracy. Pulsometr Forerunner 935 wytrzymuje nawet 24 godziny pracy w trybie GPS i do 60 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™. A jeśli używasz go po prostu jako inteligentnego zegarka... Wtedy bateria po naładowaniu wytrzymuje nawet 2 tygodnie. Kogo może interesować, że Forerunner 935 oferuje szereg danych, takich jak dynamika biegu, nadgarstkowy pomiar tętna, stan wytrenowania, współczynnik FTP i pułap tlenowy Sportowca, gotowego poprawić swój wczorajszy wynik – takiego jak Ty. Ten najwyższej klasy pulsometr GPS do biegania i triathlonu pomoże Ci tak opracować trening i czas odpoczynku, aby osiągać lepsze wyniki.

Zasięg GPS i Glonass

Możesz udać się wszędzie, gdzie poniesie Cię trening dzięki wykorzystaniu zasięgu GPS i Glonass, co umożliwia śledzenie pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS. Wbudowany barometr zapewnia dokładniejsze dane wysokości.

Funkcje do wielu dyscyplin sportu

Pobij swoje wyniki w różnych dyscyplinach sportu dzięki funkcjom do wielu dyscyplin, które uwzględniają szeroki zakres aktywności: od biegania po kolarstwo czy biegi narciarskie. Model 935 jest doskonale przystosowany do aktywności multisportowych, dzięki czemu można je zmieniać w mgnieniu oka.

garmin forerunner 935 funkcje

 


Wygodny design

Zapomnij o sztywnych, tradycyjnych zegarkach wielodyscyplinowych i ciesz się konstrukcją, która umożliwia wygodne noszenie zegarka przez cały dzień. pulsometr waży niecałe 50 gramów, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla zapalonych sportowców. Nowe, opcjonalne paski QuickFit™ można łatwo wymienić i zmienić wygląd urządzenia w dowolnym momencie.

Monitoruj wydolność, trening i czas odpoczynku

Jak efektywny jest Twój obecny plan treningowy? Forerunner 935 pomoże Ci monitorować trening i czas odpoczynku, dzięki czemu możesz lepiej przygotować się do następnego wyścigu lub cyklu treningowego. Stan wytrenowania to nowe narzędzie monitorowania wydolności, które automatycznie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności, dostarczając informacji o efektywności treningu, szczytowej formie czy przetrenowaniu. Nowy pomiar efektu treningu beztlenowego umożliwia wgląd w niezwykle istotne obszary treningu, pokazując, w jaki sposób Twój trening podnosi możliwość przekraczania kolejnych barier. Możesz również wyświetlić całościowe obciążenie treningowe, mierzące intensywność treningów z ostatnich 7 dni i porównujące te dane z optymalnym zakresem dla Twojej kondycji fizycznej i historią ostatniego treningu.

garmin forerunner 935 tarcze

Przeanalizuj swoją technikę

Ułatwiamy uzyskiwanie danych niezbędnych do poprawy kondycji fizycznej. Forerunner 935 mierzy istotne parametry biegu2, które możesz wykorzystać do przeprowadzenia analizy efektywności. Pomiary biomechaniczne, takie jak rytm, długość kroku, czas i bilans kontaktu z podłożem, odchylenie pionowe i odchylenie do długości, mają kluczowe znaczenie dla określenia formy, aby dać z siebie wszystko w dniu wyścigu. Pomiary te są dostępne po założeniu zgodnego paska do nadgarstkowego pomiaru tętna2 lub kompaktowego czujnika dynamiki biegu, który można przypiąć do pasa. Skorzystaj także z zestawów funkcji pomocnych podczas treningów rowerowych i pływackich. Podczas pływania Forerunner 935 monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów itp.

Dłuższe odstępy między ładowaniami

Trenuj jeszcze dłużej dzięki baterii, na której możesz polegać, nawet podczas triathlonu długodystansowego lub ultramaratonu. Forerunner 935 wytrzymuje do 24 godzin pracy w trybie GPS i do 60 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac. Jeśli używasz go po prostu jako inteligentnego zegarka na co dzień, bateria po naładowaniu wytrzymuje nawet 2 tygodnie.
garmin forerunner 935 przyciski

Bieganie, sprint, pływanie, kolarstwo, triathlon

Trening to nie rutyna. Forerunner 935 umożliwia łatwą zmianę ustawień dzięki wbudowanym profilom biegania (w pomieszczeniu/na powietrzu), jazdy rowerem (w pomieszczeniu/na powietrzu), pływania (w basenie/na otwartym akwenie), biegów narciarskich, sportów wioślarskich, biegów przełajowych, pieszych wędrówek, treningów siłowych itp. Podczas treningów zakładkowych i wyścigów duathlonowych lub triathlonowych funkcja Multisport pozwala na zmianę dyscypliny sportu jednym naciśnięciem przycisku. Model 935 jest przystosowany do zaawansowanych treningów biegowych, rowerowych, a nawet pływackich. Twórz własne treningi i pobieraj je bezpłatnie z serwisu społeczności internetowej Garmin Connect™. Następnie przeglądaj swoje dokonania w aplikacji lub udostępniaj je rodzinie i znajomym, aby dodatkowo się zmotywować.

garmin forerunner 935 elevate

Inteligentniejsze połączenia

Powiadomienia z telefonu przesyłane bezpośrednio do zegarka to dopiero początek. Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem3 urządzenie Forerunner 935 umożliwia także automatyczne przesyłanie do serwisu Garmin Connect, korzystanie z monitów dźwiękowych, sterowanie muzyką i wiele więcej. Pozwól ukochanym śledzić Twoje biegi i jazdy w czasie rzeczywistym dzięki usłudze LiveTrack lub korzystaj z funkcji GroupTrack i miej oko na pozostałych jadących w grupie. Jeśli szukasz szybkiego połączenia Wi-Fi®, aby sprawnie pobierać dane z chmury lub je tam przesyłać, skorzystaj z urządzenia 935 - ono też to potrafi.

Podążaj za swoim sercem

Nadgarstkowy pomiar tętna to dobry wybór, jeśli zależy ci na swobodzie ruchu podczas wyścigu, ale Forerunner 935 umożliwia dostęp do znacznie szerszego zasobu danych po założeniu zgodnej opaski z czujnikiem tętna. Opaska z czujnikiem tętna na klatkę piersiową (np. HRM-Run™ lub HRM-Tri™) odblokowuje dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak próg mleczanowy i analiza zmienności tętna HRV.

 

Aktywnie tam, gdzie nie docierają sieci komórkowe

Z urządzeniem Forerunner 935 możesz udać się wszędzie, gdzie poniesie Cię twoja aktywność — dzięki wykorzystaniu zasięgu GPS i GLONASS, co umożliwia śledzenie pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS. Wbudowany barometr zapewnia informacje o wysokości dostarczane w czasie rzeczywistym. Co można śledzić za pomocą modelu 935? Więcej, niż by Ci się wydawało możliwe! Dyscypliny triathlonowe to dopiero początek, wbudowane są także funkcje obsługujące piesze wędrówki, sporty wioślarskie, golf, jazdę na nartach, pływanie z wiosłem na desce i wiele innych.

Połączenie i personalizacja

pulsometr GPS Forerunner 935 do biegania i triathlonu automatycznie synchronizuje się z Garmin Connect, naszą społecznością internetową z bezpłatnym dostępem, gdzie możesz przeglądać swoje postępy i udostępniać dane w mediach społecznościowych. Zaloguj się do serwisu Garmin Connect na komputerze lub pobierz aplikację Garmin Connect ™ Mobile na zgodny smartfon. Możesz także spersonalizować urządzenie, stosując pola danych, bezpłatne tarcze zegarka, a nawet aplikacje, takie jak Uber i Accuweather, a wszystko to dostępne przez Connect IQ™.


Kilka nowych dodatków

Podobnie jak Ty, pulsometr Forerunner 935 intensywnie pracuje przez cały dzień. Jest on również doskonałym partnerem podczas odpoczynku dzięki funkcji całodobowego monitorowania¹ liczby kroków, spalonych kalorii i snu. Jest także zgodny z linią produktów zwiększających bezpieczeństwo podczas jazdy serii Varia™, takich jak rowerowy radar wsteczny, inteligentne oświetlenie rowerowe i wyświetlacz na okulary Varia Vision™. Uzupełnij swoje wyposażenie o mierniki mocy w pedałach — Vector™ 2 (z dwoma czujnikami) lub 2S (z jednym czujnikiem). Miernik Vector 2 bezproblemowo łączy się z urządzeniem Forerunner i pozwala odczytywać moc, rytm, bilans mocy dla lewej i prawej nogi oraz wskaźniki dynamiki jazdy, które pozwalają określić, jak i gdzie jest generowana moc.

Niech każdy dzień będzie dniem zawodów

Dzięki usłudze Strava Live Segments zmotywujesz się jeszcze bardziej, aby poprawić wczorajszy wynik. Członkowie Strava Premium mogą automatycznie synchronizować segmenty biegowe i rowerowe z modelem 935, aby zapewnić bieżące informacje podczas aktywności. Będziesz również otrzymywać powiadomienia o rozpoczęciu i ukończeniu segmentu, a na koniec rankingi liderów oraz informację informacje o tym, jak bieżący wysiłek ma się do Twojego rekordu.

Od słów do czynów dzięki TrainingPeaks

Nic nie daje większej satysfakcji niż perfekcyjnie wykonany trening. Korzystając z aplikacji TrainingPeaks Connect IQ, możesz rozpocząć codzienny trening bezpośrednio w modelu Forerunner 935. Wtedy urządzenie na bieżąco poprowadzi Cię przez trening, wyświetlając przy tym docelową intensywność i czas trwania interwałów bezpośrednio z aplikacji TrainingPeaks. Po zakończeniu sesji automatycznie synchronizuje zakończony trening z aplikacją TrainingPeaks, co umożliwi dokładną analizę wydajności i pomiar postępu w realizacji celów.

Twój pulsometr zapewni Ci spokój

Nie martw się, kiedy wyruszasz w drogę lub na szlak — wyposaż swoje urządzenie 935 w płytkę identyfikacyjną Road ID (do nabycia osobno). Łatwo ją przymocować do opaski i można na niej umieścić najważniejsze informacje medyczne oraz kontakty alarmowe, gdyby coś poszło nie tak podczas treningu. Jest to prosty sposób, aby podczas treningu zapewnić Tobie i Twoim bliskim poczucie bezpieczeństwa.


1Dokładność monitorowania aktywności
2W przypadku korzystania z czujnika dynamiki biegu (do nabycia osobno), czujnika HRM-Run lub czujnika HRM-Tri. Sprzedawany w zestawie lub osobno, zależnie od modelu.
3Zobacz Garmin.com/ble, aby wyświetlić listę zgodnych telefonów

Wi-Fi® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance.

Firstbeat ANT

 
Materiał obiektywu

szkło

Materiał ramki

tworzywo wzmocnione włóknem szklanym

Obudowa tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
Paski do zegarka QuickFit™

tak (22 mm)

Materiał paska

silikon

Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.)

47 × 47 ×13 mm

Wymiary fizyczne 46,7 × 53,9 mm; całkowita długość 254 mm; 13,4 mm z czujnikiem pomiaru tętna
Masa 49 g
Klasa wodoszczelności 5 ATM
Bateria Bateria litowo-jonowa
Typ wyświetlacza czytelny w słońcu, odblaskowo-przezroczysty, Memory-In-Pixel (MIP)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 30,5 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 240 pikseli średnicy
Kolorowy wyświetlacz  
Czas działania baterii Do 24 godzin w trybie GPS bez optycznego pomiaru tętna; do 2 tygodni w trybie zegarka ze śledzeniem aktywności, powiadomieniami z telefonu i optycznym pomiarem tętna; do 60 godzin w trybie UltraTrac.
Pamięć/historia 64 MB

Cechy zegarka

Czas/data Funkcje daty i alarmu
Synchronizacja czasu przez GPS tak
Automatyczny czas letni tak
Budzik tak
Minutnik tak
Stoper tak
Godzina wschodu/zachodu słońca tak

Czujniki

GPS tak
GLONASS tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™ tak
Wysokościomierz barometryczny tak
Kompas tak
Żyroskop tak
Akcelerometr tak
Termometr tak

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność tak
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) tak
Powiadomienia z telefonu tak
Kalendarz tak
Prognoza pogody tak
Sterowanie muzyką tak
Kreator tarcz zegarka Face It™ tak
Znajdź mój telefon tak
Pilot VIRB® tak
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android®, Windows®
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile tak
Funkcja Znajdź mój telefon tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) tak
Spalone kalorie tak
Piętra w górę tak
Przebyty dystans tak
Minuty intensywnej aktywności tak
Funkcja TrueUp™ tak
Funkcja Move IQ™ tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Prędkość i dystans GPS tak
Strony własnych danych tak
Zaawansowane treningi tak
Plany treningów do pobrania tak
Auto Pause® tak
Autoprzewijanie tak
Auto Lap® tak
Ręcznie oznaczane okrążenia tak
Konfigurowalne alerty okrążenia tak
Konfigurowalne alerty tak
Alert wibracyjny tak
Monity dźwiękowe tak
Czas ukończenia tak
Virtual Partner tak
Virtual Racer™ tak
Stan wytrenowania (umożliwia sprawdzenie skuteczności treningów dzięki śledzeniu danych treningowych, jak pułap tlenowy, próg beztlenowy, i porównywanie ich do aktualnych danych) tak
Pułap tlenowy tak
Obciążenie treningowe (połączone pomiary tętna i pułapu tlenowego określające intensywność treningów na przestrzeni 28 dni i pomagające w utrzymaniu formy w zakresie optymalnym dla osiągnięcia celu) tak
Efekt treningu (aerobowego) tak
Efekt treningu (beztlenowego) tak
Asystent kursu tak
Historia aktywności w zegarku tak
Osobiste rekordy (bieg, jazda na rowerze, pływanie) tak
Segmenty (Live, Garmin) tak
Automatyczne aktywności Multisport tak
Ręcznie wprowadzane aktywności Multisport tak
Niestandardowe profile danych tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków tak
Przyciski dostępu tak
Aplikacja LiveTrack tak
Group LiveTrack tak

Funkcje związane z tętnem

Strefy tętna tak
Alerty tętna tak
Kalorie na podstawie tętna tak
% maksymalnego tętna tak
% rezerwy tętna tak
Czas odpoczynku tak
Automatyczne tętno maksymalne tak
Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku) tak (ze zgodnym akcesorium)
Zgodność z paskiem to pomiaru tętna tak (ANT+™ i czujniki BLE)
Urządzenie zapisuje dane o tętnie podczas pływania tak (z czujnikami tętna HRM-Tri™ i HRM-Swim™)
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia) tak

Funkcje biegowe

Fabrycznie załadowane profile biegu

tak

Pomiar GPS odległości, czasu i tętna tak
Dynamika biegu tak
Odchylenie pionowe i odchylenie od długości („wysokość odbicia” podczas biegu oraz stosunek korzyści do długości kroku) tak (ze zgodnym akcesorium)
Czas i bilans kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu) tak (ze zgodnym akcesorium)
Długość kroku (na bieżąco) tak (ze zgodnym akcesorium)
Cadence (provides real-time number of steps per minute) tak
Pomiary fizjologiczne tak
Przygotowanie wydolnościowe (po biegu trwającym od 6 do 20 minut urządzenie umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji) tak
Próg mleczanowy (poprzez analizę tempa i tętna urządzenie określa moment, od którego mięśnie zaczynają gwałtownie słabnąć) tak (ze zgodnym akcesorium)
Treningi biegowe tak
Osobiste rekordy (bieg) tak
Symulator wyścigu tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem) tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Fabrycznie załadowane profile czynności rekreacyjnych w terenie

Hiking, Climbing, Skiing, Snowboarding, XC Skiing, Stand Up Paddleboarding, Rowing, Indoor Rowing, Jumpmaster, Tactical

Nawigacja od punktu do punktu tak
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco tak
Wróć do startu tak
Funkcja TracBack® tak
Tryb UltraTrac™

tak

Profil wysokości tak
Dystans do celu tak
Wskaźnik trendu barometru tak
Ostrzeżenie przed burzą tak
Automatyczne przełączanie między biegiem i wspinaczką tak
Prędkość pionowa tak
Całkowity wznios/spadek tak
Zgodność z aplikacją BaseCamp™ tak
Współrzędne GPS tak
Odwzorowany punkt trasy tak
Celuj i idź tak
Pomiar powierzchni tak (przez Connect IQ™)
Kalendarz myśliwski/wędkarski tak (przez Connect IQ™)
Informacje o położeniu słońca i księżyca tak (przez Connect IQ™)
Podwójna siatka współrzędnych tak

Funkcje rowerowe

Fabrycznie załadowane profile jazdy rowerem

jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, triathlon

Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) tak
Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy) tak
Wyścig z aktywnością tak
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) tak
Trening interwałowy tak
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power) tak (ze zgodnym akcesorium)
Funkcje Strava (Group LiveTrack, Live Segments) tak
Zgodność z urządzeniem Vector™ tak
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów) tak
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie) tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) tak
Zgodność ze światłami Varia™ tak
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco)

tak (ANT+™ i Bluetooth® Smart)

Funkcje pływackie

Fabrycznie załadowane profile pływania

tak

Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu) tak
Rozpoznawanie stylu pływania tak
Wykrywanie długości basenu tak
Treningi pływackie tak
Efektywność pływania (SWOLF) tak
Automatyczne interwały tak
Zaawansowane pływanie (dziennik ćwiczeń, liczniki czasu odpoczynku) tak
Dystans na otwartym akwenie tak
Tryb Multisport tak

Funkcje golfowe

Odległość do początku, środka i końca greenów tak
Odległość do lay-upów/doglegów tak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) tak
Cyfrowa tablica wyników tak
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e, średnia odległość uderzeń) tak
Zapisywanie pozycji (oznaczanie punktów szczególnych na polu do wykorzystania w przyszłości) tak
Garmin AutoShot™ tak
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki tak
Hazardy i cele na polu golfowym tak
Zgodność z czujnikiem TruSwing™ tak
Timer rundowy / licznik dystansu tak

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Pomiary fizjologiczne: tak (czas odpoczynku, próg mleczanowy, współczynnik FTP, pomiar tętna do wysiłku, pułap tlenowy dla biegu i jazdy rowerem, symulator wyścigu, status wytrenowania, obciążenie treningowe, efekt treningu beztlenowego)
 • Dynamika biegu (z opcjonalnym akcesorium)
 • Przygotowanie wydolnościowe
 • Interfejs: USB, Wi-Fi® i Bluetooth®
 • Funkcja biegu/chodu: tak
 • Ustaw czas docelowy / końcowy: tak
 • Własne alerty: tak
 • Dostosowywany ekran okrążenia
 • Obsługa Connect IQ™: tak (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)
 • Łączność bezprzewodowa: tak
 • UltraTrac: tak

 

Porównanie modeli: Garmin Forerunner 35, Forerunner 230, Forerunner 235, Forerunner 735xt, Forerunner 935

 • Garmin GPS Forerunner 935 [010-01746-04]
 • Przewód do ładowania [010-12491-01]
 • Podręczniki użytkownika