Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

GARMIN Forerunner 735XT Błękitno Granatowy [010-01614-07]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01614-07
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Dostępny
 • Cena netto: 747,15 zł 1 959,00 zł 919,00 zł
 • Oblicz

Forerunner 735xt - najważniejsze informacje

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE:

 • wymiary w mm: 44,5x44,5 x11,9
 • waga: 40,2g
 • menu w języku polskim
 • wodoszczelność: 5 ATM
 • wyświetlacz: 1,23" kolorowy 215x180 pikseli
 • czas pracy baterii:
  • Tryb zegarka: do 11 dni
  • Tryb GPS: do 14 h
  • Tryb UltraTrack: do 24 h
 • systemy satelitów: GPS, GLONASS
 • zgodne czujniki: tętna, kadencji, prędkości, mocy, temperatury
 • materiał: polimer
 • pamięć: 10MB

FUNKCJE:

 • zainstalowane profile aktywności: bieg, bieg w pomieszczeniu, chód, pływanie na basenie, pływanie na akwenie otwartym, jazda rowerem, triathlon, możliwość stworzenia z pozycji zegarka, dodatkowych profili aktywności z dostepnej listy
 • pomiar tętna z nadgarstka
 • zgodność z platformami Garmin Connect, Connect IQ
 • kompas

GARMIN Forerunner 735xt Błękitno Granatowy [010-01614-07]

 
Popraw swoje wyniki na bieżni, trasie kolarskiej i w wodzie dzięki zegarkowi GPS Forerunner 735xt do biegania i uprawiania innych sportów. Poczuj swobodę podczas treningu. Każdego dnia osiągaj więcej z multisportowym pulsometrem GPS Forerunner 735xt. Model ten jest wyposażony w funkcje treningowe do biegania, jazdy na rowerze i innych sportów, a także technologię pomiaru tętna na nadgarstku Garmin Elevate. By uzyskać zaawansowane parametry dynamiki biegu i jazdy rowerem lub dane o maksymalnym pułapie tlenowym, możesz dodatkowo założyć opaskę z czujnikiem na klatkę piersiową. Na ekranie zegarka masz również dostęp do powiadomień z telefonu, a dane z treningów są automatycznie przesyłane na platformę Garmin Connect. Urządzenie możesz spersonalizować za pomocą niestandardowych tarcz do zegarka i aplikacji dostępnych w sklepie Connect IQ.
 • Mierzy tętno na nadgarstku, więc możesz swobodnie biegać i jeździć rowerem bez dodatkowego paska na klatce piersiowej.
 • Wyposażony w funkcję zaawansowanej dynamiki jazdy rowerem, pływania i biegu1, dostarcza informacji o bilansie czasu kontaktu z podłożem, długości kroku, odchyleniu do długości i wiele innych parametrów.
 • Określa szacowany maksymalny pułap tlenowy, próg mleczanowy2 i jest wyposażony w funkcje symulatora wyścigu i asystenta odpoczynku
 • Funkcje online3: powiadomienia z telefonu, automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect™, śledzenie na żywo i wiele więcej
 • Możliwość personalizacji dzięki darmowym wzorom tarcz zegarka, aplikacjom i innym elementom dostępnym w sklepie Connect IQ™

GARMIN Forerunner 735
 
 

 
garmin 735 xtGARMIN Forerunner 735
 

Rozszerzone pomiary fizjologiczne

W połączeniu z czujnikiem HRM Run mierzy tętno, aby dostarczyć danych dotyczących natężenia wysiłku, przygotowania wydolnościowego i progu mleczanowego.
Natężenie wysiłku: mierzy zmiany fizjologiczne wskazujące na rosnące zmęczenie organizmu.
Przygotowanie wydolnościowe: statystyka porównawcza mierząca wydolność biegacza w porównaniu z poprzednimi aktywnościami.
Próg mleczanowy: pozwala sprawdzić, kiedy dokładnie poziom zmęczenia zacznie gwałtownie wzrastać.


Zegarek, z którym możesz trenować, co zechcesz

Multisportowy zegarek GPS Forerunner® 735xt został zaprojektowany z myślą o sportowcach, którzy podczas treningów chcą szczegółowo monitorować wiele danych, a na zawodach zależy im na wygodzie i lekkości urządzenia. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i wygodnej opasce Forerunner 735xt sprawdzi się zarówno jako codzienny zegarek do pracy, jak i na treningach. Może także pełnić rolę monitora aktywności, licząc kroki, spalone kalorie i monitorując sen. Pomaga każdego dnia osiągać lepsze wyniki.

Zaawansowana dynamika biegu

Mierzy czas kontaktu z podłożem, długość kroku, odchylenie do długości i wiele innych parametrów.
Długość kroku: mierzy długość kroku podczas biegu, co ma przełożenie na tempo.
Bilans kontaktu stopy z podłożem: mierzy bilans czasu kontaktu z podłożem, aby sprawdzić symetryczność biegu.
Odchylenie do długości (%): jest to „koszt” ruchu do przodu; niska wartość oznacza mały koszt (wysokość odbicia) dla kroku o dużej długości.

Dane tętna podczas pływania

Podsumowanie interwałów i pomiar tętna w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu czujnika HRM-Swim&trade.

Aktywności wielodyscyplinowe

Wbudowane profile biegania, jazdy rowerem, pływania, biegów narciarskich, sportów wioślarskich, biegów przełajowych, pieszych wędrówek i treningów siłowych.

Bieg, sprint, pływanie, rower, triathlon

Twój trening to nie rutyna. Forerunner 735xt umożliwia łatwe przełączanie się między aktywnościami dzięki wbudowanym profilom aktywności, takim jak bieg (stacjonarny/na powietrzu), jazda rowerem (stacjonarna/na powietrzu), pływanie (basen/otwarty akwen), bieg narciarski, sporty wioślarskie, bieg przełajowy, piesza wędrówka czy trening siłowy. Podczas treningów zakładkowych i wyścigów du/triathlonowych funkcja Multisport pozwala na zmianę dyscypliny sportu jednym naciśnięciem przycisku. Zegarek wspiera zaawansowane treningi biegowe, rowerowe, a nawet pływackie. Twórz własne plany treningowe lub pobieraj bezpłatnie z serwisu Garmin Connect.

Pomiar tętna na nadgarstku pozwala monitorować pracę serca

Forerunner 735xt to nasz pierwszy multisportowy zegarek z technologią pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™. Teraz możesz swobodnie współzawodniczyć zarówno na rowerze, jak i podczas biegu - nie musisz już zakładać opaski na klatkę piersiową, aby zobaczyć niezbędne statystyki, które zegarek wyświetla w formie kolorowych wskaźników ze strefą tętna i liczbą uderzeń serca na minutę.

garmin forerunner 735 funkcje

Więcej informacji

Czujnik tętna na nadgarstku może spełni wszystkie Twoje potrzeby na zawodach, ale do trenowania potrzebujesz bardziej szczegółowych danych. Zegarek Forerunner® 735xt współpracuje z czujnikiem tętna na klatkę piersiową, dzięki czemu może określać dodatkowe zaawansowane parametry:
 • Dynamika biegu¹ dostarcza informacji o bilansie czasu kontaktu z podłożem, długości kroku, odchyleniu do długości i inne.
 • Maksymalny pułap tlenowy i próg mleczanowy oraz funkcje symulatora wyścigu i asystenta odpoczynku.
 • Pomiar tętna pod wodą dla pływaków4
 

Dowiedź swoich wyników

Dzięki integracji ze Strava Live Suffer Score możesz zdobyć uznanie innych za swoją ciężką pracę. Strava Suffer Score analizuje Twoje tętno podczas treningu i ocenia całokształt Twoich wysiłków. Wraz z urządzeniem 735XT otrzymujesz 60-dniowy dostęp do konta Strava Premium, w którym to czasie możesz ocenić swój wskaźnik bólu i wykorzystać go jako motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Twój wysiłek ma wymierną wartość — zatem wykorzystaj ją.
 

Inteligentne powiadomienia i personalizacja

 
Powiadomienia z telefonu3, automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect3 oraz śledzenie na żywo sprawiają, że Forerunner 735xt to wymarzony smartwatch dla sportowców. Dobrze schowaj telefon, wyruszając na dłużej na rower lub pobiegać — teraz powiadomienia przesyłane są na zegarek, więc możesz zdecydować, czy chcesz przerwać trening i odebrać telefon czy kontynuować. Możesz także spersonalizować zegarek, dodając bezpłatnie wzory tarcz, aplikacje i pola danych dostępne w sklepie Connect IQ™.
 

Zapisuj, analizuj i podejmuj wyzwania

Zyskaj więcej z każdego pokonanego kilometra dzięki Garmin Connect, bezpłatnej platformie społecznościowej, na której możesz zapisywać, planować i udostępniać swoje aktywności. Poprawiaj swoje wyniki i ustanawiaj nowe rekordy — będziemy monitorować Twoją aktywność, abyś widział wszystkie swoje zwycięstwa w jednym miejscu. Korzystaj ze wskazówek Connect Insights5 dostosowanych do Twoich statystyk i nawyków, takich jak zachęty do poruszania się i porady dotyczące zdrowia. Nawiąż kontakt z innymi użytkownikami, aby podejmować wyzwania i brać udział w rywalizacji. Serwis jest dostępny dla komputerów i zgodnych urządzeń mobilnych.
Kilka nowości. Podobnie jak ty, zegarek Forerunner 735xt jest aktywny cały dzień - nieprzerwanie monitoruje6 kroki, spalone kalorie i sen. Jest również zgodny z linią naszych produktów rowerowych Varia™ dbających o bezpieczeństwo, takich jak tylny radar, inteligentne oświetlenie rowerowe oraz wyświetlacz na okulary Varia Vision™. Forerunner 735xt, to seria prawie z najwyższej półki i dedykowana dla tych, którzy uprawiają więcej niż dwie podstawowe dyscypliny, czyli bieganie i jazda na rowerze. Mamy tutaj również funkcje związane z pływaniem co powoduje, że odbiorcami są triatloniści ale nie tylko oni. Urządzenie może posłużyć nam jako nawigacja wgrywając do niej tzw. track, który będzie wyświetlany na ekranie. Każde oddalenie się od niego sygnalizowane będzie bipem. Bardzo lekki, sportowy wygląd i mnóstwo przydatnych funkcji i aktywności sprawia, że chce się go mięć na własność!
GARMIN Forerunner 735 ekrany aplikacji i powiadomień
¹ Przy korzystaniu w połączeniu z czujnikami tętna HRM-Run™ lub HRM-Tri™; czujniki dołączone do wybranych modeli, a w przypadku innych sprzedawane osobno.
² Przy korzystaniu w połączeniu z czujnikami tętna na klatkę piersiową.
³ Po sparowaniu ze zgodnym telefonem.
4 Przy korzystaniu w połączeniu z czujnikami tętna HRM-Swim™ lub HRM-Tri; czujniki dołączone do wybranych modeli, a w przypadku innych sprzedawane osobno.
5 Dostępne dla klientów serwisu Garmin Connect, którzy korzystają z funkcji monitorowania aktywności.
6 Dokładność monitorowania aktywności.Forerunner 735 - Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 45 × 45 × 11,7 mm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. przekątna 31,1 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 215 x 180 pixels
Ekran dotykowy Nie
Kolorowy wyświetlacz Tak
Masa

44 g

Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 24 godzin w trybie UltraTrac bez optycznego pomiaru tętna; do 14 godzin w trybie aktywności z GPS i optycznym pomiarem tętna; do 11 dni w trybie zegarka ze śledzeniem aktywności, powiadomieniami z telefonu i optycznym pomiarem tętna.
Klasa wodoszczelności 5 ATM
Obsługa GPS Tak
GLONASS Tak
Bardzo czuły odbiornik Tak
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem) Tak
Alert wibracyjny Tak
Sterowanie muzyką Tak
Znajdź mój telefon Tak
Sterowanie kamerą VIRB Tak
Funkcje zegarka Funkcje daty i alarmu

Mapy i pamięć

Historia okrążeń Dane dotyczące 200 godzin aktywności

Funkcje biegowe

Szacowany pułap tlenowy Tak
Asystent odpoczynku Tak
Symulator wyścigu Tak
Dynamika biegu Tak
Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę) Tak
Osobiste rekordy Tak

Funkcje rowerowe

Zgodność z urządzeniem Vector™ Tak
Rowerowy czujnik prędkości/rytmu Tak (opcjonalnie)

Funkcje biegowe i rowerowe

Czujnik tętna Tak (nadgarstek)
Czujnik na nogę Tak (opcjonalnie)
Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem) Tak
Virtual Racer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami) Tak
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości) Tak
Auto Lap® (automatyczne rozpoczynanie nowego okrążenia) Tak
Auto Scroll (przełączanie stron z danymi podczas treningu) Tak
Multi-sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku) Tak
Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku) Tak
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń) Tak
Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego) Tak
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków) Tak
Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna Tak
Zliczanie spalonych kalorii Tak
Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową) Tak
Dostosowywane ekrany Tak
Shock Resistant Tak

Funkcje pływackie

Dane dotyczące pływania w basenie (długości, dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie) Tak
Identyfikacja stylu pływackiego (np. styl dowolny) Tak
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie) Tak
Treningi pływackie Tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) Tak

Garmin Connect®

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) Tak
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera) Tak

Dodatkowe

Dodatkowe

  • Obsługa aplikacji Connect IQ™: tak

  • Pomiary fizjologiczne: tak

  • ANT+: tak

  • Interfejs: USB


 

 

 

Porównanie modeli: Garmin Forerunner 35, Forerunner 230, Forerunner 235, Forerunner 735xt, Forerunner 935

 • Zegarek GPS Forerunner 735XT [010-01614-07]
 • Zaczep do ładowania/zapisu danych [010-11029-19]
 • Dokumentacja

Odtwarzanie muzyki: Nie
Płatności Garmin Pay: Nie
Pomiar tętna z nadgarstka: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Mapy topograficzne: Nie
Ekran AMOLED: Nie
Szkło szafirowe: Nie
Powiadomienia z telefonu: Tak
Pulsoksymetr: Nie
Stan wytrenowania: Nie
Body Battery: Nie
Garmin Coach: Nie
Dynamika biegu: Tak
Wysokościomierz barometryczny: Nie
Group Track: Nie
Dodatkowe formy aktywności: Bieg szlakiem, Bieganie, Bieżnia stacjonarna, Cardio, Ergometr wioślarski, Narty, Pływanie na wodach otwartych, Rower stacjonarny, Siłownia, Triathlon, Wędrówka, Wiosłowanie, Rower, Pływanie na basenie