Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

GARMIN Forerunner 35 Błękitny [010-01689-12]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01689-12
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Dostępny
 • Cena netto: 386,18 zł 475,00 zł
 • Oblicz

Forerunner 35 - najważniejsze informacje

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE:

 • wymiary w mm: 35,5x40,7 x13,3
 • waga: 37,3g
 • menu w języku polskim
 • wodoszczelność: 5 ATM
 • wyświetlacz: 0,93 cala, 128x128 pikseli, monochromatyczny
 • czas pracy baterii:
  • Tryb zegarka: do 9dni
  • Tryb GPS: do 13 h
 • systemy satelitów: GPS
 • zgodne czujniki: tętna, kadencji, prędkości
 • pamięć: 5,3 MB

FUNKCJE:

 • zainstalowane profile aktywności: bieg, bieg w pomieszczeniu, jazda rowerem, chód, kardio
 • pomiar tętna z nadgarstka
 • zgodność z platformą Garmin Connect

GARMIN Forerunner 35 Błękitny [010-01689-12]

 

Nowy, smukły zegarek Forerunner 35 z technologią pomiaru tę tna na nadgarstku Garmin Elevate rejestruje najistotniejsze parametry biegu, takie jak: dystans, tempo i osobiste rekordy. Ma wszystko, czego potrzeba, by biegać lepiej, przyjemniej i efektywniej. Dzięki w budowanemu czujnikowi GPS biegacze mogą monitorować, jak daleko, jak szybko i którędy biegną, a telefon zostawić w domu. Pomiędzy treningami stylowy Forerunner 35 śledzi dzienną aktywność , liczy kroki, spalone kalorie i intensywne minuty, dzięki czemu użytkownicy mogą bezustannie obserwować swoje postępy na drodze do coraz lepszej formy. Forerunner 35 wyposażony został również w funkcje smartwatcha - na ekranie przeczytać można inteligentne powiadomienia i sterować muzyką z telefonu.


 

Łatwy w obsłudze Forerunner 35 z pomiarem tętna na nadgarstku zaprojektowany został, aby biegacze mogli świadomie pracować nad poprawą swoich wyników. Dzięki funkcjom smartwatcha zegarek Forerunner 35 jest idealny dla tych, którym zależy na odbieraniu inteligentnych powiadomień z telefonu i możliwość i łatwego, bezprzewodowego zgrywania treningów na platformę Garmin Connect, a także udostępniania ich na portalach społecznościowych.

Łatwy w obsłudze zegarek biegowy GPS z pomiarem tętna na nadgarstku

Monitoruje tętno na nadgarstku przez całą dobę dzięki technologii Garmin Elevate™

Wbudowany odbiornik GPS śledzi, jak szybko i którędy biegniesz

Funkcja online: powiadomienia z telefonu, automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect™, śledzenie na żywo i sterowanie muzyką

Funkcja monitorowania aktywności zlicza kroki, spalone kalorie, minuty intensywnej aktywności i przypomina o ruchu

Zestaw narzędzi treningowych obejmuje m.in. interwały, monity dźwiękowe czy specjalne aktywności dla biegaczy/chodziarzy

Wstępnie skonfigurowane profile sportowe: bieganie, bieganie w pomieszczeniu, jazda rowerem i cardio

Automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect, naszej bezpłatnej internetowej społeczności sportowej, w której można podejmować wyzwania, otrzymywać przydatne wskazówki oraz udostępniać swoje postępy w realizacji wyznaczonych celówDbaj o kondycję i utrzymuj łączność dzięki zegarkowi Forerunner 35. Ten łatwy w użyciu zegarek GPS z pomiarem tętna na nadgarstku jest nieduży, lekki i ma wszystko, czego potrzebujesz, by biegać lepiej, przyjemniej, efektywniej. Pomiar tętna na nadgarstku pozwala pozbyć się czujnika na klatkę piersiową, natomiast różne profile sportowe dają możliwość dostosowania do własnych treningów. Urządzenie zapewnia także użyteczne funkcje, takie jak Auto Pause® czy tryb biegu/chodu. Forerunner 35 umożliwia łączność ze smartfonami, dzięki czemu możesz odbierać połączenia, wiadomości i inne powiadomienia z telefonu na swoim nadgarstku. Daje także możliwość automatycznego przesyłania do Garmin Connect™, naszej bezpłatnej sportowej społeczności online, gdzie możesz dołączać do wyzwań, otrzymywać przydatne wskazówki i dzielić się postępami w osiąganiu swoich celów.

Design i funkcjonalność

Smukły zegarek Forerunner 35 wyposażony został w wysokiej rozdzielczości wyświetlacz o dużym kontraście, doskonale czytelny zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Poza biegami na zewnątrz z wykorzystaniem GPS, Forerunner 35 wspiera również inne aktywności, takie jak: bieg w pomieszczeniu, spacer, jazda na rowerze i ćwiczenia kardio. Wyposażony został w tryb bieg/chód, dzięki czemu da znać, kiedy zwolnić, a kiedy przyspieszyć podczas tego typu treningu. Stylowy i lekki zegarek zaprojektowany został tak, aby korzystać z niego  przez cały dzień, rejestruje treningi, monitoruje dzienną aktywność i pełni funkcję smartwatcha. Forerunner 35 działa do 9 dni na baterii w trybie zegarka/monitora aktywności oraz do 13 godz. w trybie treningu z GPS.

Alerty wibracyjne

Są bardzo pomocne podczas treningu, gdyż powiadamiają o monitach dotyczących biegu czy o zrealizowaniu celów ustanowionych dla monitorowanych aktywności. Alerty wibracyjne ustawić można również dla inteligentnych powiadomień, czyli przychodzących połączeń telefonicznych, wiadomości tekstowych, e-maili oraz wydarzeń z kalendarza.

Funkcje łączności

W ciągu dnia Forerunner 35 automatycznie synchronizuje się z aplikacją mobilną Garmin Connect™, przesyłając zarejestrowane dane do platformy Garmin Connect, aby użytkownik mógł szczegółowo analizować parametry treningów i postępy. Biegacze mogą zaprosić swoich znajomych do obserwowania na żywo ich rejestrowanej aktywności dzięki sesjom Live Track, podejmować wyzwania online, ustalać i śledzić realizacje celów i wiele więcej.

Po prostu biegnij

„Łatwy w obsłudze Forerunner 35 z pomiarem tętna na nadgarstku zaprojektowany został, aby biegacze mogli świadomie pracować nad poprawą swoich wyników” – mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager, Garmin Polska. „Dzięki funkcjom smartwatcha zegarek Forerunner 35 jest idealny dla tych, którym zależy na odbieraniu inteligentnych powiadomień z telefonu i możliwość i łatwego, bezprzewodowego zgrywania treningów na platformę Garmin Connect, a także udostępniania ich na portalach społecznościowych.” Forerunner 35 jest smukły i lekki — idealny do codziennego biegania, treningów czy na zawody. Dzięki wbudowanej technologii pomiaru tętna na nadgarstku Garmin Elevate i modułowi GPS możesz śledzić dystans, tempo, interwały i wiele innych parametrów. Wszystkie te statystyki są zbierane przez zegarek, nie potrzebujesz więc mieć ze sobą telefonu ani czujnika tętna na klatkę piersiową. Po prostu załóż swój Forerunner 35 i biegnij.

Bądź na bieżąco

 

Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem zegarek Forerunner 35 wyświetla wygodne powiadomienia z telefonu, a także oferuje wiele innych funkcji online, które są pomocne zarówno podczas załatwiania codziennych spraw, jak i podczas biegania. Bądź w kontakcie z rodziną i znajomymi dzięki funkcji LiveTrack, która pozwala im na bieżąco śledzić twoje biegi. Forerunner 35 zapewnia także automatyczne aktualizacje oprogramowania, umożliwia sterowanie muzyką z telefonu i oferuje wiele innych funkcji.

Przesyłaj, analizuj, udostępniaj

Zegarek biegowy Forerunner 35 GPS umożliwia automatyczne przesyłanie statystyk i biegów do Garmin Connect, naszej bezpłatnej platformy i społeczności sportowej, gdzie możesz sprawdzać swoje postępy i udostępniać dane na portalach społecznościowych. Możesz z niej korzystać z poziomu komputera lub na smartfonie z aplikacją Garmin Connect™ Mobile.

Urozmaicona aktywność

Dbanie o formę nie musi być nudne tylko dlatego, że wymaga regularności. Forerunner 35 jest wyposażony we wbudowane profile aktywności do biegania w pomieszczeniu i na zewnątrz, ale to tylko drobna część jego możliwości. Jeśli chcesz wprowadzić do treningowej rutyny odrobinę różnorodności, użyj profilu jazdy rowerem do przejażdżki po okolicy lub profilu kardio do ciężkiego treningu na maszynie eliptycznej.

Monitorowanie aktywności przez całą dobę

Jest mnóstwo powodów, aby nosić zegarek Forerunner 35 na co dzień — jednym z nich jest rozbudowane monitorowanie aktywności. Funkcja ta rejestruje takie dane, jak liczba kroków, kalorie, dystans, sen i minuty intensywnej aktywności, nie wspominając o całodobowym pomiarze tętna. Zegarek za pomocą alertów wibracyjnych przypomina także o ruchu, gdy za długo siedzisz w jednym miejscu. Forerunner 35, to urządzenie posiadające wszystkie podstawowe funkcje biegania czy jazdy na rowerze. Idealny dla kogoś, kto zaczyna być aktywny i potrzebuje podstawowych danych swojego treningu. Ten smartwatch będzie stanowił niewątpliwie motywację dla jego właściciela, który będzie stawał się coraz bardziej świadomy parametrów swojej aktywności. Nie będzie już musiał nosić na ramieniu swojego ciężkiego telefonu i zabezpieczać go przed wilgocią. Teraz wystarczy nacisnąć jeden przycisk w urządzeniu i skupić się jedynie na przyjemności biegania czy też jazdy na rowerze.

 
Wymiary fizyczne 35,5 × 40,7 × 13,3 mm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 23,5 × 23,5 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 128 × 128 pikseli
Ekran dotykowy Nie
Kolorowy wyświetlacz Nie
Masa

37,3 g (1,3 uncji)

Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 9 dni (tryb zegarka); do 13 godzin (tryb treningu)
Klasa wodoszczelności 5 ATM
Obsługa GPS Tak
GLONASS Nie
Bardzo czuły odbiornik Tak
Wysokościomierz barometryczny Nie
Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom) Nie
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem) Tak
Alert wibracyjny Tak
Sterowanie muzyką Tak
Znajdź mój telefon Tak
Sterowanie kamerą VIRB Nie
Watch functions Includes date and alarm

Mapy i pamięć

Mapa bazowa Nie
Możliwość dodawania map Nie
Obsługa kart danych Nie
Historia okrążeń 7 aktywności

Funkcje biegowe

Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym) Tak
Szacowany pułap tlenowy Nie
Asystent odpoczynku Nie
Symulator wyścigu Nie
Dynamika biegu Nie
Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę) Tak
Osobiste rekordy Tak

Funkcje rowerowe

Zgodność z urządzeniem Vector™ Nie
Kilka profili rowerów Nie
Rowerowy czujnik prędkości/rytmu Tak

Funkcje biegowe i rowerowe

Czujnik tętna Tak (nadgarstek)
Czujnik na nogę Tak (opcjonalnie)
Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem) Nie
Virtual Racer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami) Nie
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi ćwiczeniami) Nie
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości) Tak
Auto Lap® (automatyczne rozpoczynanie nowego okrążenia) Tak
Auto Scroll (przełączanie stron z danymi podczas treningu) Nie
Multi-sport Nie
Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku) Nie
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń) Nie
Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego) Nie
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków) Tak
Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna Tak
Zliczanie spalonych kalorii Tak
Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową) Nie
Dostosowywane ekrany Tak
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów) Nie
Temperatura (wyświetla i zapisuje pomiary temperatury podczas jazdy) Nie
Shock Resistant Tak

Funkcje pływackie

Dane dotyczące pływania w basenie (długości, dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie) Nie
Identyfikacja stylu pływackiego (np. styl dowolny) Nie
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie) Nie
Treningi pływackie Nie

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) Tak

Garmin Connect®

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) Tak
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera) Tak

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Przesyłanie do aplikacji Garmin Connect Mobile za pomocą technologii BLE
 • Powiadomienia o czasie, dystansie i kaloriach, a także o tętnie i biegu/spacerze

 

Porównanie modeli: Garmin Forerunner 35, Forerunner 230, Forerunner 235, Forerunner 735xt, Forerunner 935

 • Forerunner 35 [010-01689-12]
 • Kabel do ładowania [010-11029-19]
 • Podręcznik użytkownika

Odtwarzanie muzyki: Nie
Płatności Garmin Pay: Nie
Pomiar tętna z nadgarstka: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Mapy topograficzne: Nie
Ekran AMOLED: Nie
Szkło szafirowe: Nie
Powiadomienia z telefonu: Nie
Pulsoksymetr: Nie
Stan wytrenowania: Nie
Body Battery: Nie
Garmin Coach: Nie
Dynamika biegu: Nie
Wysokościomierz barometryczny: Nie
Group Track: Nie
Dodatkowe formy aktywności: Bieganie, Cardio, Chód, Rower