Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

GARMIN Forerunner 245 Music Czarny [010-02120-30]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-02120-30
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Dostępny
 • Cena netto: 1 259,35 zł 1 549,00 zł
 • Oblicz

Forerunner 245 Music - najważniejsze informacje

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE:

 • wymiary w mm: 42,3x42,3 x12,2
 • waga: 38,5g
 • menu w języku polskim
 • wodoszczelność: 5 ATM
 • wyświetlacz: 1,23" kolorowy 240x240 pikseli
 • czas pracy baterii:
  • Tryb zegarka: do 7dni
  • Tryb GPS: do 24 h
  • Tryb GPS i muzyka: do 6 h
 • systemy satelitów: GPS, GLONASS, GALILEO
 • zgodne czujniki: tętna, kadencji, prędkości, temperatury
 • materiał: tworzywo wzmocnione włóknem szklanym, Szkło Corning® Gorilla® Glass 3
 • rozmiar paska: 20mm
 • pamięć: 3,60 GB

FUNKCJE:

 • zainstalowane profile aktywności: bieg, bieg na bieżni, bieg w pomieszczeniu, bieg szlakiem, chód, chód w pomieszczeniu, pływanie na basenie, jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, stepper, ergometr, siłownia, kardio, joga, maszyny eliptyczne, inne
 • odtwarzanie muzyki poprzez Bluetooth
 • pulsoksymetr
 • pomiar tętna z nadgarstka
 • zgodność z platformami Garmin Connect, Connect IQ
 • kompas

GARMIN Forerunner 245 Music [010-02120-30]


Biegowy zegarek z GPS oraz funkcją odtwarzania muzyki i zaawansowanymi funkcjami treningowymi

 • Dzięki możliwości synchronizacji ze Spotify® i Deezer, z łatwością można przechowywać i odtwarzać ulubione utwory. Można również dograć pliki muzyczne bezpośrednio z komputera

 • Dzięki ocenie aktualnego stanu wytrenowania urządzenie podpowiada, czy jesteśmy gotowi na kolejny trening, czy lepiej wydłużyć okres regeneracji, monitorując równocześnie dodatkowe funkcje wydajności

 • Dzięki aplikacji Garmin Coach można bezpłatnie pobrać spersonalizowane plany treningowe lub stworzyć własne

 • Dla lepszej oceny techniki biegu2, rejestruje parametry dynamiki biegu takie jak: ilość i długość kroków, czas i balans kontaktu z podłożem, oscylację pionową i wiele innych

 • Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia3, takie jak wbudowane wykrywanie zdarzeń, ułatwiają udostępnianie lokalizacji

 • Możliwość personalizacji za pomocą bezpłatnych tarcz zegarka, aplikacji i innych elementów ze Sklepu Connect IQ

 • Czas działania baterii: do 7 dni w trybie zegarka; do 6 godzin w trybie GPS z muzyką

 

Garmin Forerunner 245 to zupełnie nowa linia zegarków do biegania z funkcją słuchania muzyki. W pamięci tego zegarka GPS można zapisać swoje ulubione utwory i słuchać muzyki podczas treningu bez konieczności zabierania ze sobą telefonu. Śledzi on również Twoje statystki, analizuje dane, wydajność, formę biegową, historię treningów, a nawet pozwala ustalić i osiągać osobiste cele treningowe. Pozostaje Ci skupić się na biegu.

Muzyka w Forerunner 245

Jeśli nie wyobrażasz sobie biegania bez idealnej listy odtwarzania, nie możesz biegać bez zegarka Forerunner 245 Music. Zsynchronizuj z zegarkiem starannie przygotowane listy odtwarzania z wybranych usług strumieniowego przesyłania muzyki1, takich jak Deezer i Spotify, aby słuchać muzyki bez reklam. W zegarku można zapisać nawet 500 utworów. Łatwo jest przenosić utwory z komputera i tworzyć playlisty do słuchania z wykorzystaniem zgodnych słuchawek z technologią Bluetooth®.

Zaawansowana analiza efektywności

Czy wiesz jaka intensywność i objętość treningu jest dla Ciebie optymalna w danym momencie? Forerunner 245 Music zapewnia możliwość spersonalizowanych treningów i analizę regeneracji. Umożliwia Ci tym samym podjęcie najlepszej decyzji związanych z treningiem. Mierzy pułap tlenowy (VO2max), który pokazuje jaki jest aktualny poziom wydolności Twojego organizmu. Analizuje również, w jaki sposób ciepło i wysokość wpływają na efektywność treningu. Im wyższa wartość pułapu tlenowego, tym wyższa będzie wydajność, która jest dokładnie wyświetlana przez pomiar przygotowania wydolnościowego. Stan wytrenowania bierze pod uwagę historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności, dostarczając informacji o efektywności treningu, szczytowej formie czy przetrenowaniu. Zobacz, w jaki sposób ćwiczenia wpływają na rozwój wytrzymałości, prędkości i siły dzięki informacjom na temat efektu treningu aerobowego i treningu beztlenowego. Zegarek GPS Forerunner 245 pozwala oszacować odpowiedni czas wypoczynku i regeneracji, przewidując kiedy będziesz w stanie podjąć kolejne trudne wyzwanie. Możesz również wyświetlić całościowe obciążenie treningowe mierzące intensywność treningów z ostatnich 7 dni i porównujące te dane z optymalnym zakresem dla Twojej kondycji fizycznej i historią ostatniego treningu.

Trening na wiele sposobów

Dzięki internetowej społeczności fitness Garmin Connect możesz trenować mądrzej i wydajniej. Twórz własne niestandardowe treningi lub pobieraj darmowe, gotowe treningi, które synchronizują się bezpośrednio z zegarkiem. Jeśli masz określony cel na następny bieg na 5 km, sprawdź Garmin Coach. Dzięki poradom ekspertów i bezpłatnym planom treningowym, które dostosowują się do Ciebie i Twoich celów, jest to niezawodny sposób na dotarcie do mety będąc zadowolonym ze swojego osiągnięcia. W ramach planu treningowego może nawet pomóc przewidzieć czas ukończenia wyścigu. A jeśli zechcesz zmienić dyscyplinę? Forerunner 245 Music to nie tylko urządzenie do biegania. Ma również profile aktywności dla jazdy na rowerze, pływania na basenie, wiosłowania stacjonarnego, a nawet ćwiczeń na maszynie eliptycznej lub steperze.

Analiza kondycji biegowej

Zegarek GPS Forerunner 245 Music ma również narzędzia potrzebne do poprawy kondycji biegowej. Zegarek mierzy kluczowe wskaźniki biegu2, takie jak rytm, długość kroku, balans i czas kontaktu z podłożem, oscylację pionową i długość kroku. Pomiary te mają kluczowe znaczenie dla poznania własnej kondycji, co z kolei pozwala osiągać najlepsze wyniki podczas każdego biegu i każdego wyścigu. Urządzenie Forerunner 245 Music może dokonywać tych pomiarów dzięki kompatybilnemu paskowi z czujnikiem tętna lub kompaktowemu urządzeniu Running Dynamics Pod, który można przypiąć do paska.

Więcej możliwości

W sklepie Connect IQ możesz pobierać aplikacje, widżety, tarcze zegarka i nie tylko. To proste, a do tego bezpłatne. Codziennie dodawane są nowe aplikacje, dzięki którym można się dowiedzieć, kiedy przyjedzie Uber, podjąć wyzwanie w aplikacji Strava Relative Effort albo skorzystać z aplikacji AccuWeather MinuteCast , aby dowiedzieć się, kiedy spadnie deszcz.

Pełnowartościowy smartwach

Podczas aktywności, nie musisz rezygnować z kontaktu ze światem. Po połączeniu urządzenia z kompatybilnym smartfonem możesz otrzymywać wiadomości tekstowe oraz przeglądać aktualności z mediów społecznościowych, wiadomości e-mail i inne bezpośrednio na swoim Forerunner 245 Music. Nowe funkcje bezpieczeństwa i śledzenia ułatwiają udostępnianie lokalizacji wybranym kontaktom w przypadku, gdy potrzebna jest pomoc — ręcznie lub automatycznie dzięki wbudowanemu systemowi wykrywania zdarzeń, jeśli jest to konieczne.

Udostępniaj i rywalizuj

Synchronizowanie aktywności z serwisem Garmin Connect zapewnia coś więcej niż tylko przechowywanie danych. Garmin Connect to prężnie działająca społeczność, której członkowie mogą na bieżąco łączyć się i rywalizować poprzez wyzwania, wspierać innych w dążeniu do celu czy dzielić się własnymi osiągnięciami w mediach społecznościowych. Serwis Garmin Connect jest bezpłatny i można z niego korzystać za pośrednictwem strony internetowej lub smartfonu.

Zaawansowane funkcje monitorowania snu i samopoczucia

Efektywność Twojego treningu zależy nie tylko od czasu poświęconego na trening. Równie ważna jest regeneracja i sen. Zegarek Forerunner 245 Music jest wyposażony w narzędzia, które pomagają śledzić stan Twojego ogólnego samopoczucia oraz jakość snu4 w nocy. Narzędzia te zapewniają dostęp do kluczowych informacji, które można wykorzystać w celu zmaksymalizowania skuteczności treningu. Na przykład ma wbudowany pulsoksymetr5. Ten umieszczony na nadgarstku czujnik szacuje natlenienie krwi, co pomaga ocenić, w jaki sposób ciało absorbuje tlen — zwłaszcza podczas snu. Aby dowiedzieć się, jak śpisz, Forerunner 245 Music monitoruje fazy snu płytkiego, głębokiego oraz REM, a także ruch podczas snu. Jest również wyposażony w funkcję całodziennego pomiaru wysiłku, która umożliwia śledzenie kondycji w ciągu dnia. Jeśli poziom wysiłku lub stresu rośnie, użyj minutnika oddychania relaksacyjnego i przeprowadź krótkie ćwiczenie oddechowe, które pomoże Ci uspokoić umysł i ciało. Aby pomóc Ci zoptymalizować energię swojego ciała, funkcja monitorowania energii Body Battery wykorzystuje zebrane dane do mierzenia rezerw energii w dowolnym momencie, dzięki czemu możesz zaplanować swój dzień, uwzględniając optymalny czas aktywności i odpoczynku.

1Wymaga płatnej subskrypcji zewnętrznego dostawcy nagrań muzycznych
2W przypadku korzystania z urządzenia z czujnikami Running Dynamics Pod, HRM-Run lub HRM-Tri (do nabycia osobno)
3 Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem
4Dokładność śledzenia aktywności
5Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest ono przeznaczone do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; szczegółowe informacje dostępne są na stronie Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach

Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji. SPOTIFY oraz logo Spotify są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Spotify AB.

 

 

GARMIN Forerunner 245 Music

Materiał obiektywu Corning® Gorilla® Glass 3
Materiał ramki Tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
Quick Release Bands Tak (20 mm, standard branżowy)
Materiał paska Silikon
Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.) 42,3 × 42,3 × 12,2 mm, pasuje na nadgarstki o obwodzie 127–204 mm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. Średnica 30,4 mm (1,2 cala)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 240 × 240 pikseli
Typ wyświetlacza Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
Masa 38,5 g
Czas działania baterii Tryb zegarka: do 7 dni; tryb GPS: do 24 godzin
Klasa wodoszczelności Swim, 5 ATM
Kolorowy wyświetlacz Tak
Pamięć/historia Dane dotyczące 200 godzin aktywności

Cechy zegarka

Czas/data Tak
Synchronizacja czasu przez GPS Tak
Automatyczny czas letni Tak
Budzik Tak
Minutnik Tak
Stoper Tak
Godzina wschodu/zachodu słońca Tak

Czujniki

GPS Tak
GLONASS Tak
Galileo Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate Tak
Kompas Tak
Akcelerometr Tak
Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji Tak

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność Bluetooth®, ANT+®
Aplikacja Connect IQ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Tak
Powiadomienia z telefonu Tak
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android) Tak
Kalendarz Tak
Prognoza pogody Tak
Sterowanie muzyką Tak
Znajdź mój telefon Tak
Funkcja Znajdź mój telefon Tak
Pilot VIRB® Tak
Zgodność ze smartfonami iPhone® i Android
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile Tak

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

Wykrywania zdarzeń podczas wybranych aktywności Tak (Smartphone Required)
Pomoc Tak (Smartphone Required)
Aplikacja LiveTrack Tak
Udostępnianie zdarzeń na żywo tylko w systemie Android™

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) Tak
Spalone kalorie Tak
Przebyty dystans Tak
Minuty intensywnej aktywności Tak
Funkcja TrueUp Tak
Funkcja Move IQ Tak
Wiek sprawnościowy Tak (w aplikacji)
Monitor energii Body Battery™ Tak
Całodniowe śledzenie stresu Tak

Sprzęt fitness / siłownia

Dostępne profile aktywności na siłowni Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, wiosłowanie stacjonarne i joga
Treningi wydolnościowe Tak
Treningi siłowe Tak
Automatyczne liczenie powtórzeń Tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Prędkość i dystans GPS Tak
Strony własnych danych Tak
Niestandardowe profile danych Tak
Auto Pause® Tak
Trening interwałowy Tak
Zaawansowane treningi Tak
Plany treningów do pobrania Tak
Auto Lap® Tak
Ręcznie oznaczane okrążenia Tak
Konfigurowalne alerty okrążenia Tak
Pułap tlenowy Tak
Stan wytrenowania (umożliwia sprawdzenie skuteczności treningów dzięki śledzeniu danych treningowych, jak pułap tlenowy, próg beztlenowy, i porównywanie ich do aktualnych danych) Tak
Obciążenie treningowe (połączone pomiary tętna i pułapu tlenowego określające intensywność treningów na przestrzeni 28 dni i pomagające w utrzymaniu formy w zakresie optymalnym dla osiągnięcia celu) Tak
Efekt treningu (aerobowego) Tak
Efekt treningu (beztlenowego) Tak
Konfigurowalne alerty Tak
Monity dźwiękowe Tak
Czas ukończenia Tak
Virtual Partner Tak
Virtual Racer™ Tak
Asystent kursu Tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków Tak
Autoprzewijanie Tak
Historia aktywności w zegarku Tak
Physio TrueUp Tak

Funkcje związane z tętnem

Strefy tętna Tak
Alerty tętna Tak
Kalorie na podstawie tętna Tak
% maksymalnego tętna Tak
% rezerwy tętna Tak
Czas odpoczynku Tak
Automatyczne tętno maksymalne Tak
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+ do sparowanego urządzenia) Tak

Funkcje biegowe

Dostępne profile biegu Bieganie, bieganie na bieżni, bieganie po torze krytym i bieganie w terenie
Pomiar GPS odległości, czasu i tętna Tak
Dynamika biegu Tak (ze zgodnym akcesorium)
Odchylenie pionowe i odchylenie od długości („wysokość odbicia” podczas biegu oraz stosunek kosztu do korzyści z długością kroku) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Czas i bilans kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Długość kroku (na bieżąco) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco) Tak
Przygotowanie wydolnościowe (po biegu trwającym od 6 do 20 minut urządzenie umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji) Tak
Treningi biegowe Tak
Symulator wyścigu Tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem) Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Nawigacja od punktu do punktu Tak
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco Tak
Wróć do startu Tak
TracBack® Tak
UltraTrac mode Tak
Dystans do celu Tak
Współrzędne GPS Tak

Funkcje rowerowe

Dostępne profile jazdy rowerem Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Tak
Wyścig z aktywnością Tak
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie) Tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Tak
Zgodność ze światłami Varia™ Tak
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco) Tak

Funkcje pływackie

Dostępne profile pływania Pływanie w basenie
Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu) Tak
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy) Tak
Efektywność pływania (SWOLF) Tak
Dziennik ćwiczeń Tak
Treningi pływackie Tak

Connectivity

Zgodność ze smartfonami iPhone® i Android

 

 • Forerunner 245 Music
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Instrukcja