Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

GARMIN Forerunner 235 Czarno - Szary [010-03717-55]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-03717-55
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Dostępny
 • Cena netto: 621,95 zł 1 499,00 zł 765,00 zł
 • Oblicz

Forerunner 235 - najważniejsze informacje

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE:

 • wymiary w mm: 45x45 x11,7
 • waga: 42g
 • menu w języku polskim
 • wodoszczelność: 5 ATM
 • wyświetlacz: 1,23" kolorowy 215x180 pikseli
 • czas pracy baterii:
  • Tryb zegarka: do 9dni
  • Tryb GPS: do 11 h
 • systemy satelitów: GPS, GLONASS
 • zgodne czujniki: tętna, temperatury, kadencji, prędkości
 • materiał: polimer
 • pamięć: 12MB

FUNKCJE:

 • zainstalowane profile aktywności: bieg, bieg w pomieszczeniu, jazda rowerem
 • pomiar tętna z nadgarstka
 • zgodność z platformami Garmin Connect, Connect IQ

GARMIN Forerunner 235 Czarno Szary [010-03717-55]

Forerunner 235 posiada optyczny czujnik tętna na nadgarstku, dzięki czemu nie musisz zakładać dodatkowego paska na czas biegania. Kolorowy wyświetlacz na bieżąco pokazuje strefę tętna i liczbę uderzeń serca na minutę. Wbudowany akcelerometr dostarcza danych o przebytym dystansie i tempie podczas treningu w pomieszczeniu lub na bieżni ruchomej. Po zakończeniu biegania zegarek pozwala śledzić aktywność, zliczając kroki i kalorie w ciągu dnia. Garmin Forerunner 235 oferuje funkcje łączności, na przykład automatyczne przesyłanie danych do Garmin Connect, naszej bezpłatnej platformy internetowej, w ramach której można zapisywać, planować i udostępniać swoje treningi. Dodatkowo możliwe jest śledzenie na żywo (live tracking), dzięki czemu znajomi natychmiast zobaczą Twoje postępy i wyniki. Jeżeli biegasz w słuchawkach, będziesz słyszeć komunikaty na temat tempa i czasu kolejnych okrążeń. Dzięki zgodności z Connect IQ swobodnie skonfigurujesz zegarek – do pobrania są bezpłatne tarcze, widgety, aplikacje i pola danych.Forerunner 235 - pomiar tętna z nadgarstka

 • Mierzy dystans, tempo, czas, tętno i wiele innych parametrów
 • Funkcje online¹: automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect, śledzenie na żywo, podpowiedzi audio, powiadomienia z telefonu i udostępnianie danych w serwisach społecznościowych
 • Funkcja śledzenia aktywności² zlicza kroki, dystans, kalorie i ilość snu w ciągu dnia
 • Pobieraj pola danych, tarcze zegarka, widżety i aplikacje ze sklepu Connect IQ™
 • Komunikaty dźwiękowe o czasach okrążeń i możliwość użycia zegarka do sterowania muzyką ze smartfona.
 • O 44% większy ekran niż w 220 przy tych samych rozmiarach zegarka.
 • Dłuższy czas działania baterii niż w 220: 9 dni w trybie zegarka i 11 godzin w trybie treningowym.
 • Forerunner 235 wykorzystuje czujnik firmy Garmin mierzący tętno na nadgarstku
 • Poczta, wiadomości tekstowe, przychodzące połączenia, przypomnienia itp. z kompatybilnego smartfona.
 • Forerunner 235 szacuje pułap tlenowy i czas regeneracji oraz przewiduje czasy na różnych dystansach, jeżeli jest używany w połączeniu z czujnikiem tętna
 • Zwiększenie dokładności produktów z linii Forerunner dzięki zgodności z Glonass.
 • Forerunner 235 może być wykorzystywany jako zegarek oraz monitor aktywności. Zlicza kroki, spalone kalorie oraz dystans przebyty w ciągu dnia. Pasek ruchu z alarmem wibracyjnym motywuje do ruchu po zbyt długim okresie bezczynności.
 • Możliwość pobrania tarcz, widgetów, aplikacji i pól danych

Dzięki technologii pomiaru tętna Elevate™ utrzymasz odpowiednie tętno i pobijesz własny rekord. Kolorowy interfejs graficzny zegarka informuje o aktualnej strefie tętna (pomiar na nadgarstku), dzięki czemu możesz trenować efektywniej. Funkcje telefoniczne1 obejmują powiadomienia i aplikacje z platformy Connect IQ™. Zegarek wyposażono także funkcje, takie jak automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect™ i monity dźwiękowe.
garmin forerunner 235 czarny010-03717-55

Tętno mierzone na nadgarstku

Forerunner 235 został wyposażony w optyczny czujnik tętna, który mierzy tętno na nadgarstku, co pozwala biegać bez paska na klatkę piersiową. Jego kolorowy wskaźnik wyświetla aktualną strefę tętna oraz liczbę uderzeń serca na minutę.

Personalizacja zegarka i treningu

Każdy biegacz jest inny i ma inny cel. Pobierz na zegarek zaawansowane plany ćwiczeń i treningów z serwisu Garmin Connect i osiągnij założony cel. Można nawet personalizować pola danych, pobierać tarcze zegarka, widżety, aplikacje — wszystko za darmo w sklepie Connect IQ.

garmin forerunner 235

Garmin Connect

Kupując zegarek Forerunner 235, otrzymujesz dostęp do specjalnej platformy internetowej Garmin Connect, gdzie możesz śledzić swoje postępy i zdobywać wirtualne odznaki dla większej motywacji. Możesz także dołączać do internetowych wyzwań, łączyć się i rywalizować ze znajomymi i rodziną oraz porównywać z nimi swoje wyniki. Chcesz przebiec pierwsze 5 km? A może wziąć udział w maratonie? Zawsze znajdziemy dla Ciebie odpowiedni trening. Dzięki fachowej wiedzy utworzyliśmy całą gamę 12-tygodniowych treningów dla wszystkich dystansów i poziomów zaawansowania. Jeśli potrzebujesz konsultacji na bieżąco, możesz zaplanować trening i wysłać go do zegarka Forerunner 235, o ile ten obsługuje treningi zaawansowane.Uzyskaj pełny obraz swojej aktywności. Urządzenia z funkcjami online pozwalają natychmiast przesyłać dane do aplikacji Garmin Connect Mobile, aby przejrzeć je i podzielić się nimi jeszcze przed powrotem do domu.

garmin forerunner 235 connect mobile

Bieganie po drogach i w terenie

Wbudowany akcelerometr rejestruje dane dystansu i tempa podczas biegów na bieżni lub na torach wewnątrz pomieszczeń — bez potrzeby inwestycji w oddzielny czujnik na nogę. Poza tym zegarek pełni funkcję monitora aktywności, zliczając kroki i kalorie przez cały dzień. Przypomina również o ruchu, jeśli siedzisz w miejscu przez dłużej niż godzinę. Forerunner 235 korzysta z systemów satelitarnych GPS i Glonass, dzięki czemu szybko i precyzyjnie ustala pozycję — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie lub w pobliżu wysokich budynków.

Bądź na bieżąco

Po pobraniu darmowej aplikacji mobilnej Garmin Connect Mobile na smartfon zegarek Forerunner 235 umożliwia automatyczne wysyłanie danych¹ do naszej platformy internetowej, gdzie można zapisywać, planować i udostępniać swoje osiągnięcia. Dane można również przeglądać na pulpicie po podłączeniu urządzenia i zalogowaniu się do serwisu Garmin Connect. Dodatkowe funkcje online obejmują śledzenie na żywo, która pozwala znajomym i fanom śledzić na bieżąco Twoje postępy i statystyki. Jeśli biegasz ze smartfonem³, podpowiedzi audio przypomną o kolejnym okrążeniu i czasie okrążenia. Pobij swój następny rekord życiowy z Garmin Forerunner 235 – inteligentnym zegarkiem do biegania z GPS, Glonass i pomiarem tętna na nadgarstku Garmin Elevate™. Dzięki wbudowanemu monitorowi aktywności zlicza kroki, nawet gdy nie biegniesz. Łącząc zegarek z kompatybilnym telefonem, uzyskasz funkcje łączności, takie jak automatyczne przesyłanie danych do platformy Garmin Connect™, inteligentne powiadomienia, komunikaty dźwiękowe i śledzenie na żywo. Możesz też pobrać konfigurowalne tarcze i aplikacje z Connect IQ™. Zegarek posiada optyczny czujnik tętna na nadgarstku, dzięki czemu nie musisz zakładać dodatkowego paska na czas biegania. Aby ustawić poprzeczkę wyżej, pobierz zaawansowane treningi i plany z Garmin Connect™ Seria Forerunner 235, to urządzenia bardziej zaawansowane technicznie i korzystające z dodatkowego systemu satelitarnego Glonass oraz z technologii Elevate ( pomiar tętna z nadgarstka ) Stworzone dla osób, które są aktywne 3/4 razy w tygodniu i potrzebują trochę więcej danych dotyczących zarówno samego treningu ( strefa tętna, pułap tlenowy czy symulator wyścigu ) jak i czasu potrzebnego na relaks ( asystent odpoczynku ). Pomiar tętna z nadgarstka nie wyklucza zastosowania czujnika na klatkę piersiową. Dzięki Conect IQ można spersonalizować nasze urządzenie, które będzie wyglądać jak żadne inne.

1W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem.
² Dokładność śledzenia aktywności
³ W przypadku użycia w połączeniu z aplikacją mobilną Garmin Connect Mobile.

 
Materiał obiektywu

szkło

Materiał paska

silikon

Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.)

45 × 45 ×11,7 mm

Masa

42 g

Klasa wodoszczelności 5 ATM
Typ wyświetlacza czytelny w słońcu, odblaskowo-przezroczysty, Memory-In-Pixel (MIP)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. Średnica 31,1 mm (1,23 cala)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 215 × 180 pikseli
Kolorowy wyświetlacz tak
Czas działania baterii Do 9 dni w trybie zegarka; do 11 godzin w trybie GPS z czujnikiem HRM
Pamięć/historia Dane dotyczące 200 godzin aktywności

Cechy zegarka

Czas/data tak
Synchronizacja czasu przez GPS tak
Automatyczny czas letni tak
Budzik tak
Stoper tak
Kreator tarcz zegarka Face It™ tak

Czujniki

GPS tak
GLONASS tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™ tak
Akcelerometr tak

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność tak
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) v
Powiadomienia z telefonu tak
Kalendarz tak
Prognoza pogody tak
Sterowanie muzyką tak
Znajdź mój telefon tak
Pilot VIRB® tak
Zgodność ze smartfonami tak
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) tak
Spalone kalorie tak
Przebyty dystans tak
Minuty intensywnej aktywności tak
Funkcja TrueUp™ tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Prędkość i dystans GPS tak
Strony własnych danych tak
Niestandardowe profile danych tak
Auto Pause® tak
Zaawansowane treningi tak
Plany treningów do pobrania tak
Auto Lap® tak
Ręcznie oznaczane okrążenia tak
Pułap tlenowy tak
Efekt treningu (aerobowego) tak
Konfigurowalne alerty tak
Monity dźwiękowe tak
Czas ukończenia tak
Aplikacja LiveTrack tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków tak
Autoprzewijanie tak
Historia aktywności w zegarku tak

Funkcje związane z tętnem

Strefy tętna tak
Alerty tętna tak
Kalorie na podstawie tętna tak
Czas odpoczynku tak
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia) tak

Funkcje biegowe

Fabrycznie załadowane profile biegu

tak

Pomiar GPS odległości, czasu i tętna tak
Cadence (provides real-time number of steps per minute) tak
Pomiary fizjologiczne tak
Treningi biegowe tak
Symulator wyścigu tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem) tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Wróć do startu  
Dystans do celu tak (dla powrotu do startu)

Funkcje rowerowe

Fabrycznie załadowane profile jazdy rowerem

tak

Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) tak
Trening interwałowy tak
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco)

tak

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Nadgarstkowy pomiar tętna: tak
 • Śledzenie aktywności: tak

 

 

Porównanie modeli: Garmin Forerunner 35, Forerunner 230, Forerunner 235, Forerunner 735xt, Forerunner 935

 • Zegarek sportowy GPS Forerunner 235 [010-03717-55]
 • Podstawka do ładowania/zapisu danych [010-11029-19]
 • Instrukcja

Odtwarzanie muzyki: Nie
Płatności Garmin Pay: Nie
Pomiar tętna z nadgarstka: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Mapy topograficzne: Nie
Ekran AMOLED: Nie
Szkło szafirowe: Nie
Powiadomienia z telefonu: Tak
Pulsoksymetr: Nie
Stan wytrenowania: Nie
Body Battery: Nie
Garmin Coach: Nie
Dynamika biegu: Nie
Wysokościomierz barometryczny: Nie
Group Track: Nie
Dodatkowe formy aktywności: Bieganie, Bieżnia stacjonarna, Rower