Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

GARMIN Fenix 5s Sapphire Stalowoszary z czarnym paskiem [010-01685-11]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01685-11
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Dostępny
 • Cena netto: 1 706,50 zł 3 099,00 zł 2 099,00 zł
 • Oblicz

Fenix 5s Sapphire - najważniejsze informacje

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE:

 • wymiary w mm: 42x42 x15 mm
 • waga: 67 g
 • menu w języku polskim
 • wodoszczelność: 10 Atm
 • wyświetlacz: 1,2" kolorowy 218x218 pikseli
 • czas pracy baterii:
  • Tryb zegarka: do 9 dni
  • Tryb GPS: do 14 godzin
  • Tryb UltraTrack: do 40 godzin bez pomiaru tętna na nadgarstku
 • systemy satelitów: GPS, GLONASS
 • zgodne czujniki: tętna, kadencji, prędkości, temperatury, mocy
 • materiał: polimer wzmocniony włóknem szklanym i metalowa pokrywa tylna, ramka ze stali nierdzewnej, szkło szafirowe
 • rozmiar paska: 20mm
 • pamięć: 64 MB

FUNKCJE:

 • bieg, bieg szlakiem, bieg na bieżni, wędrówka, wspinaczka, rower, jazda w pomieszczeniu, MTB, basen, otwarty akwen, triathlon, narty, snowboard, bieg narciarza, SUP (pływanie na desce z wiosłem), wiosłowanie, ergometr, golf, maszyny eliptyczne. Istnieje też możliwość pobrania dodatkowych profili
 • pomiar tętna z nadgarstka
 • zgodność z platformami Garmin Connect, Connect IQ
 • wysokościomierz barometryczny
 • kompas trójosiowy
 • czujnik temperatury

Garmin Fenix 5s Sapphire [010-01685-11] + osłona ochronnahttp://sportivo.pl/img/oslona.jpg

 

Fenix 5s Sapphire ( w rozmiarze 42 mm ) jak i pozostałe modele z tej serii ( Fenix 5 w kompaktowym rozmiarze 47 mm i Fenix 5X w pełnym rozmiarze 51 mm – takim samym jak Fenix 3), to bardzo zaawansowane technicznie i technologicznie urządzenia, które możemy wykorzystać w trakcie kilkunastu zdefiniowanych aktywności a przy okazji nosić go jako zwykły/niezwykły zegarek na co dzień. Fenix 5s wyposażone zostały w dodatkowe funkcje monitorowania postępów w treningu. Wszystko zamknięto w bardzo wytrzymałych, sportowych obudowach. Fenix 5s Sapphire, który sprawdzi się w każdych warunkach, znalazł już bardzo dużo nowych właścicieli a ich ilość cały czas rośnie i jest to jeden z najlepiej sprzedający się model z serii Garmin Fenix 5.

garmin fenix 5 connect iq

Teraz dzięki Garmin Fenix 5s Sapphire optymalnie wykorzystasz swoje możliwości podczas treningu

 • Stalowa konstrukcja Steel Grip z anteną EXO ze stali nierdzewnej pełniącą rolę ramki, tylna część z kutej stali oraz szafirowe szkiełko to gwarancja doskonałej trwałości w trudnych warunkach
 • Fabrycznie załadowane profile aktywności dla różnych sportów: Bieg, Bieg szlakiem - Bieg na bieżni - Wędrówka - Wspinaczka - Rower - Jazda w pomieszczeniu - MTB - Basen - Otwarty akwen - Triathlon - Narty - Snowboard - Bieg narciarza - SUP (pływanie na desce z wiosłem) - Wiosłowanie - Ergometr - Golf - Maszyny eliptyczne. Istnieje też możliwość pobrania dodatkowych profili
 • Nadgarstkowy pomiar tętna Elevate™
 • Najważniejsze statystyki są na wyciągnięcie ręki na widgecie, na którym wyświetlane są efekty i postępy treningu
 • Funkcje online2 obejmują powiadomienia z telefonu ( Bluetooth ), obsługę sieci Wi-Fi umożliwiającą automatyczne przesyłanie danych do bezpłatnego sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect™ oraz możliwość personalizacji dzięki darmowym tarczom zegarka i aplikacjom ze sklepu Connect IQ™
 • Przydatne w terenie czujniki: temperatury, wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas z żyroskopem a ustalanie pozycji następuje przez systemy GPS i GLONASS
 • Czas działania baterii: do 9 dni w trybie zegarka (zależnie od ustawień), do 14 godzin w trybie GPS i do 40 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™.
 • Wodoszczelność do 10 ATM

    Garmin Fenix 5S Sapphire

  

Fenix 5s Sapphire, to zaawansowany zegarek GPS dla sportowców i miłośników aktywnej turystyki uprawiających wiele sportów. Funkcje treningowe, takie jak nadgarstkowy pomiar tętna Elevate™2, wbudowane profile aktywności, zaawansowane statystyki efektywności treningu czy odczyty stanu treningu pozwalają trenować wydajniej. Dzięki powiadomieniom z telefonu pozostajesz w kontakcie — także w terenie. Dodatkowo opaski QuickFit pozwalają dostosować wygląd zegarka do rodzaju aktywności i prywatnych upodobań użytkownika, ponieważ ich wymiana nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi.

Fenix 5s Sapphire, to doskonały wygląd oraz znakomite parametry

Fenix 5s Sapphire, to solidny zegarek wyposażony w szereg wysoce zaawansowanych funkcji treningowych i nawigacyjnych. Model Fenix 5s Sapphire charakteryzuje się elegancką i trwałą konstrukcją. Korzystając z niego, użytkownik nie ma najmniejszych wątpliwości co do jego wysokiej jakości i niezawodności — antena EXO ze stali nierdzewnej, a tylna część z kutej stali daje gwarancję niezwykłej trwałości nawet w ekstremalnych warunkach. Utrzymuje wodoszczelność do 10 ATM "http://www.garmin.com/pl-PL/legal/waterrating/" Garmin Fenix 5s to prawdziwa gratka dla sportowców, którym nie są obce wrażenia estetyczne. Duży wybór pasków QuickFit o szerokość 20 mm ( gdzie Fenix 5x to 26 mm a Fenix 5 - 22 mm ) — począwszy od metalowych bransolet ( tylko modele Fenix 5x i Fenix 5 ), skórzanych klasy Premium aż po silikonowe ( bogata kolorystyka ) — sprawia, że z łatwością możesz dopasować pasek do ulubionej dyscypliny sportu lub aktywności. Do zmiany paska nie są już potrzebne żadne narzędzia. Wystarczy wybrać rodzaj paska, wypiąć stary a na jego miejsce wpiąć nowy i gotowe!

 


Fenix 5s Sapphire oferuje nam doskonałą czytelność podczas aktywności

Zawsze włączony, kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Garmin Chroma Display™ gwarantuje doskonałą czytelność w każdej sytuacji. Zegarek Fenix 5s wykorzystuje 1,1-calowy ekran w technologii transreflektywnej ( gdzie Fenix 5x to 1,2 cala podobnie jak Fenix 5 – również 1,2 cala ), jednocześnie odbijający i transmitujący światło, co sprawia, że tarcza zegara jest o wiele czytelniejsza w ostrym świetle słonecznym. Aby zagwarantować lepszą wytrzymałość i trwałość zegarka w trudnych warunkach, zegarek został wyposażony w wysokiej jakości szafirowe szkiełko odporne na zarysowania.

Czujnik tętna na nadgarstku w Fenix 5s Sapphire

Aby zapewnić najwyższą swobodę ambitnym sportowcom, wszystkie modele serii Garmin Fenix 5 wykorzystują technologię pomiaru tętna na nadgarstku Garmin Elevate, która pozwala monitorować tętno bez konieczności zakładania czujnika na klatkę piersiową. Dzięki nowemu, w pełni zintegrowanemu nadgarstkowemu czujnikowi Elevate można kontrolować intensywność treningów, a poprzez funkcję całodobowego monitorowania tętna można śledzić codzienne aktywności ( w tym pokonane piętra i intensywne minuty ) i uzyskiwać dokładniejsze informacje dotyczące liczby kalorii spalonych w ciągu dnia. Ulepszony interfejs umożliwia lepszą kontrolę nad głównymi funkcjami, aplikacjami i profilami aktywności. Fenix 5s Sapphire nie pozwoli nam też zbyt długo „leniuchować” w czasie np. pracy za biurkiem, wysyłając dość jednoznaczny komunikat motywujący „Rusz się w końcu!” a w nocy czuwa nad nami rejestrując fazy snu. Dla bardziej wymagających wykonujących treningi o charakterze interwałowym i zwracającym uwagę na elementy dynamiki biegu, polecamy zastosowanie czujnika tętna na klatkę piersiową HRM Tri lub HRM RunWszystko na temat Twojego treningu z Fenix 5s Sapphire

Chcesz uzyskiwać coraz lepsze wyniki? To pragnienie nakręca i daje Ci siłę do wielogodzinnych treningów. Teraz Fenix 5s Sapphire jest wyposażony w nowy widget efektywności treningu, który w jednym miejscu udostępnia wszystkie informacje potrzebne, aby lepiej monitorować kondycję fizyczną i jeszcze wydajniej trenować.

 • Stan treningu: informuje o efektywności treningu i podpowiada, czy podejmowane treningi są produktywne i czy czynisz postępy.
 • Szacowanie pułapu tlenowego: analizuje dane treningowe dotyczące biegu lub jazdy na rowerze, aby oszacować maksymalną ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać w ciągu minuty, co pozwala określić, jaka jest kondycja użytkownika.
 • Obciążenie treningowe: informuje, jak ciężko trenujesz w danym okresie czasu, bez względu na rodzaj aktywności.
 • Asystent odpoczynku: wskaźnik odpoczynku wskazuje zalecany czas odpoczynku po ostatnim treningu.

   

Bardziej zaawansowane wskaźniki, takie jak wskaźnik FTP i próg mleczanowy, pomagają lepiej ocenić aktualny stan kondycji fizycznej podczas jazdy rowerem lub biegu, a symulator wyścigu oblicza idealny czas ukończenia wyścigu na 5 km, 10 km, półmaratonu i maratonu, w oparciu o bieżącą wartość pułapu tlenowego. Training Effect 2.0 zapewnia informacje o wydajności aerobowej i beztlenowej dla każdej sesji treningowej, co pozwala sprawdzić, czy Twój trening przynosi pożądane rezultaty.

 


Biegaj efektywniej z Fenix 5s Sapphire

Funkcje treningowe firmy Garmin, wykorzystujące rozbudowane statystyki fizjologiczne oraz zaawansowaną dynamikę biegu, ułatwiają zbudowanie lepszej formy i poprawę ogólnych wyników. Statystyki te obejmują przygotowanie wydolnościowe, w którym porównywany jest bieżący stan kondycyjny ze średnim poziomem, z uwzględnieniem rytmu biegu i długości kroku. Uczyń z biegania osobiste wyzwanie, ścigaj się z innymi poprzez Strava Live Segments i otrzymuj powiadomienia o rozpoczęciu i ukończeniu segmentu, a na koniec rankingi liderów oraz informację o tym, jak bieżący wysiłek ma się do Twojego rekordu. Po sparowaniu ze zgodnym czujnikiem tętna na klatkę piersiową, np. HRM-Tri lub HRM-Run™, możesz uzyskać dostęp do dodatkowych informacji, takich jak Fenix 5 metrics3: rzeczywiste natężenie wysiłku określane na podstawie zmienności tętna, odchylenie pionowe i do długości czy bilans czasu kontaktu z podłożem. Dzięki uzyskanym danym zwiększysz wydajność swojego treningu.


Informacje o wzniesieniach w Fenix 5s Sapphire

Model Fenix 5s Sapphire jest fabrycznie wyposażony w wiele funkcji przydatnych na szlaku. Automatyczne przełączanie pomiędzy biegiem i wspinaczką to gwarancja, że bez względu na ukształtowanie terenu uzyskujesz wiarygodne pomiary. Urządzenie śledzi tempo i dystans podczas biegu po płaskim terenie i automatycznie przełącza się na obliczanie wzniosu i prędkości pionowej po rozpoczęciu wspinaczki. Biegaczom długodystansowym Garmin Fenix 5s Sapphire zapewnia specjalny tryb umożliwiający znaczne wydłużenie czasu śledzenia, nawet do 40 godzin w nowym, wspomaganym żyroskopem trybie UltraTrac®*.

 https://sportivo.pl/img/garmin-fenix-5/010-01685-11-czujnik.jpg

Fenix 5s Sapphire i aktywności multisportowe

Model Fenix 5s Sapphire jest idealnym partnerem dla sportowców uprawiających wiele dyscyplin. Bardzo wytrzymała bateria pozwala na całodzienne monitorowanie aktywności i nawet dwa treningi dziennie przy ładowaniu co 4/5 dni. Nie powinni martwić się również uczestnicy biegów przełajowych, ultramaratonów lub biegów 24 godzinnych, że parametry ich aktywności nie będą rejestrowane do końca. Korzystaj z specjalnych trybów do triatlonu, Swim-Run oraz możliwość tworzenia profili multisportowych pasujących do Twoich treningów i biegów. Możesz z łatwością zmieniać aktywności za naciśnięciem przycisku, aby mieć pewność, że wszystkie etapy treningu zostały wzięte pod uwagę.

 

Fenix 5s Sapphire - Zegarek do wszystkich dyscyplin sportowych

Model Fenix 5s Sapphire, to zegarek nie tylko do biegania, lecz także do innych dyscyplin, takich jak jazda na rowerze, pływanie, narciarstwo, golf czy sporty wioślarskie, w tym pływanie na desce z wiosłem. W przypadku jazdy na rowerze Fenix 5s umożliwia wyświetlanie prędkości, dystansu oraz wszelkich statystyk dynamiki - wystarczy sparować go z miernikiem mocy. Pływacy natomiast mogą śledzić dystans, liczbę ruchów oraz rejestrować inne dane. Tryb do jazdy na snowboardzie lub nartach ułatwia dostęp m.in. do informacji o prędkości, dystansie i różnicy wzniesień, a także do automatycznego licznika zjazdów. Zestaw funkcji dla sportów wioślarskich zawiera licznik ruchów, tempo ruchów, a nawet dystans na ruch. Tryb golfowy zapewnia informacje o odległości do przedniej, środkowej oraz tylnej części greenów w przypadku każdego pola golfowego pobranego z serwisu Garmin Connect i umożliwia korzystanie z takich funkcji jak śledzenie statystyk (uderzenie na fairwayu itp.), Green View, AutoShot i automatyczny pomiar. Funkcje modelu Fenix 5s Sapphire opracowane pod kątem kolarstwa oferują możliwość wgrania tras i są zgodne z akcesoriami z linii Varia™ obejmującej inteligentne oświetlenie rowerowe, radary wsteczne i wyświetlacze Varia Vision™, które poprawiają orientację w sytuacji na drodze.

 

Przemierzaj z Fenix 5s Sapphire otwarte przestrzenie w swoim stylu

Każdy Garmin Fenix 5s Sapphire zapewnia precyzyjne wskazówki nawigacyjne poza utartymi szlakami dzięki funkcji ustalania pozycji GPS/GLONASS, zaawansowanym czujnikom i dobrze znanym funkcjom nawigacyjnym firmy Garmin, takim jak TracBack™. Aby zapewnić najdokładniejsze informacje, urządzenie automatycznie kalibruje czujniki za pomocą sygnału GPS. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające na dokładne śledzenie zmian wysokości, natomiast termometr i barometr pomagają przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. Trzyosiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek, niezależnie od tego czy jesteś w ruchu czy nie.

 

Z Fenix 5s Sapphire możesz zachować łączność na wiele sposobów

Wszystkie modele zegarków z serii Garmin Fenix 5 po sparowaniu ze zgodnym urządzeniem obsługują powiadomienia z telefonu. Wiadomości e-mail, SMS i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku. Kolejna nowa funkcja zegarka Fenix 5s — GroupTrack4 — umożliwia sparowanie urządzenia poprzez Garmin Connect™, aby mieć oko na kompanów z którymi wyruszyłeś na trening lub wyprawę oraz by być dla nich widocznym po oddzieleniu się podczas aktywności. Dostępne są również inne funkcje online, takie jak automatyczne przesyłanie do bezpłatnego serwisu społecznościowego Garmin Connect przez Wi-Fi, śledzenie na żywo i udostępnianie w serwisach społecznościowych przez bezpłatny serwis Garmin Connect, a także aplikację Garmin Connect™ Mobile.

 garmin fenix 5x funkcje


Spersonalizowane aplikacje i tarcze zegarka dla Fenix 5s Sapphirre

Spersonalizuj swój Garmin Fenix 5s Sapphire za pomocą bezpłatnych dodatków z Connect IQ. Możesz zmienić tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widgety, które pozwolą na szybki odczyt informacji. Garmin nieustannie współpracuje z innymi czołowymi firmami i twórcami oprogramowania, aby jeszcze bardziej udoskonalić Twój multisportowy Garmin Fenix 5s Sapphire. Marki takie jak Uber, Strava, AccuWeather i wiele innych oferują aplikacje i usprawnienia umożliwiające dopasowanie Garmin Fenix 5s Sapphire do potrzeb użytkownika na jeszcze więcej sposobów, niż to było możliwe do tej pory.


Fenix 5s Sapphire pokaże, co jest dla Ciebie ważne

Możesz również pobrać bezpłatną aplikację Garmin Face It™ , aby wstawić na tarczę zegarka Fenix 5s Sapphire wybrane przez siebie zdjęcie ze smartfona. Pobierz aplikację, a następnie wybierz obraz z galerii zdjęć, dodaj godzinę i ustaw jako tarczę w zegarku. Czy to będzie piękny widok z ostatniej wyprawy, czy zdjęcie Twojego pupila, dzięki Face It Twój zegarek nabierze osobistego charakteru.

 

garmin fenix 5s tarcze


Moc biegowa w Fenix 5s Sapphire

Dodaj do treningu dane mocy, pobierając na zgodny zegarek aplikację Running Power ze sklepu Connect IQ™. Opracowana przez Garmin Labs aplikacja Running Power korzysta z pomiarów, takich jak tempo, odchylenie pionowe, nachylenie a nawet prędkość i kierunek wiatru, aby określić poziom mocy przykładanej do podłoża podczas biegu. Gdy już wiesz, ile mocy zużywasz z minuty na minutę i z kilometra na kilometr, możesz lepiej określić tempo, aby nie wykorzystać sił zbyt szybko. A co jest w tym najlepsze? Jeśli posiadasz już odpowiednie urządzenia Garmin, możesz bezpłatnie dodać pomiar mocy podczas biegania. Wystarczy mieć urządzenie Fenix® 5/Fenix 5s/ Fenix 5x, Fenix Chronos, Forerunner® 935 i jedno z trzech następujących akcesoriów: HRM-Run™, HRM-Tri™ lub Running Dynamics Pod. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę Running Science.

1Dokładność monitorowania aktywności
2W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem
3Po sparowaniu z czujnikiem tętna. Sprzedawany w zestawie lub osobno, zależnie od modelu.
4Dokładność monitorowania aktywności
5Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem funkcja Group Track może śledzić maksymalnie 50 osób.

Wi-Fi® jest zarejestrowanym znakiem organizacji Wi-Fi Alliance. App Store jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Google Play jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

 
 

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 42.0 x 42.0 x 14.5 mm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. Średnica 27,94 mm (1,1 cala)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 218 × 218 pikseli; czytelny w słońcu, zawsze włączony kolorowy wyświetlacz o niskim poborze energii
Kolorowy wyświetlacz  
Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów  
Masa

Z paskiem silikonowym: 67 g (2,4 uncji)

Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 9 dni w trybie smartwatch (w zależności od ustawień), do 14 godzin w trybie GPS i do 40 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™
Klasa wodoszczelności 10 ATM
Obsługa GPS Tak
GLONASS Tak
Bardzo czuły odbiornik Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Elektroniczny kompas Tak
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem) Tak
Alert wibracyjny Tak
Sterowanie muzyką Tak
Znajdź mój telefon Tak
Sterowanie kamerą VIRB Tak
Funkcje zegarka Aktualny czas (12/24 godz.), kalendarz (dzień/data), codzienny alarm, stoper, minutnik, alerty wschodu/zachodu słońca

Mapy i pamięć

Wbudowana pamięć 64 MB, dostępne 54 MB
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych) Tak
Waypointy/ulubione/pozycje 1000
Trasy 30
Wykres śladu 200 godz.

Funkcje biegowe

Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym) Tak
Szacowany pułap tlenowy Tak
Asystent odpoczynku Tak
Symulator wyścigu Tak
Dynamika biegu Tak
Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę) Tak
Osobiste rekordy Tak

Funkcje rowerowe

Zgodność z urządzeniem Vector™ Tak
Kilka profili rowerów Tak
Rowerowy czujnik prędkości/rytmu Tak (opcjonalnie)

Funkcje biegowe i rowerowe

Czujnik tętna Tak (nadgarstek)
Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem) Tak
Virtual Racer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami) Tak
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi ćwiczeniami) Tak
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości) Tak
Auto Lap® (automatyczne rozpoczynanie nowego okrążenia) Tak
Auto Scroll (przełączanie stron z danymi podczas treningu) Tak
Multi-sport Tak
Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku) Tak
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń) Tak
Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego) Tak
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków) Tak
Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna Tak
Zliczanie spalonych kalorii Tak
Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową) Tak
Dostosowywane ekrany Tak
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów) Tak

Funkcje pływackie

Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu) Tak
Identyfikacja stylu pływackiego (np. styl dowolny) Tak
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie) Tak
Treningi pływackie Tak

Funkcje golfowe

Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) Tak
Odległość do początku, środka i końca greenów Tak
Odległość do lay-upów/doglegów Tak
Cyfrowa tablica wyników Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Kalendarz myśliwski/wędkarski Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Tak
Pomiar powierzchni Tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) Tak

Garmin Connect®

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) Tak
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera) Tak

Dodatkowe

 
 • Obsługa aplikacji Connect IQ™: tak (tarcze zegarka, pola danych, widgety i aplikacje)
 • Antena EXO™ (GPS/GLONASS): tak
 • Wi-Fi®: tak (tylko wersje Sapphire)
 • ANT+®: tak (wszystkie wersje)
 • Bluetooth®: Low Energy (wszystkie wersje)
 • Funkcja Training Effect 2.0 (mierzy wpływ ćwiczeń na sprawność aerobową i wydolność beztlenową): tak
 • Obciążenie treningowe: tak
 • Stan treningu: tak
 • Próg mleczanowy: tak
 • Ostrzeżenia pogodowe: tak
 • UltraTrac: tak
 • Obsługa czujnika tempe™: tak
 • TracBack: tak
 • Funkcje narciarskie: tak
 • Pomiary fizjologiczne: tak
 • SUP (pływanie na desce z wiosłem)/ wioślarstwo: tak
 • Czujnik na nogę: tak (opcja)

 

garmin fenix 5x porównanie

 • Fenix 5s Sapphire [010-01685-11]
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych [010-12491-01]
 • Dodatkowy Żółty Pasek
 • Dokumentacja