RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

GARMIN Fenix 5 PLUS Sapphire tytan + Mapa Topograficzna OSM 2021 [010-01988-05]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01988-05
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Brak
 • Cena netto: 2 113,01 zł 3 499,00 zł 2 599,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

Fenix 5 Plus czarny z fabrycznie zainstalowanymi mapami Europy TopoActive, a także na życzenie klienta z dodatkową, najlepszą topograficzną mapą Polski OSM z bezterminową, bezpłatną aktualizacją.

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE:

 • wymiary w mm: 47x47 x15,8
 • waga: 76g
 • menu w języku polskim
 • wodoszczelność: 10 Atm
 • wyświetlacz: 1,2" kolorowy 240x240 pikseli
 • czas pracy baterii:
  • Tryb zegarka: do 12 dni
  • Tryb GPS: do 18 h
  • Tryb GPS i muzyka: do 8 h
  • Tryb UltraTrack: do 42h
 • systemy satelitów: GPS, Glonass, Galileo
 • zgodne czujniki: tętna, kadencji, prędkości, temperatury, mocy
 • materiał: polimer wzmocniony włóknem szklanym i metalowa pokrywa tylna, ramka tytanowa, szkło szafirowe
 • rozmiar paska: 22mm
 • pamięć: 16 GB

FUNKCJE:

 • zainstalowane profile aktywności: bieg, bieg szlakiem, bieg na bieżni, bieg w pomieszczeniu, pływanie na basenie i akwenie otwartym, jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, MTB, triathlon, duathlon, wiosła, SUP, narty, snowboard, bieg narciarski, wędrówka, wspinaczka górska, golf, TruSwing, siłownia, kardio, joga, pokonywanie pięter, maszyny eliptyczne, jumpmaster, zadania taktyczne, łódź, inne
 • zainstalowane mapy topograficzne Europy
 • płatności zbliżeniowe Garmin Pay
 • odtwarzanie muzyki poprzez Bluetooth
 • pomiar tętna z nadgarstka
 • zgodność z platformami Garmin Connect, Connect IQ
 • wysokościomierz barometryczny
 • kompas trójosiowy
 • czujnik temperatury

 

 

GARMIN Fenix 5 Plus Sapphire Tytan [010-01988-05] 
Garmin Fenix 5 Plus tytanowy to z nowej serii Fenix 5 jedyny model pokryty tytanem. Warto zauważyć, że nie tylko pierścień wokół tarczy zegarka pokryty jest tytanem, ale również przyciski są wykonane z tytanu, jak również dolna pokrywa wokół czujnika tętna HR Elevate. Fenix 5 tytanowy został doposażony w mapę TopoActive Europy, wbudowana pamięć wewnętrzna potrafi pomieścić 500 utworów mp3 i odtwarzać muzykę przez słuchawki bluetooth. Fenix 5 Plus tytanowy potrafi dokonać płatności zbliżeniowej dzięki funkcji Garmin Pay. Model tytanowy dodatkowo korzysta już z europejskiego systemu satelitarnego Galileo.


garmin fenix 5 Plus tytan srebrny żółty pasekgarmin fenix 5 Plus tytan srebrny żółty pasek elevate
 
 

Multisportowy pulsometr GPS z mapami, odtwarzaczem muzyki, pomiarami aktywności i wieloma innymi funkcjami


Wysokiej klasy, multisportowy pulsometr GPS z technologią pomiaru tętna z nadgarstka1 , kolorowymi mapami topograficznymi ( TopoActive Europe z możliwością wyznaczania tras ), wyposażony w funkcje nawigacyjne takie jak: Trendline™ ( pozwala wyznaczać trasy według popularności i ułatwia wybór najciekawszych ścieżek ), ClimbPro ( wspiera użytkownika w czasie rzeczywistym niezbędnymi danymi podczas podejść pod górę i podjazdów ) Round Trip Run/Ride ( wyznaczanie pętli dla biegaczy i rowerzystów ) czy Around Me ( wskazuje ciekawe miejsca w pobliżu naszej lokalizacji ) Dzięki wzmocnionej konstrukcji ( tytanu pokrytego powłoką węglową DLC ) doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach. Możemy w trakcie aktywności i nie tylko, słuchać ulubionej muzyki z zegarka za pomocą bezprzewodowych słuchawek Bluetooth® (do nabycia osobno) bez użycia telefonu2. Funkcja Standard Garmin Pay™3 umożliwia płacenie za pomocą zegarka, więc gotówka i karta zostaje w domu. Wbudowane czujniki: temperatury, kompasu trójosiowego, żyroskopu i wysokościomierza barometrycznego. Obsługa systemów GPS, GLONASS i Galileo umożliwiają stabilne śledzenie naszej pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS. Wydajność baterii:4 do 12 dni w trybie zegarka, do 16 godzin w trybie GPS, do 8 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki (zależnie od ustawień), do 42 godzin w trybie UltraTrack 

Droga do sukcesu

Niezależnie od tego, czy Jesteś w mieście, czy też na szlaku, urządzenia z serii Fenix 5 Plus tytan mając wbudowane mapy TopoActive Europe i związane z tym funkcje nawigacyjne, pozwalają Ci zachować dobrą orientację w terenie. Nawigacja i śledzenie bieżącej lokalizacji jest łatwe i intuicyjne. Dla entuzjastów biegania i jazdy na rowerze w urządzeniu zastosowano funkcję wyznaczanie tras wg popularności, która wykorzystuje dane dotyczące milionów kilometrów z Garmin Connect™, aby w każdym miejscu można było odkrywać lokalne trasy.

Wysokiej jakości materiały, wytrzymałość i znakomite parametry

Zegarki z serii Fenix 5 Plus tytan zaprojektowano z myślą o użytkowaniu również w trudnych warunkach i wykonano je z materiałów najwyższej jakości. Są dostępne w różnych wersjach wykończenia na przykład z ramką ze stali nierdzewnej z powłoką PVD Lub tytanową z powłoką DLC. Jasny, wysokiej rozdzielczości (240x240), kolorowy i transreflektywny wyświetlacz Garmin Chroma Display™ z podświetleniem LED gwarantuje doskonałą czytelność w każdych warunkach — nawet w pełnym słońcu. W niektórych modelach z serii Fenix 5 Plus tytan zastosowano wypukłe szkiełko szafirowe o zwiększonej wytrzymałości zapewniające odporność na zarysowania.

GARMIN fenix 5 Plus tytan sapphire tytan

Lepszy odbiór sygnałów satelitarnych

Każdy pulsometr Fenix 5 Plus tytan, poza łącznością GPS i GLONASS, odbiera również sygnał z satelitów Galileo, co pozwala zachować łączność nawet w najtrudniejszych warunkach. Oprócz wskazówek na mapach każdy pulsometr zapewnia wskazania wysokościomierza, barometru i kompasu. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i świadomości sytuacji, która Nas otacza. Wbudowany wysokościomierz ułatwia kontrolowanie różnicy wysokości podczas wędrówek, a trzyosiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia stale określa Nasz kierunek, bez względu na to, czy jesteś w ruchu, czy też nie.

Zaawansowane statystyki aktywności

Garmin Fenix 5 Plus tytan posiada zaawansowane funkcje treningowe, które pomagają monitorować wydajność i kondycję fizyczną. Korzystaj z pomiarów fizjologicznych, dynamiki biegu i innych, aby śledzić statystyki treningu, mierzyć postępy i poprawiać kondycję fizyczną. Stan wytrenowania to nowe narzędzie, które automatycznie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności. Dzięki niemu dowiesz się, czy trenujesz równo, za mocno, czy osiągasz szczyt formy. Efekt treningu beztlenowego to pomiar, który dostarcza informacji o tym, jak trening wpływa na Twoje możliwości. Możesz również wyświetlić całościowe obciążenie treningowe. Urządzenie obsługuje specjalne, wgrane profile aktywności: pływanie, bieg, jazda na rowerze, wędrówki piesze, jazda na nartach, wiosłowanie, paddle boarding i wiele innych. Jeśli chcesz zwiększyć swoją motywację, pobierz zaawansowane treningi i plany treningowe z serwisu Garmin Connect.


GARMIN fenix 5 Plus tytan sapphire tytanowy przyciski z lewejGARMIN fenix 5 Plus tytan sapphire tytanowy przyciski z prawej

Nadgarstkowy pomiar tętna

Technologia pomiaru na nadgarstku Elevate™ pozwala monitorować tętno bez konieczności zakładania paska z czujnikiem na klatkę piersiową. Poza liczeniem kroków i śledzeniem snu pulsometr wykorzystuje pomiary tętna do pozyskiwania informacji na temat spalonych kalorii oraz pomiaru intensywności ćwiczeń. Mierzy także zmienność tętna, co pomaga w ocenie poziomu aktywności, na który Nasz organizm jest gotowy. 

Muzyka motywacyjna

Masz jakiś utwór, który nakręca Cię przed wyścigiem lub ciężkim treningiem? Korzystając z Fenix 5 Plus tytan, możesz słuchać muzyki, więc telefon może zostać w domu (pamięć zegarka pomieści do 500 utworów). Pobieranie utworów i tworzenie list odtwarzania z ulubionymi utworami jest bardzo proste. Możesz więc słuchać muzyki korzystając z bezprzewodowych słuchawek Bluetooth (sprzedawane osobno) w każdym miejscu i czasie. Możesz nawet zsynchronizować z zegarkiem starannie przygotowywane playlisty z wybranych serwisów do przesyłania muzyki5. Zostaw więc telefon w domu, gdy idziesz pobiegać lub pojeździć na rowerze, ponieważ muzyka, która dodaje Ci motywacji, jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Przeczytaj czy warto biegać z muzyką.

 

Płać korzystając z Fenix 5 Plus tytan

Aby urządzenie Fenix 5 Plus tytan pasowało do aktywnego stylu życia, jest gotowe do obsługi funkcji płatności zbliżeniowych Garmin Pay. Płać za zakupy w mgnieniu oka, a gotówkę i karty płatnicze możesz zostawić teraz w domu. Funkcja działa praktycznie w każdym miejscu, w którym można dokonywać płatności zbliżeniowych.

Bądź na bieżąco dzięki inteligentnym funkcjom

Wszystkie zegarki z serii Fenix 5 Plus tytan obsługują inteligentne powiadomienia po sparowaniu ze zgodnym urządzeniem.6 Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty możesz odbierać bezpośrednio w zegarku, niezależnie od tego, czy jesteś na szlaku, polu golfowym, czy po prostu z dala od biurka. Dostępne są również inne funkcje online, takie jak automatyczne przesyłanie do sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect, śledzenie na żywo, GroupTrack7 i udostępnianie w mediach społecznościowych za pośrednictwem bezpłatnych aplikacji Garmin Connect i Garmin Connect Mobile.

 

Dostosowane aplikacje, tarcze zegarka i paski

Spersonalizuj swój pulsometr Fenix 5 Plus tytan za pomocą plików, które można bezpłatnie pobrać ze sklepu Connect IQ™. Możesz zmienić tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwolą na szybki odczyt dodatkowych informacji. Duży wybór pasków QuickFit® — począwszy od skórzanych klasy Premium, przez metalowe bransolety aż po silikonowe — sprawia, że z łatwością możesz dopasować pasek do ulubionej dyscypliny sportu lub wyjścia na miasto. Do zmiany paska nie są potrzebne żadne narzędzia. Wystarczy wymienić, zatrzasnąć i gotowe. Dzięki firmie Garmin Twój pulsometr nabierze osobistego charakteru.

Moc biegowa

Dodaj do treningu dane mocy, pobierając na zgodny pulsometr aplikację Running Power ze sklepu Connect IQ. Opracowana przez Garmin Labs aplikacja korzysta z pomiarów, takich jak tempo, odchylenie pionowe a nawet prędkość i kierunek wiatru, aby określić poziom mocy przykładanej do podłoża podczas biegu. Gdy już wiesz, ile mocy zużywasz z minuty na minutę i z kilometra na kilometr, możesz lepiej określić tempo, aby nie wykorzystać sił zbyt szybko. A co jest w tym najlepsze? Jeśli masz już odpowiednie urządzenia Garmin, możesz bezpłatnie dodać pomiar mocy do biegu. Wystarczy mieć pulsometr fenix 5 i jedno z następujących akcesoriów: HRM-Run™, HRM-Tri™ lub Running Dynamics Pod. Dowiedz się więcej.

 

 
Czas/data Tak
Synchronizacja czasu przez GPS Tak
Automatyczny czas letni Tak
Budzik Tak
Minutnik Tak
Stoper Tak
Godzina wschodu/zachodu słońca Tak

Czujniki

GPS Tak
GLONASS Tak
Galileo Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™ Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Kompas Tak
Żyroskop Tak
Akcelerometr Tak
Termometr Tak
Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji tak (z aklimatyzacją)

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Tak
Powiadomienia z telefonu Tak
Text response/reject phone call with text (Android™ only) Tak
Kalendarz Tak
Prognoza pogody Tak
Sterowanie muzyką Tak
Odtwarza muzykę Tak
Pamięć na muzykę Do 500 utworów
Znajdź mój telefon Tak
Funkcja Znajdź mój telefon Tak
Pilot VIRB® Tak
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile Tak
Garmin Pay™ Tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) Tak
Spalone kalorie Tak
Piętra w górę Tak
Przebyty dystans Tak
Minuty intensywnej aktywności Tak
Funkcja TrueUp™ Tak
Funkcja Move IQ™ Tak
Wiek sprawnościowy Tak (w aplikacji)
Całodniowe śledzenie stresu Tak

Fitness Equipment/Gym

Wgrane profile aktywności na siłowni Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, pokonywanie pięter, wiosłowanie stacjonarne i joga
Cardio workouts Tak
Treningi siłowe Tak
Automatyczne liczenie powtórzeń Tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Prędkość i dystans GPS Tak
Strony własnych danych Tak
Niestandardowe profile danych Tak
Auto Pause® Tak
Trening interwałowy Tak
Zaawansowane treningi Tak
Plany treningów do pobrania Tak
Auto Lap® Tak
Ręcznie oznaczane okrążenia Tak
Konfigurowalne alerty okrążenia Tak
Pułap tlenowy Tak
Stan wytrenowania (umożliwia sprawdzenie skuteczności treningów dzięki śledzeniu danych treningowych, jak pułap tlenowy, próg beztlenowy, i porównywanie ich do aktualnych danych) Tak
Obciążenie treningowe (połączone pomiary tętna i pułapu tlenowego określające intensywność treningów na przestrzeni 28 dni i pomagające w utrzymaniu formy w zakresie optymalnym dla osiągnięcia celu) Tak
Efekt treningu (aerobowego) Tak
Efekt treningu (beztlenowego) Tak
Konfigurowalne alerty Tak
Monity dźwiękowe Tak
Czas ukończenia Tak
Virtual Partner Tak
Virtual Racer™ Tak
Automatyczne aktywności Multisport Tak
Ręcznie wprowadzane aktywności Multisport Tak
Asystent kursu Tak
Segmenty (Live, Garmin) Tak
Funkcje Strava (Beacon, Live Segments) Tak
Aplikacja LiveTrack Tak
Group LiveTrack Tak
Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem) Tak
Wyznaczanie popularnych tras Trendline™ Tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków Tak
Przyciski dostępu Tak
Autoprzewijanie Tak
Historia aktywności w zegarku Tak

Funkcje związane z tętnem

Strefy tętna Tak
Alerty tętna Tak
Kalorie na podstawie tętna Tak
% maksymalnego tętna Tak
% rezerwy tętna Tak
Czas odpoczynku Tak
Automatyczne tętno maksymalne Tak
Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Urządzenie zapisuje dane o tętnie podczas pływania tak (z czujnikami tętna HRM-Tri™ i HRM-Swim™)
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia) Tak

Funkcje biegowe

Fabrycznie załadowane profile biegu Bieganie, bieg na bieżni, biegi przełajowe
Pomiar GPS odległości, czasu i tętna Tak
Dynamika biegu Tak (ze zgodnym akcesorium)
Odchylenie pionowe i odchylenie od długości („wysokość odbicia” podczas biegu oraz stosunek kosztu do korzyści z długością kroku) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Czas i bilans kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Długość kroku (na bieżąco) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Cadence (provides real-time number of steps per minute) Tak
Przygotowanie wydolnościowe (po biegu trwającym od 6 do 20 minut urządzenie umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji) Tak
Próg mleczanowy (poprzez analizę tempa i tętna urządzenie określa moment, od którego mięśnie zaczynają gwałtownie słabnąć) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Treningi biegowe Tak
Symulator wyścigu Tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem) Tak

Funkcje golfowe

Odległość do początku, środka i końca greenów Tak
Odległość do lay-upów/doglegów Tak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) Automatyczny
Cyfrowa tablica wyników Tak
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e) Tak
Garmin AutoShot™ Tak
Automatyczne aktualizacje CourseView Tak
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki Tak
Hazardy i cele na polu golfowym Tak
Zgodność z czujnikiem TruSwing™ Tak
Timer rundowy / licznik dystansu Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Fabrycznie załadowane profile czynności rekreacyjnych w terenie Piesza wędrówka, wspinaczka, jazda na rowerze górskim, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, SUP, wiosłowanie, pływanie kajakiem, skoki ze spadochronem, działania taktyczne
Nawigacja od punktu do punktu Tak
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco Tak
Wróć do startu Tak
Funkcja TracBack® Tak
UltraTrac mode Tak
Tryb W okolicy Tak
Profil wysokości Tak
Dystans do celu Tak
Wskaźnik trendu barometru Tak
Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Tak
Automatyczne przełączanie między biegiem i wspinaczką Tak
Prędkość pionowa Tak
Całkowity wznios/spadek Tak
Przyszły wykres wysokości Tak
Fabrycznie załadowane mapy topograficzne Tak
Obsługa pobieranych map kartograficznych Tak
Zgodność z aplikacją BaseCamp™ Tak
Współrzędne GPS Tak
Odwzorowany punkt trasy Tak
Celuj i idź Tak
Pomiar powierzchni tak (przez Connect IQ™)
Kalendarz myśliwski/wędkarski tak (przez Connect IQ™)
Informacje o położeniu słońca i księżyca tak (przez Connect IQ™)
Podwójna siatka współrzędnych Tak
Pozycje XERO™ Tak

Funkcje rowerowe

Fabrycznie załadowane profile jazdy rowerem Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, jazda rowerem górskim, triatlon
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Tak
Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy) Tak
Wyścig z aktywnością Tak
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power) tak (ze zgodnym akcesorium)
Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) Tak
Zgodność z urządzeniem Vector™ Tak
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów) Tak
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie) Tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Tak
Zgodność ze światłami Varia™ Tak
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco) tak (inteligentne czujniki ANT+® i Bluetooth®)

Funkcje pływackie

Fabrycznie załadowane profile pływania Pływanie w basenie, pływanie w otwartym akwenie, pływanie/bieganie
Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu) Tak
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy) Tak
Efektywność pływania (SWOLF) Tak
Dziennik ćwiczeń Tak
Treningi pływackie Tak
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie) Tak
Tętno (bieżące podczas odpoczynków, statystki interwału i sesji podczas odpoczynków, automatyczne pobieranie danych tętna po pływaniu) Tak (z czujnikami tętna HRM-Tri™ i HRM-Swim™)

Ogólne

Materiał obiektywu wypukłe szkiełko szafirowe
Materiał ramki stal nierdzewna lub tytan
Obudowa polimer wzmocniony włóknem szklanym i metalowa pokrywa tylna
Paski do zegarka QuickFit™ w zestawie (26 mm)
Materiał paska silikon, zamsz lub stal
Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.) 51 × 51 × 17,5 mm
Masa 96 g

Wersja tytanowa: 87 g

Klasa wodoszczelności 10 ATM
Typ wyświetlacza czytelny w słońcu, transreflektywny, Memory-In-Pixel (MIP))
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 1.2” (30.4 mm) diameter
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 240 × 240 pikseli
Kolorowy wyświetlacz Tak
Czas działania baterii Tryb zegarka: do 12 dni
Tryb GPS: do 19 godzin
Tryb GPS i muzyka: do 8 godzin
Tryb UltraTrac™: do 42 godzin
Pamięć/historia 16 GB

 

garmin fenix 5 plus porównanie

 • GARMIN fenix 5 Plus tytan Sapphire tytanowy z pomarańczowym paskiem [010-01988-05]
 • Przewód ładujący / przesyłający dane [010-12491-01]
 • Skrócona instrukcja obsługi

instrukcja garmin fenix 5 plus

Waga: 76 g
Rodzaj szkła: szafirowe
Szerokość paska: 22 mm
Mechanizm szybkiej zmiany paska: tak-quickfit
Rozmiar koperty: 47 × 47 ×15,8 mm
Wymiary wyświetlacza: średnica 30,4 mm (1,2 cala)
Rozdzielczość wyświetlacza: 240 × 240 pikseli
Czas pracy na baterii: tryb zegarka: do 12 dni tryb gps: do 18 godzin tryb gps i muzyka: do 8 godzin tryb ultratrac™: do 42 godzin
Pamięć / historia: 16 gb
GPS: Tak
GLONASS: Tak
Galileo: Tak
Kompas GPS (podczas ruchu): Tak
Termometr: Tak
Łączność bezprzewodowa: bluetooth®, ant+®, wi-fi®
Sterowanie muzyką: Tak
Licznik kroków: Tak
Monitorowanie snu: Tak
Spalone kalorie: Tak
Całodzienny pomiar wysiłku: Tak
Auto Pause®: Tak
Trening interwałowy: Tak
Zaawansowane treningi: Tak
Pułap tlenowy: Tak
Virtual Partner: Tak
Virtual Racer™: Tak
Multisport: Tak
Alerty tętna: Tak
Strategie tempa PacePro™: Nie
Wróć do startu: Tak
TracBack®: Tak
Tryb UltraTrac: Tak
Profil wysokości : Tak
Wgrane mapy kurortów narciarskich: Nie
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami): Tak
Zgodność z miernikami mocy: Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna pod wodą: Nie
Kolorowy wyświetlacz: Tak
Live Track: Tak
Zgodność z trenażerem: Nie
Odbieranie połączeń: Tak
Sugestie dotyczące codziennych treningów: Tak
Synchronizacja planów treningowych: Tak
Power Manager: Nie
SOLAR - ładowanie energią słoneczną: Nie
Oprogramowanie balistyczne: Nie
Pomiar stresu: Tak
Funkcje taktyczne: Nie
Mapy TopoActive Europy: Tak
Odtwarzanie muzyki: Tak
Płatności Garmin Pay: Tak
Pomiar tętna z nadgarstka: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Ekran AMOLED: Nie
Szkło szafirowe: Tak
Powiadomienia z telefonu: Tak
Pulsoksymetr: Nie
Stan wytrenowania: Tak
Body Battery: Tak
Garmin Coach: Tak
Dynamika biegu: Tak
Wysokościomierz barometryczny: Tak
Dodatkowe formy aktywności: Bieg szlakiem, Bieganie, Biegi narciarskie, Bieżnia stacjonarna, Cardio, Chód, Duathlon, Ergometr wioślarski, Joga, Narty, Pływanie na wodach otwartych, Rower stacjonarny, Siłownia, Snowboard, Triathlon, Wędrówka, Wiosłowanie, Wspinaczka, Rower, Pływanie na basenie