RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

GARMIN Dezl 780 LMT-D [010-01855-10]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01855-10
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Brak
 • Cena netto: 1 243,09 zł 1 529,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

GARMIN Dezl 780 LMT-D [010-01855-10]

 

Urządzenie nawigacyjne GPS dla ciężarówek z dużym ekranem

 • Wysokiej jakości urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek z 7-calowym wyświetlaczem, zasilanym uchwytem magnetycznym oraz bezpłatnymi i bezterminowymi aktualizacjami map1
 • Wyznaczanie tras dla ciężarówek2 z uwzględnieniem rozmiaru pojazdu, masy i załadunku, a także z ostrzeżeniami dotyczącymi wysokości mostów, ostrych zakrętów, stromych nachyleń drogi i innych przeszkód
 • Bezpłatny dostęp do komunikatów drogowych oraz usług w czasie rzeczywistym dzięki aplikacji Smartphone Link3
 • Automatyczne powiadomienia ułatwiają łatwe planowanie przerw, a katalog pomocy drogowej „Truck & Trailer Services” umożliwia przeszukiwanie postojów według marki lub udogodnienia (np. „DKV” lub „prysznic”)
 • Steruj urządzeniem dezl 780 za pomocą głosu, korzystaj z funkcji zestawu głośnomówiącego Bluetooth®4, funkcji powiadomień z telefonu3. Wbudowany moduł Wi-Fi® oferuje łatwe aktualizacje map i oprogramowania bez konieczności korzystania z komputera.
 • Funkcja „Wyślij i monitoruj” umożliwia dyspozytorom przesyłanie wiadomości tekstowych i adresów do kierowców, a także monitorowanie całej trasy.

Urządzenie nawigacyjne GPS dla ciężarówek dezl™ 780 LMT-D z 7-calowym ekranem dotykowym jest idealnym towarzyszem podróży dla kierowców ciężarówek, którzy preferują urządzenia nawigacyjne z dużym wyświetlaczem. Oprócz doskonałej jakości map, nawigacji sterowanej głosem i zaawansowanych funkcji łączności urządzenie ma zasilany uchwyt magnetyczny, który umożliwia bezpieczne mocowanie i łatwe odłączenie, gdy wychodzisz z kabiny. Dzięki urządzeniu dezl™ 780 LMT-D nie stracisz łączności, utrzymasz czujność i nie zjedziesz z drogi podczas długich tras


Customized Truck RoutingFree Live Services


Aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości wysokiej rozdzielczości wyświetlacza z funkcją zoomu przez rozciąganie, urządzenia dezl™ 780 LMT-D wyposażone jest w fabrycznie załadowane mapy, które zawierają również ostrzeżenia dla samochodów ciężarowych dotyczące, np. wysokości mostów, ostrych zakrętów, stromych wzniesień i nie tylko, które dotyczą większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (takie jak wysokość, masa, długość, szerokość i informacje o materiałach niebezpiecznych), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru, masy i ładunku ciężarówki2.

Wyznaczanie tras

Urządzenie dezl 780 jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Zawierają informacje o ograniczeniach dotyczących ciężarówek, takich jak wysokości mostów, niebezpieczne zakręty, limity masy na większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu, aby wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru, masy i ładunku pojazdu. Dla większej wygody podstawowy profil ciężarówki pozwala zmianę rozmiaru przyczepy za pomocą jednego przycisku.

Bezpłatne usługi w czasie rzeczywistym

Co dzieje się na drodze przed Tobą? Smartphone Link to darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia nawiązanie połączenia między urządzeniem dezl 780 a smartfonem iPhone® lub smartfonem z systemem Android. Po sparowaniu urządzenie dezl może odbierać aktualne informacje3, m.in o ruchu drogowym, fotoradarach i pogodzie.

Sterowanie za pomocą głosu

Wygoda korzystania z nawigacji sterowanej głosem polega na tym, że możesz sterować nawigacją dla ciężarówek dezl 780 LMT-D za pomocą prostych poleceń głosowych. Dzięki temu nie musisz odrywać rąk od kierownicy ani wzroku od drogi.

Zawsze aktualne informacje dzięki modułowi Wi-Fi

Dzięki wbudowanej obsłudze sieci Wi-Fi w urządzeniu dezl 780 aktualizacja map i oprogramowania jest prosta! Jeśli znajdujesz się w zasięgu sieci Wi-Fi, natychmiast dostaniesz powiadomienie o dostępnej aktualizacji. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk Wi-Fi na ekranie, aby zaktualizować dane bez konieczności podłączania urządzenia dezl do komputera. Potem możesz znowu wyruszyć w trasę.

Korzyści dzięki funkcji Bluetooth

Zsynchronizuj urządzenie dezl 780 ze smartfonem lub tabletem z funkcją Bluetooth, aby uzyskać dostęp do funkcji rozmów bezprzewodowych za pośrednictwem zintegrowanego mikrofonu i głośnika. Przechowuj telefon w kieszeni lub schowku i korzystaj z możliwości prowadzenia rozmów przez zestaw głośnomówiący bez odrywania uwagi od drogi. Możesz także otrzymywać dostosowane powiadomienia4 dotyczące połączeń, wiadomości sms, alertów aplikacji i nie tylko, które będą pojawiać się na wyświetlaczu nawigacji.

Łatwe planowanie przerw

Aby uprościć życie w trasie, nawigacja dla ciężarówek dezl 780 ma funkcję łatwego planowania przerw z powiadomieniami, które pomagają w pełni wykorzystać każdy postój. Wyszukiwarka pozwala znaleźć punkty szczególnie interesujące dla zawodowych kierowców, np. lokale gastronomiczne, stacje paliw, MOP-y, bankomaty, miejsca z Wi-Fi, i nie tylko. Możesz nawet wyszukiwać i filtrować postoje dla ciężarówek według udogodnień, takich jak prysznic, stacje benzynowe, czy myjnie dla ciężarówek.

Historia serwisowania

dezl 780 posiada dziennik historii usług, który umożliwia zapis daty i typu przeprowadzonych czynności serwisowych. Dzięki temu w prosty sposób można znaleźć bieżące informacje o wymianie, przebiegu i ciśnieniu opon, wymianie oleju i wielu innych elementach.

Monitoruj trasę

Urządzenie dezl™ 780 ma fabrycznie załadowany monitoring ciężarówek — rozwiązanie3, które umożliwia operatorom flot łatwe śledzenie kierowców i wysyłanie wiadomości zawierających, np. dane adresowe punktu docelowego. Kierowca może wybrać adres z odebranej wiadomości i bez problemu udać się w wyznaczone miejsce.

Dodaj kamerę cofania

Kontroluj sytuację podczas cofania dzięki dodatkowej kamerze Garmin (do nabycia osobno). Nawigacja dla ciężarówek dezl 780 jest zgodna z bezprzewodową kamerą cofania BC 35. Po sparowaniu z kamerą, urządzenie dezl będzie bezpośrednio wyświetlać przesyłany przez nią obraz.

Łatwa nawigacja

Oprócz szczegółowych map oraz dużego, czytelnego ekranu, urządzenie dezl 780 jest wyposażone w wyjątkowo mocne głośniki, z których dobrze słychać szczegółowe wskazówki dojazdu pomimo hałasu z zewnątrz.

Wbudowana funkcja Planowanie podróży umożliwia tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie następnych podróży. Dzięki funkcji „Łatwe kształtowanie trasy”, można dodać punkt na mapie poprzez dotknięcie ekranu. Możesz dostosować trasę tak, aby zawierała wybrane drogi, miasta lub miejsca.

Podczas jazdy funkcja aktywnego asystenta pasa ruchu dostarcza komunikaty głosowe, a animowany model z jasnymi kolorowymi strzałkami wskazuje pas, który należy zająć, aby wykonać następny manewr. Kolorowy widok photoReal wyświetla realistyczną grafikę zbliżających się skrzyżowań, ułatwiając poruszanie się po nich. Ponadto widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy obraz skrzyżowań na autostradach. Ekran nawigacji urządzenia dezl wyświetla także aktualną prędkość, ograniczenia prędkości, nazwę drogi lub ulicy, po której jedziesz i spodziewany czas przybycia na miejsce.

 

W ZESTAWIE:
 • dezl™ 780
 • Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT dla Europy
 • Bezterminowa subskrypcja map1 i cyfrowych komunikatów drogowych2 (oznaczona „LMT-D” na pudełku obok numeru modelu))
 • Odbiornik komunikatów drogowych / przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Przewód USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika


1Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji map
2Podanie charakterystyki profilu pojazdu ciężarowego nie gwarantuje uwzględnienia tych danych w propozycjach tras przejazdu. Zawsze stosuj się do znaków drogowych oraz pamiętaj, aby dostosowywać jazdę do panujących warunków.
3Aby uzyskać dostęp do usług Garmin Live, pobierz aplikację Smartphone Link na smartfon z obsługą Bluetooth® i GPS (do nabycia osobno).
4Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth® (do nabycia osobno).

 

Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy ulic tak
Zawiera dożywotnią aktualizację map tak
Karty z danymi 1 gniazdo karty pamięci
Obsługa kart danych 16 GB; bateria 820 mAh

Funkcje nawigacyjne

Nawigacja z użyciem punktów orientacyjnych Garmin Real Directions™ tak
Wyświetla miliony punktów szczególnych Foursquare® tak
TripAdvisor® ratings for points of interest tak
Kształtowanie trasy poprzez ujmowanie preferowanych miast/ulic tak
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego tak
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi tak (bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych)
Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań) tak
Technologia Bluetooth® tak

Advanced Features

Inteligentne powiadomienia dzięki aplikacji Smartphone Link tak
Wi-Fi® map and software updates tak
Dostęp do serwisów na żywo dzięki aplikacji Smartphone Link tak
Driver alerts for sharp curves, school zones, red light and speed camera warnings, and more tak
Backup camera compatible tak (BC 35)

Semi Truck Features

Specialized truck routing tak
Simple truck profile tak
Truck & Trailer Services directory tak
Trucking points of interest tak
Truck-specific speed limits tak
State & country border notices - Trucking tak
Mile marker info - Trucking tak

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Bezpłatne usługi Live Traffic oraz prognozy pogody dostępne podczas korzystania z aplikacji Smartphone Link na smartfonie
 • Wyznaczanie tras dla ciężarówek
 • Łatwe planowanie przerw
 • Znaki „Przed tobą” i punkty szczególne dla ciężarówek wzdłuż trasy
 • Funkcja „Wyślij i monitoruj”

Ogólne

Wymiary fizyczne 19,9 × 12,2 × 2,4 cm
Masa 437 g
Bateria Bateria litowo-jonowa
Typ wyświetlacza Wyjątkowo szeroki ekran IPS o przekątnej 6,95 cala, kolorowy wyświetlacz TFT z panelem dotykowym w technologii on-cell
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 15,2 × 8,9 cm; przekątna 17,7 cm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 1024 × 600 pikseli
Czas działania baterii Ponad 1 godzina
Uchwyt magnetyczny tak

 

instrukcja garmin forerunner 645

Waga: 437 g
Wymiary wyświetlacza: 15,2 × 8,9 cm; przekątna 17,7 cm (6,95")
Rozdzielczość wyświetlacza: 1024 × 600 pikseli
Czas pracy na baterii: ponad 1 godzina
Pamięć / historia: 16 gb
GPS: Tak
GLONASS: Nie
Galileo: Tak
Kolorowy wyświetlacz: Tak
Planowanie tras: Tak
Komunikaty drogowe: Tak
Informacje o natężeniu ruchu: Tak
Wbudowana kamera: Nie
Sterowanie głosem: Tak
Współpraca z kamerą cofania: Tak
Zarządzanie flotą: Tak
Odbieranie połączeń: Tak
Realistyczny widok skrzyżowań: Tak
Asystent pasa ruchu: Tak
Dożywotnia aktualizacja map: Tak
Dodawanie własnych map: Tak
Uchwyt magnetyczny: Tak
Widok budynków 3D: Tak
Powiadomienia z telefonu: Tak