RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

GARMIN Dash Cam™ Live [010-02619-10]

  • Cena netto: 1 340,65 zł 1 649,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Garmin Dash Cam™ Live

Zawsze połączona kamera samochodowa LTE o rozdzielczości 1440p z 140-stopniowym polem widzenia

Łączność LTE (wymagany plan subskrypcji) umożliwia dostęp w dowolnym momencie do podglądu na żywo, śledzenia lokalizacji, alarmów o kradzieży i powiadomień ochrony parkingowej z kamery samochodowej do aplikacji w smartfonie.

video
 

STALE POŁĄCZONA

Stale połączona kamera1 samochodowa z technologią LTE2 umożliwia podgląd na żywo i udostępnianie zapisanych filmów w dowolnym momencie za pomocą aplikacji Garmin Drive™ na smartfonie.

 

Dzięki subskrypcji LTE możesz cieszyć się spokojem ducha, jaki zapewniają funkcje monitorowania pojazdu, w tym podgląd na żywo, śledzenie lokalizacji i alerty o kradzieży.

 

Wideo HD 1440p z szerokim obiektywem 140 stopni i optyką Garmin Clarity™ HDR zapewnia wyraziste szczegóły w dzień i w nocy.

 

Przygotuj się na wszystko. Kamera Garmin Dash Cam Live stale rejestruje i zapisuje nagrania ze szczegółami dotyczącymi lokalizacji.

 

Aplikacja Garmin Drive umożliwia łatwe wyświetlanie i udostępnianie zapisanych filmów w dowolnym momencie.

 

Zwiększ świadomość sytuacyjną dzięki ostrzeżeniom o kolizji, zmianie pasa ruchu i fotoradarach3.

 

Trzymaj ręce na kierownicy, wydając polecenia głosowe do kamery samochodowej.

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się z Twoim samochodem.

Podgląd na żywo

Dzięki aktywnej subskrypcji LTE możesz uzyskać dostęp do podglądu na żywo z kamery samochodowej w dowolnym momencie, korzystając z aplikacji Garmin Drive. Niektóre pojazdy wymagają użycia przewodu do stałego zasilania.

PRZEGLĄD I UDOSTĘPNIANIE NAGRAŃ

Zapisane filmy są bezpiecznie przechowywane w chmurze online Vault i można do nich uzyskać dostęp za pomocą aplikacji Garmin Drive. Dzięki subskrypcji LTE lub łączności Wi-Fi® udostępniaj klipy wideo innym osobom, wysyłając łącze i kod dostępu.

ŚLEDZENIE LOKALIZACJI

Ciesz się wygodą sprawdzania lokalizacji pojazdu w dowolnym momencie podczas korzystania z aplikacji Garmin Drive. Ta funkcja wymaga aktywnej subskrypcji LTE.

ALERTY O KRADZIEŻY

Jeśli ktoś poprowadzi Twój pojazd bez Twojego telefonu w środku, otrzymasz powiadomienie za pośrednictwem aplikacji Garmin Drive. Ta funkcja wymaga aktywnej subskrypcji LTE.

Ochrona parkingowa

Gdy kamera Garmin Dash Cam Live wykryje zdarzenie dotyczące zaparkowanego samochodu, otrzymasz powiadomienie w aplikacji Garmin Drive z klipem wideo przedstawiającym wykryte zdarzenie. Ta funkcja wymaga posiadania aktywnej subskrypcji LTE.

Wykrywanie zdarzeń

W przypadku wykrycia zdarzenia kamera automatycznie zapisuje film tuż przed, w trakcie i po jego wystąpieniu, aby umożliwić zarejestrowanie całego zdarzenia, wraz z lokalizacją GPS, datą i godziną.

SUBSKRYPCJA LTE

Aktywuj plan subskrypcji LTE Vault w aplikacji Garmin Drive, aby umożliwić korzystanie z funkcji śledzenia pozycji, alertów o kradzieży i powiadomień ochrony parkingowej. Łączność LTE wykracza poza ograniczenia połączenia Wi-Fi, dzięki czemu można uzyskać dostęp do podglądu na żywo z niemal dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

WYRAŹNY OBRAZ HD

Dzięki filmowi HD 1440p, szerokiemu obiektywowi o kącie widzenia 140 stopni i optyce Garmin Clarity™ HDR ta kamera samochodowa rejestruje wyraźne nagrania ważnych szczegółów w dzień i w nocy. Użyj wyświetlacza LCD 3″ na kamerze, aby wyrównać jej położenie i zmienić ustawienia.

AUTOMATYCZNE NAGRYWANIE

Po podłączeniu do źródła zasilania pojazdu kamera nieustannie rejestruje obraz, dzięki czemu wystarczy ją ustawić i już można o niej zapomnieć.

Jeździj z jeszcze większą pewnością siebie.

STEROWANIE GŁOSOWE

Trzymaj ręce na kierownicy i używaj poleceń głosowych, aby zapisać wideo, uruchomić i zatrzymać nagrywanie dźwięku, zrobić zdjęcia i nie tylko. Funkcja ta jest dostępna w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i szwedzkim.

OSTRZEGANIE PRZED KOLIZJĄ Z PRZODU

Aby zachęcić do bezpieczniejszej jazdy, kamera wysyła ostrzeżenie, gdy zbytnio zbliżysz się do pojazdu przed Tobą. Określone warunki mogą powodować nieprawidłowe działanie funkcji.

OSTRZEGANIE O OPUSZCZENIU PASA RUCHU

Otrzymuj ostrzeżenia przed zjechaniem z drogi lub na przeciwległy pas. Określone warunki mogą powodować nieprawidłowe działanie funkcji.

ALERTY „JEDŹ”

Ta funkcja powiadamia Cię o odblokowaniu ruchu drogowego.

FOTORADARY I KAMERY NA ŚWIATŁACH

Ta kamera obsługuje alerty o pobliskich kamerach monitorujących przejazd na czerwonym świetle i fotoradarach (nie są one jednak dostępne we wszystkich regionach).

FUNKCJA TRAVELAPSE™

Udostępnij zapis ze swojej jazdy znajomym za pomocą funkcji Travelapse. W prosty sposób skondensuj godziny jazdy w minuty najważniejszych momentów, aby stworzyć zabawny, kreatywny film.

Wsparcie, na jakie zasługujesz.

DOŁĄCZONA KARTA PAMIĘCI

Gotowa do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania, ta kamera samochodowa dostarczana jest z fabrycznie zainstalowaną kartą pamięci microSD™ (nie jest wymagany osobny zakup).

przewodu do stałego zasilania

Niektóre pojazdy wymagają przewodu do stałego zasilania (do nabycia osobno), aby zapewnić ciągłe zasilanie urządzenia Garmin Dash Cam Live. Podłącz do portu OBD2 pojazdu zasilanie kamery Dash Cam — nawet gdy pojazd jest zaparkowany i ma wyłączony silnik.

FUNKCJA SYNCHRONIZACJI KAMERY

Aplikacja Garmin Drive umożliwia sterowanie i odtwarzanie zsynchronizowanego wideo z maksymalnie czterech kamer samochodowych (do nabycia osobno) zamontowanych wokół pojazdu, aby rejestrować obraz z wielu punktów widzenia.

DODATKOWY PORT USB

Nie trzeba wybierać między zasilaniem kamery samochodowej a ładowaniem telefonu. Dołączona ładowarka ma dodatkowy port USB, dzięki czemu można ładować oba urządzenia jednocześnie.

TRWAŁA KONSTRUKCJA

Ta kamera samochodowa jest odporna na trudne warunki, w tym bezpośrednie działanie promieni słonecznych i wysokie temperatury wewnętrzne.

Ogólne

Wymiary fizyczne Szer. × wys. × gł.: 8,29 × 5,03 × 2,15 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 2,95″ średnica (7,49 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 640 × 360 pikseli
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz LCD TFT
Masa 109,7 g
Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 30 minut
Uchwyt magnetyczny tak

Mapy i pamięć

Karty z danymi W zestawie karta pamięci 16 GB microSD™ (obsługuje karty pamięci o pojemności do 512 GB, klasy 10 lub szybsze)

Czujniki

GPS tak
Galileo tak

Funkcje aparatu

Wykrywanie zdarzeń (czujnik G) tak
Rozdzielczość kamery 1440P
Pole widzenia 140 stopni (przekątna)
Sterowanie głosowe tak
Szybkość klatek Do 30 kl./s
Clarity ™ HDR tak
Informacje GPS o prędkości i lokalizacji na nagraniu tak
Funkcja automatycznej synchronizacji kamery tak (do 4 kamer)
Aplikacja mobilna do przeglądania filmów tak (aplikacja Garmin Drive™)
Zgodność z bazą (bezpieczne przechowywanie filmów online) tak
Ochrona parkingowa (powiadomienia o wykryciu uderzenia pojazdu) Tak (z aplikacją Garmin Drive™)
Powiadomienie o niezidentyfikowanym kierowcy tak
Wysyłanie wiadomości o zdarzeniu tak
Podgląd na żywo (wymagane połączenie Wi-Fi) Tak (z aplikacją Garmin Drive™)
Podgląd na żywo z dowolnego miejsca (wymagana subskrypcja Vault LTE, zależna od zasięgu LTE) tak
Wspomagane przez kamerę funkcje związane z systemami ostrzegania przed kolizją i opuszczeniem pasa
  • Garmin Dash Cam™ Live
  • Fabrycznie zainstalowana karta microSD™ o pojemności 16 GB
  • Niskoprofilowy uchwyt magnetyczny
  • Długi przewód zasilający (4 metry)
  • Krótszy przewód zasilający/do przesyłu danych (1,5 metra)
  • Podwójna ładowarka USB
  • Dokumentacja