Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

GARMIN Camper 660LMT-D + BC 30 [010-01535-02]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01535-02
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Produkt dostępny tylko na zamówienie
 • Cena netto: 1 535,77 zł 1 889,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz

GARMIN Camper 660LMT-D + BC 30 [010-01535-02]

Cywilizacja na życzenie
 • Niestandardowe wyznaczanie tras z uwzględnieniem rozmiaru i masy kampera
 • Ostrzeżenia dotyczące dróg, wysokości mostów, limitów masy, ostrych zakrętów, stromych nachyleń i wielu innych aspektów
 • Katalogi ze specjalnymi informacjami dla użytkowników kamperów; filtr wyszukiwania kempingów z określonymi udogodnieniami
 • Łatwe kształtowanie trasy umożliwia sprawną zmianę jej przebiegu poprzez dotknięcie ekranu; dostosuj trasę tak, aby prowadziła preferowanymi drogami lub przez wybrane miasta.
 • Narzędzie mapy informujące o wzniesieniach i możliwych stromych nachyleniach na trasie
 
Camper 660LMT-D, nasze najnowsze urządzenie nawigacyjne przeznaczone dla użytkowników kamperów, pozwala cieszyć się wolnością otwartej drogi i wygodą podróżowania z pomocnym przewodnikiem.

Urządzenie Camper 660LMT-D zostało wyposażone w czytelny 6-calowy wyświetlacz pojemnościowy, który mieści się wygodnie w samochodzie lub kamperze. Planuje trasy z uwzględnieniem rozmiaru kampera oraz ostrzeżeń drogowych i zapewnia dostęp do katalogu kempingów. Model 660LMT-D, będący nowym dodatkiem do naszej oferty, umożliwia łatwe kształtowanie trasy i podaje informacje o profilu wysokości, a także zawiera dane o milionach nowych i popularnych miejsc dzięki usłudze Foursquare®.

Nowy profil wyznaczania tras dla kamperów
Urządzenie Camper 660 LMT-D zostało opracowane z myślą o uproszczeniu nawigacji dla kamperów. Jest ono wyposażone w szczegółowe mapy Europy, które obejmują informacje o ograniczeniach drogowych, takie jak wysokości mostów oraz odpowiednie informacje dotyczące większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić dane techniczne kampera, a urządzenie Camper 660LMT-D wykorzysta jego profil w celu znalezienia najbardziej wydajnej trasy na terenie całej Europy. Trasa zostanie wyznaczona na podstawie wysokości, masy, długości i szerokości pojazdu.

Ostrzeżenia dotyczące trasy i profil wysokościUrządzenie Camper 660 LMT-D jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy, które obejmują także dotyczące kampera ograniczenia, takie jak wysokości mostów, ostre zakręty oraz odpowiednie informacje dotyczące większości głównych dróg i autostrad. Te przydatne ostrzeżenia możesz usłyszeć i zobaczyć, co ułatwi przygotowanie się na potencjalnie niebezpieczne sytuacje.Urządzenie Camper 660LMT-D zostało wyposażone w przydatne narzędzie mapy, które pozwala wyświetlić informacje o zbliżających się na trasie wzniesieniach na ekranie nawigacyjnym. Informacje te można nawet dotknąć, aby rozszerzyć profil wzniesienia i wyświetlić bardziej szczegółowe dane. Pomoże to przygotować się na wypadek stromych nachyleń, które mogą pojawić się na trasie.

Katalog ponad 9000 kempingówUrządzenie Camper 660LMT-D zawiera katalog kempingów ACSI. Ta wyczerpująca lista kempingów obejmuje ponad 9000 miejsc na terenie Europy i zawiera szczegółowe informacje o cenach, godzinach otwarcia itp. W katalogu ACSI można wyszukiwać kempingi według preferowanych udogodnień — takich jak możliwość nocowania ze zwierzęciem, lokalne sklepy, przyłącza elektryczne — dzięki czemu łatwo znaleźć to, czego się szuka z dala od domu.

Łatwe kształtowanie trasy i szlaki widokoweJeśli chcesz jechać wzdłuż określonych ulic lub przez konkretne miasta, funkcja łatwego kształtowania trasy pozwoli Ci w prosty sposób zmodyfikować wyznaczoną drogę. Wystarczy dodać punkt widoczny na ekranie, a na wyświetlonym powiadomieniu zostanie pokazana informacja, o ile czasu wydłuży się podróż.
Dzięki urządzeniu Camper 660 LMT-D podróż jest zawsze przyjemnością. Dzięki opcjonalnemu ustawieniu szlaków widokowych możesz poznać okolice z dala od uczęszczanych dróg. W menu podglądu możesz łatwo prześledzić trasę i cieszyć się wolnością otwartej drogi.

Funkcje zestawu głośnomówiącegoUrządzenie Camper 660LMT-D jest wyposażone w bardzo wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Wystarczy wypowiedzieć polecenie, a urządzenie odpowiednio na nie zareaguje. Nie trzeba odrywać rąk od kierownicy. Oczywiście nawigację można również obsługiwać za pomocą interfejsu dotykowego. Zsynchronizuj zgodne urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth® (np. smartfon) z urządzeniem Camper 660LMT-D, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący, wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik. Włóż telefon bezpiecznie do schowka, kieszeni lub torebki oraz wykonuj i odbieraj połączenia.

Ograniczenia prędkości dla kamperów
Urządzenie Camper 660 LMT-D dba o to, aby zawsze stosować się do ograniczeń prędkości dla kamperów, które często różnią się od tych dla zwykłych samochodów. Informacje o danych ograniczeniach i szacowanym czasie przybycia są wyraźnie widoczne, dzięki czemu można cieszyć się bardziej swobodną podróżą.
Więcej informacji widocznych na pierwszy rzut oka

Urządzenie Camper 660LMT-D cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Umożliwia też szybkie przeczytanie nazwy aktualnej ulicy. Wyświetla również ostrzeżenia o strefach wokół szkół. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, zawsze wiesz, co jest przed Tobą. Funkcja „Przed Tobą” dostarcza użytkownikowi nieprzerwany strumień informacji o różnych pobliskich miejscach — stacjach benzynowych, MOP-ach i kempingach — które wraz z mapą i wskazówkami są wyświetlane wzdłuż obranej trasy.

Jeszcze łatwiejsza nawigacja GarminBaza danych urządzenia Camper 660LMT-D zawiera fabrycznie załadowane punkty szczególne, obejmujące miliony nowych i popularnych miejsc dzięki usłudze Foursquare. Możesz z łatwością znaleźć, restauracje, sklepy, atrakcje i wiele innych miejsc na trasie.

Urządzenie Camper 660LMT-D zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions™, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Na przykład podczas nawigacji usłyszysz proste wskazówki, takie jak „Skręć w prawo za apteką”. Nie musisz już martwić się odczytywaniem nazw ulic. Garmin Real Voice™ jest zaawansowaną technologią generowania mowy, która brzmi bardziej naturalnie i przyjemnie. Garmin Real Directions i Garmin Real Voice są funkcjami, które są dostępne wyłącznie w urządzeniach nawigacyjnych Garmin GPS.

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania
Urządzenie Camper 660LMT-D jest wyposażone w funkcję aktywnego asystenta pasa ruchu (ALG). Funkcja ta wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, wykorzystując komunikaty głosowe oraz strzałki o wyrazistych kolorach. Natomiast widok skrzyżowań photoReal ukazuje realistyczny obraz zjazdu: z zachowaniem szczegółów i kolorów. Widok skrzyżowań Bird’s Eye zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry.

Bezprzewodowa kamera cofania BC™ 30
Zmniejsz stres związany z cofaniem, korzystając z bezprzewodowej kamery cofania BC 30. Kamera pozwala zobaczyć, co znajduje się za kamperem i znacznie ułatwia manewr cofania.

Zgodność z aplikacją Smartphone LinkSmartphone Link to bezpłatna aplikacja mobilna, która łączy urządzenie Camper 660LMT-D z Twoim urządzeniem iPhone® lub smartfonem z systemem Android™. Po sparowaniu urządzenie Camper 660LMT-D może korzystać z transferu danych telefonu, aby wymieniać informacje. Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. pogodzie czy ruchu drogowym, dostępnych bezpłatnie i w ramach subskrypcji. W aplikacji istnieje możliwość wykupienia płatnej zawartości — zaawansowanych danych radarowych o pogodzie i obrazu z kamer monitorujących —. Korzystając z aplikacji Smartphone Link z urządzeniem Camper 660LMT-D, możesz również zalogować się w usłudze Foursquare i uzyskać dostęp do pełnych informacji o punktach szczególnych, w tym do komentarzy, cen oraz godzin otwarcia. Aplikacja Smartphone Link dla urządzeń z systemem Android™ jest dostępna do pobrania ze sklepu Google Play. Natomiast wersja aplikacji dla urządzeń iPhone® jest dostępna w sklepie iTunes.

Dostarczane wraz z bezterminowymi aktualizacjami map i subskrypcją komunikatów drogowychUrządzenie Camper 660LMT-D zawiera bezpłatne mapy i aktualizacje dostępne przez cały okres jego eksploatacji, dzięki czemu trasy mogą uwzględniać najnowsze mapy, punkty szczególne oraz informacje z katalogu kempingów.

Dzięki dołączonemu przewodowi zasilającemu i odbiornikowi komunikatów drogowych urządzenie Camper 660LMT-D może dostarczać bezpłatnych cyfrowych komunikatów drogowych przez cały okres jego eksploatacji. Dzięki temu urządzenie Camper 660LMT-D pomaga unikać korków i wyszukiwać skróty oraz objazdy umożliwiające bezproblemową podróż.
Kompleksowe zarządzanie urządzeniem

Skorzystaj z aplikacji Garmin Express, aby dbać o aktualność urządzenia Camper 660LMT-D. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z jednego urządzenia do drugiego oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i ikon pojazdów.

W ZESTAWIE:
 • Camper 660LMT-D
 • Bezterminowa subskrypcja map¹ i komunikatów drogowych² (informuje o niej oznaczenie „LMT-D” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Cyfrowy odbiornik komunikatów drogowych (DAB)/ przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Bezprzewodowa kamera cofania BC 30
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Kabel micro-USB
 • Skrócony podręcznik użytkownikaWłasności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 16,8 x 9,4 x 1,9 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 13,6 × 7,2 cm; przekątna 15,4 cm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 800 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza Wielodotykowy, pojemnościowy, kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem, działający w dwóch położeniach (zmieniane ręcznie)
Masa 268,0 g
Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 1 godz.
Bardzo czuły odbiornik  Tak

Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy ulic  Tak
Zawiera dożywotnią aktualizację map  Tak
Wbudowana pamięć Wewnętrzny dysk SSD
Obsługa kart danych Karta MicroSD™ (do nabycia osobno)
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)  
Waypointy/ulubione/pozycje 1000

Funkcje nawigacyjne

Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”) Tak (z Garmin Real Directions™)
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego  Tak
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi Tak (bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych)
Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic)  Tak
Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu)  Tak
widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań)  Tak
Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.)  Tak
Technologia Bluetooth®  Tak
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie)  Tak
usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie)  Tak

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Planowanie podróży: tak
 • Dziennik podróży: tak
 • Serwis Foursquare: tak
 • Funkcja Direct Access: tak
 • Wyświetla dane o wzniesieniach na trasie podczas prowadzenia pojazdu
 • Uwzględnia katalog sprawdzonych przez ACSI kempingów
 • Wejście zewnętrznego sygnału wideo umożliwia obsługę zgodnej dodatkowej kamery
 • Korzystaj z usług Live w zgodnym smartfonie iPhone® lub smartfonie z systemem Android™ za pomocą aplikacji Smartphone Link.
 • Specjalistyczne wyznaczenie tras dla kamperów uwzględnia ograniczenia dla tych pojazdów obowiązujące na terenie Europy (możliwość dostosowania wysokości, masy, długości i szerokości).