RATY 0% ! RATY 0% ! RATY 0% ! RATY 0% ! RATY 0% ! RATY 0% !

GARMIN Bezprzewodowa kamera cofania BC 35 [010-01991-00]

  • Cena netto: 486,99 zł 599,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

GARMIN Bezprzewodowa kamera cofania BC 35 [010-01991-00]

Dokładny podgląd sytuacji z tyłu pojazdu

  • pole widzenia o kącie 160°; pokazuje, co jest z tyłu
  • Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia przesyłanie widoku z kamery BC 35 na żywo bezpośrednio na wyświetlacz zgodnego¹ urządzenia nawigacyjnego GPS
  • Bezprzewodowe przesyłanie nagrań z kamery na odległość do 13,72 m (45 stóp) — zasięg może być różny i zależy od sposobu instalacji
  • Po podłączeniu do stałego źródła zasilania umożliwia łatwe przełączanie w razie potrzeby między trybem kamery a trybem nawigacyjnym
  • Odporność na trudne warunki pogodowe²

Dobrej jakości kamera cofania, taka jak Garmin BC 35, może znacznie poprawić kierowcom widoczność do tyłu, a dzięki temu pomaga zminimalizować ryzyko wypadków związanych z „martwą strefą” podczas cofania.

Szybki podgląd informacji

Cofanie bez obaw

W połączeniu ze zgodnym urządzeniem nawigacyjnym GPS bezprzewodowa kamera cofania BC 35 działa jak wielofunkcyjna kamera z obsługą sieci Wi-Fi, pomagając zauważyć pojazdy, pieszych, zwierzęta i inne trudne do zauważenia przeszkody znajdujące się za pojazdem.

Jeśli kamera jest podłączona do świateł cofania, zgodne urządzenie nawigacyjne Garmin może automatycznie wyświetlać obraz z kamery za każdym razem, gdy zostanie wrzucony bieg wsteczny — po zmianie biegu na inny następuje automatyczne przełączenie w tryb nawigacji. Inną opcją jest podłączenie systemu do stałego źródła zasilania, co umożliwia przełączanie pomiędzy trybem nawigacji a trybem kamery cofania za pomocą przycisku.

Wyświetlane na ekranie linie nawigacji można dostosowywać do wymiarów pojazdu, co ułatwia kierowcom wyświetlenie wskaźników dotyczących odległości, którą należy pokonać na wstecznym biegu. W jednym systemie można zainstalować maksymalnie 4 kamery, które zapewnią szeroki kąt widzenia po włączeniu wstecznego biegu.

Dzięki wytrzymałej konstrukcji model BC 35 jest w stanie znieść najgorszą pogodę. Firma Garmin doradza przeprowadzenie profesjonalnej instalacji kamery BC 35 przez sprzedawcę. Niemniej jednak można ją wykonać samodzielnie. Kamerę trzeba zamontować z tyłu pojazdu i podłączyć do źródła zasilania, np. do świateł tylnych.Zgodne urządzenia:
Dezl: 570, 770, Nuvi 24x7, Nuvi 25x7, Nuvi 25x9, Nuvi 26x9, Nuvi 27x9, Nuvi: 55, 56, 65, 66