Sportivo

GARMIN BarkLimiter Obroża Delta [010-01070-01]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01070-01
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: W sprawie dostępności prosimy o kontakt
 • Cena netto: 283,74 zł 349,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz

GARMIN BarkLimiter Obroża Delta [010-01070-01]

Obroża antyszczekowa automatycznie ustawia się na najbardziej skutecznym poziomie korekty
 • Identyfikacja szczekania i zaawansowana technologia ograniczająca szczekanie redukuje liczbę niepotrzebnych korekt
 • Funkcja upoważnienia do korekty szczekania działa zaraz po rozpakowaniu urządzenia
 • Licznik Bark Odometer rejestruje liczbę szczeknięć
 • Przystosowane do psów różnych ras i różnej długości sierści
 • Bateria CR2 wymieniana przez użytkownika
BarkLimiter™

BarkLimiter to pierwsze na świecie, intuicyjne urządzenie elektroniczne umożliwiające kontrolę szczekania, zaprojektowane przez firmę Garmin z wykorzystaniem uznanej technologii tresury psów Tri-Tronics®. BarkLimiter odróżnia szczekanie od innych dźwięków wydawanych przez psa, opierając rozpoznawanie szczekania o wbudowany akcelerometr. Dodatkowo nasza własna, zaawansowana technologia korekcji szczekania zapewnia ciągłe i natychmiastowe występowanie sygnałów korygujących, przy czym zbędne korekcje będące wynikiem zewnętrznego hałasu zostały w tym urządzeniu praktycznie wyeliminowane.

Stworzyliśmy BarkLimiter jako produkt łatwy w użytkowaniu i gotowy do pracy od razu po wyjęciu go z pudełka, a także wyposażyliśmy go w funkcję Autorise, której celem jest automatyczne dostosowanie poziomu treningu do optymalnej intensywności pozwalającej na eliminację zbędnego szczekania; żadnych dodatkowych przygotowań. Oprócz tego Bark Odometer™ powie Ci również ile razy Twój pies zaszczekał podczas Twojej nieobecności.

Technologia rozpoznawania szczekania

BarkLimiter rozpoznaje dźwięk szczekania którego źródłem są wyłącznie wibracje z gardła psa. Rozwiązanie to praktycznie eliminuje zbędne korekcje, które mogłyby być spowodowane przez drapanie lub skrobanie, lub też przez inne dźwięki jak np. szczekanie psa znajdującego się w pobliżu (np. w stadzie psów). BarkLimiter został również zaprojektowany tak, aby rozpoznawać różnice w typie szczekania. Jego zadaniem jest bowiem eliminowanie obsesyjnego lub dokuczliwego szczekania, przy jednoczesnym ignorowaniu “dobrego” szczekania. Dzięki temu pies może zakomunikować np. zranienie czy niebezpieczeństwo nie powodując w ten sposób aktywacji urządzenia.

Collar control

Technologia Autorise

BarkLimiter od razu po wyjęciu z opakowania jest automatycznie ustawiony do pracy w trybie Autorise. Nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek przygotowań. Dzięki temu właściciel psa może odczuć natychmiastową ulgę od uciążliwego szczekania. Autorise rozpoczyna pracę od najniższego poziomu korekcji szczekania i stopniowo podnosi ten poziom aż do chwili gdy pies zaprzestanie zbędnego szczekania.

Ręczna konfiguracja

Właściciel psa, jeśli zaistnieje taka potrzeba, ma również możliwość przełączenia trybu pracy z automatycznego na ręczny. Dostępny licznik szczęknięć, zliczający ich ilość, pozwala określić efektywność ręcznie wybranego poziomu korekcji.

Ustawienia wibracji

Właściciel psa może skonfigurować BarkLimiter tak, aby do eliminacji szczekania korzystał on z wibracji zamiast stymulacji.

Niewielki, lekki, wodoszczelny

BarkLimiter został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność przy zachowaniu minimalizmu formy. W kompaktowej obudowie zastosowano elektrody ze stali nierdzewnej zoptymalizowane do pracy na psie dowolnej rasy i grubości sierści oraz łatwo dostępny pojemnik na baterie.

Wymienne baterie

BarkLimiter wykorzystuje wymienną baterię CR2, która zapewnia długi czas pracy sięgający nawet 10 miesięcy.

W ZESTAWIE:

 • BarkLimiter z baterią CR2
 • Czarny pasek obroży 3/4"
 • Instrukcja obsługi