garmin fenix 5 plus

GARMIN Astro 320 + T5 [010-01041-D1]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01041-D1
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Dostępny
 • Cena netto: 2 349,59 zł 2 890,00 zł
 • Oblicz

GARMIN Astro 320 + T5 [010-01041-D1]

Astro 320


System śledzenia pozycji psów myśliwskich
 • Śledzenie do 10 psów w promieniu 14,5 km
 • Urządzenie T 5 do śledzenia psów z montowanym na górze odbiornikiem GPS/GLONASS wysokiej czułości z elastyczną stalową anteną
 • Zaawansowane mapy z opcjonalnym funkcją obrazów satelitarnych BirdsEye i map TOPO

Ręczne urządzenie Astro 320 zapewnia zupełnie nową jakość w zakresie śledzenia psów. Umożliwia śledzenie maksymalnie 10 psów za pomocą wielu urządzeń bezprzewodowych i urządzeń T 5 dla psów (do nabycia osobno). Bardzo czuły nadajnik Garmin GPS/GLONASS, poprawione możliwości rysowania map, zgodność z urządzeniem BirdsEye Satellite Imagery i 3-osiowy elektroniczny kompas umożliwiają bezpieczny powrót do pojazdu lub obozu po zakończonym polowaniu. Wszystkie informacje są czytelne dzięki wyraźnemu nawet w bardzo słoneczne dni kolorowemu wyświetlaczowi o przekątnej 6,6 cm.

Śledź każdy ruch swoich psów

Ręczne urządzenia Astro i urządzenia T 5 dla psów są wyposażone w bardzo czułe odbiorniki/nadajniki GPS. Urządzenie T 5 ma montowaną na górze elastyczną antenę GPS ze stali nierdzewnej, która została zaprojektowana tak, by zachowywać pionową pozycję i idealnie odbierać pozycję psów nawet w terenie o dużym zagęszczeniu drzew i w głębokich dolinach. Antena jest na tyle wytrzymała, by działać sprawnie bez względu na to, gdzie pobiegnie pies. (wodoodporność do 10 m).

Urządzenie Astro umożliwia jednoczesne śledzenie do 10 psów znajdujących się w odległości do 14,5 km od urządzenia (w zależności od terenu)

Urządzenie Astro umożliwia jednoczesne śledzenie do 10 psów znajdujących się w odległości do 14,5 km od urządzenia (w zależności od terenu). Informacje są przesyłane przez system na linii widzenia, więc najdalszy zasięg można uzyskać na płaskim terenie.

Urządzenie T 5 przesyła pozycję psa do ręcznego urządzenia Astr 320 co 5 sekund. Dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi bieżąca pozycja psa i ślad przebytej przez niego drogi są zawsze widoczne na mapie. Wystarczy przełączyć widok na stronę Dog Tracker (Śledzenie psa), aby wyświetlić kompas, który wskazuje lokalizację psa.

Podczas śledzenia psów przy pomocy urządzenia T 5 na stronie mapy może także zostać wyświetlony dokładny dystans przebyty przez każdego z psów. Użytkownik ma możliwość wyboru opcji automatycznego powiększania mapy, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne wyświetlanie pozycji wszystkich psów na wyświetlaczu. Pozycje psów, które za bardzo się oddaliły i nie mieszczą się na bieżącym powiększeniu, są oznaczane na krawędzi widoku po stronie odpowiadającej kierunkowi, w którym się znajdują. Użytkownik ma także możliwość określenia, przez jaki czas na wyświetlaczu ma być widoczny dziennik śledzenia każdego z psów. Dziennik można także całkowicie wyłączyć.

Specjalne funkcje z myślą o Twoim spokoju

Tryb ratunkowy zmniejsza częstotliwość aktualizacji, gdy poziom energii baterii spada poniżej 25%. Taka oszczędność energii zapewnia więcej czasu na poszukiwanie zagubionego psa. Dzięki udoskonaleniu polegającemu na wydłużeniu czasu działania baterii po zmianie częstotliwości aktualizacji na 5 sekund z baterii można korzystać przez 26 godzin. W trybie ratunkowym bateria wytrzymuje nawet 54 godziny. Ponadto przydatna podczas prób polowych funkcja blokady obroży wykorzystująca czterocyfrowy numer PIN uniemożliwia innym osobom określanie pozycji psa, dając pewność, że urządzenie Astro jest wykorzystywane wyłącznie w celu odszukania psa, który zgubił się podczas zawodów.

Tryb ratunkowy zmniejsza częstotliwość aktualizacji, gdy poziom energii baterii spada poniżej 25%. Zapewnia to więcej czasu na poszukiwanie zagubionego psa.

Łatwa aktualizacja

Teraz jeszcze łatwiej można cieszyć się tym, co konieczne do polowania. Możesz zakupić cały zestaw Astro i odpowiednią liczbę urządzeń T 5 dla psów z obrożami.

Dodatkowe mapy

Astro Astro

Urządzenie Astro 320 jest wyposażone w gniazdo kart microSD™, więc istnieje możliwość ładowania TOPO map topograficznych lub danych map City Navigator NT®, by wyznaczać szczegółowe trasy po drogach. Astro 320 obsługuje także usługę BirdsEye Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), która pozwala pobierać obrazy satelitarne i integrować je z własnymi mapami. Na mapach są przedstawione ważne elementy geograficzne znajdujące się w pobliżu, dzięki którym wiesz, że pies właśnie przekroczył strumień lub zbliża się do niebezpiecznej drogi.

Ponadto urządzenie Astro 320 jest zgodne z darmowym oprogramowaniem Garmin Custom Maps, które przekształca mapy tradycyjne i elektroniczne do postaci, w której można je pobrać do urządzenia.

Zliczaj swoją sforę

Miejsce schwytania zwierzyny można oznaczyć w urządzeniu Astro za pomocą narzędzia Covey Counter™ jako specjalny punkt, zawierający dokładną lokalizację, porę dnia i wysokość, na jakiej została znaleziona zwierzyna, jak również liczbę osobników ze stada wypłoszonych lub zabranych z danej lokalizacji. Urządzenie Astro umożliwia także oznaczanie innych specjalnych punktów, takich jak „Pojazd” i „Domek myśliwski”, dzięki czemu można z łatwością zapisywać lokalizacje tych punktów podczas każdego polowania. Urządzenie Astro oferuje także ikony punktów specjalnych, reprezentujące poletka łowieckie, drzewostany i inne punkty związane z łowiectwem.

Zaplanuj kolejne polowanie

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki darmowemu oprogramowaniu do planowania BaseCamp™ firmy Garmin, które pozwala wyświetlać i porządkować mapy, punkty, trasy i ślady. To bezpłatne oprogramowanie do planowania podróży umożliwia nawet tworzenie przygódGarmin Adventures, które można udostępniać znajomym, rodzinie i innym odkrywcom. Oprogramowanie BaseCamp wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości. W połączeniu z subskrypcją obrazów satelitarnych BirdsEye umożliwia ono przesyłanie praktycznie nieograniczonej liczby zdjęć satelitarnych do urządzenia.

Użyj komputera jako stacji bazowej pozwalającej śledzić psy

Wgraj oprogramowanie BaseCamp do laptopa lub tabletu. Przełącz komputer w tryb BaseStation i zamień w centrum kontroli pozwalające śledzić kilka psów jednocześnie (za pomocą urządzeń T 5 dla psów). Korzystaj z idealnego rozwiązania dla zespołów ratunkowych oraz zespołów poszukujących psów — wyświetlaj w czasie rzeczywistym dane z satelitów GPS na większym ekranie komputera. Dzięki informacjom GPS i GLONASS śledzenie jest bezpieczne i dokładniejsze, nawet gdy połączenie z Internetem i sieciami komórkowymi jest niedostępne.

Astro DC 50 Dog DeviceW ZESTAWIE:

Zestaw T 5 (ręczne urządzenie Astro® 320 i urządzenie T 5 dla psów)

 • Ręczne urządzenie nawigacyjne Astro 320
 • Urządzenie dla psów T 5 z baterią litowo-jonową
 • Pomarańczowy pasek obroży 2,5 cm
 • antena standardowa 12,7 cm i 33 cm o zwiększonym zasięgu (do urządzenia Astro)
 • antena standardowa 47 cm i 57 cm o zwiększonym zasięgu (do urządzenia T 5)
 • Zaczep na pasek
 • Zaczep do ładowania
 • Kabel USB
 • Zasilacz sieciowy
 • Ładowarka samochodowa
 • Podręcznik użytkownikaWłasności fizyczne i działanie

 
Wymiary fizyczne 6,1 x 16,0 x 3,6 cm
Masa 260,1 g z bateriami
Klasa wodoszczelności IPX7
Bateria 2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe
Typ wyświetlacza Kolorowy (65 tys. kolorów), odblaskowo-przezroczysty ekran TFT
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 3,6 × 5,5 cm; przek. 6,6 cm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 160 x 240 pikseli
Czas działania baterii do 20 godz.
Pamięć/historia 1,7 GB
Bardzo czuły odbiornik  
Interfejs USB

Mapy i pamięć

Mapa bazowa  
Fabrycznie załadowane mapy Nie
Możliwość dodawania map  
Pamięć/historia 1,7 GB
Obsługa kart danych Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)  
Waypointy/ulubione/pozycje 2000
Trasy 200
Wykres śladu 10 000 punktów, 200 zapisanych tras

Sensors

Wysokościomierz barometryczny  
Kompas Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Pomiar powierzchni  
Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) Tak (z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)
Obsługa funkcji geocache Tak (wersja cyfrowa)
Zgodność z własnymi mapami  
Kalendarz myśliwski/wędkarski  
Informacje o położeniu słońca i księżyca  
Aparat Nie

Garmin Connect®

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)  

Dodatkowe

Dodatkowe

Zasięg: T 5: do 14,5 km (linia widzienia)

Zakres częstotliwości: VHF

Alert wibracyjny: tak

Śledzenie jednocześnie maks. 10 psów