Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

GARMIN Forerunner 645 Music Wiśniowy [010-01863-31]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 010-01863-31
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Dostępny
 • Cena netto: 1 282,93 zł 1 578,00 zł
 • Oblicz

Forerunner 645 Music - najważniejsze informacje

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE:

 • wymiary w mm: 42,5x42,5 x13,5
 • waga: 42,2g
 • wodoszczelność: 5 ATM
 • wyświetlacz: 1,2" kolorowy 240x240 pikseli
 • czas pracy baterii:
  • Tryb zegarka: do 7 dni
  • Tryb GPS: do 14 h
  • Tryb GPS i muzyka: do 5 h
 • systemy satelitów: GPS, GLONASS, GALILEO
 • zgodne czujniki: tętna, kadencji, prędkości, temperatury, mocy
 • materiał: polimer wzmocniony włóknem szklanym, ramka ze stali nierdzewnej, szkło Corning® Gorilla® Glass 3
 • rozmiar paska: 20mm
 • pamięć: 3,6GB

FUNKCJE:

 • zainstalowane profile aktywności: bieg, bieg na bieżni, bieg w pomieszczeniu, pływanie na basenie, jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, wiosła, SUP, narty, snowboard, bieg narciarski, wędrówka, siłownia, kardio, joga, pokonywanie pięter, maszyny eliptyczne, inne
 • płatności zbliżeniowe Garmin Pay
 • odtwarzanie muzyki poprzez Bluetooth
 • pomiar tętna z nadgarstka
 • zgodność z platformami Garmin Connect, Connect IQ
 • wysokościomierz barometryczny
 • kompas trójosiowy
 • czujnik temperatury

GARMIN Forerunner 645 Music wiśniowy [010-01863-31]

Wewnętrzna pamięć urządzenia pomieści do 500 utworów. Możesz nadać nowy rytm Twoim osiągnięciom, których celem jest wspięcie się na szczyt coraz lepszych wyników. Z łatwością można przenosić utwory z komputera do Forerunner 645 Music oraz tworzyć listy odtwarzania do słuchania przez słuchawki Bluetooth. Nie trzeba już mieć przy sobie telefonu, gdy idziesz pobiegać, ponieważ muzyka, która dodaje Ci energii, jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Garmin forerunner 645 muzykaWbudowany odtwarzacz muzyki

Dzięki możliwością Forerunner 645 Music można w łatwy sposób ściągnąć nawet 500 utworów i podłączyć słuchawki (sprzedawane oddzielnie) przez Bluetooth®. W ten sposób do słuchania muzyki nie trzeba już korzystać z telefonu. Przeczytaj czy warto biegać z muzyką.

Zgodność z Garmin Pay

Dzięki zgodności z Garmin Pay 1 możesz dokonywać wygodnych płatności elektronicznych przy użyciu zegarka. Dzięki temu na czas treningu gotówkę i karty można pozostawić w domu. Na obecną chwilę Garmin Polska prowadzi rozmowy z liczącymi się bankami w naszym kraju w celu aktywowania usługi Garmin Pay. Stało się to faktem w przypadku PKO BP i BZW BK

Dynamika biegu

Trening biegowy można odpowiednio skonfigurować dzięki takim parametrom dynamiki biegu jak bilans czasu kontaktu z podłożem, odchylenie pionowe, długość kroku, natężenie wysiłku i nie tylko.

Status treningu

To narzędzie do monitorowania efektywności, które w automatyczny sposób ocenia historię treningu i wskaźniki wydajności, pokazując, czy trening jest efektywny i czy osiągnięto lub przekroczono maksymalne wyniki.

Funkcje łączności

Obejmują powiadomienia na telefon oraz możliwość wysyłania gotowych odpowiedzi na wiadomości tekstowe 4 , automatyczne przesyłanie danych do Garmin Connect oraz funkcję LiveTrack, dzięki której inni mogą śledzić Twoją aktywność biegową.

Connect IQ

Z platformy Connect IQ można pobrać za darmo tarcze, widżety i aplikacje, które poinformują o nadjeżdżającym Uberze, umożliwią śledzenie treningów Training Peaks, monitorowanie mocy biegowej i wiele innych.

Całodobowe monitorowanie

System Garmin Elevate™ to technologia pomiaru tętna na nadgarstku, pozwalająca na monitorowanie pulsu przez cały dzień. GPS+Glonass System pozycjonowania, który dokładniej niż sam GPS śledzi aktywność w trudniejszych warunkach zewnętrznych.

Monitorowanie poziomu sprawności

Czujnik pomiaru oddechu śledzi przez cały dzień poziom stresu i relaksu, dając możliwość ich właściwego zbalansowania.

Inne funkcje treningowe

Funkcje biegowe to zaledwie niewielka część możliwości Forerunner 645 Music. Zegarek zawiera również rozwiązania przydatne przy jeździe na rowerze, pływaniu w basenie, w wioślarstwie, ćwiczeniach fitness, treningu kardio i innych sportach.

Indywidualne plany treningowe

Istnieje możliwość pobrania lub skonfigurowania indywidualnych treningów biegowych, kardio lub siłowych i ściągnięcia ich na zegarek.

Garmin Connect™

Garmin Connect to platforma internetowa, która po połączeniu z Forerunner 645 Music daje możliwość współzawodnictwa. To medium społecznościowe, gdzie uczestnicy mogą podejmować wyzwania, wzajemnie się motywować i dzielić sukcesami. Z Garmin Connect można korzystać bezpłatnie także na własnym smartfonie. Wystarczy ściągnąć aplikację mobilną Garmin Connect Mobile.

Czas działania baterii

Zastosowana w Forerunner 645 Music bateria wytrzymuje do 7 dni w trybie smartwatcha i do 12 godzin w trybie GPS. Baterie w Forerunner 645 Music działają do 7 dni w trybie smartwatcha i tylko do 5 godzin w trybie GPS przy odtwarzaniem muzyki.

 

W bieganiu nie chodzi tylko o wykonanie jednostki treningowej, ale również o poprawienie wyników. Garmin Forerunner 645 Music zawiera narzędzia, które pozwolą Ci za każdym razem dać z siebie wszystko. Zaawansowana dynamika biegu i narzędzia do monitorowania wydajności sprawiają, że ten Forerunner 645 Music, to doskonały przyrząd pomagający doskonalić swoją wydajność.

 


Dostosuj swój trening

Pomożemy Ci zdobyć dane, których potrzebujesz, by poprawić formę. Pozwól urządzeniu Forerunner 645 zmierzyć kluczowe parametry biegu2, których możesz użyć do analizy wydajności. Biomechaniczne pomiary, takie jak rytm, długość kroku, bilans i czas kontaktu z podłożem, odchylenie pionowe i odchylenie do długości to kluczowe elementy, które służą do oceny formy, która w dniu zawodów powinna być najlepsza. Pomiary są dostępne, jeśli używasz zgodnego paska do pomiaru tętna na klatkę piersiową HRM Run/HRM Tri lub kompaktowego urządzenia Running Dynamics Pod, które można przypiąć do pasa. Skorzystaj także z zestawów funkcji pomocnych podczas treningów rowerowych i pływackich. Podczas pływania Forerunner 645 Music monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów i nie tylko.


garmin forerunner 645 funkcje

Długość kroku, to odległość pokonywana z każdym krokiem lewej i prawej nogi. Jest on przedstawiany na końcu biegu oraz jako pole danych, które można wyświetlać w trakcie treningu. Następnie można wyświetlić te dane bardziej szczegółowo w serwisie Garmin Connect™ w celu sprawdzenia zmian długości kroku w zależności od tempa, rytmu, wysokości i innych danych. Długość kroku jest zależna od różnych czynników, w tym morfologii ciała, siły i elastyczności mięśni. Dzięki monitorowaniu bilansu między czasem kontaktu z podłożem (GCT) prawej i lewej stopy, ta funkcja mierzy symetrię podczas biegu. Na zegarku Garmin funkcja ta jest zawsze wyświetlana jako wartość procentowa przekraczająca 50% ze strzałką w lewo lub prawo w celu wskazania, która stopa ma dłuższy kontakt z podłożem. W przypadku większości osób zalecany jest bardziej symetryczny styl biegania. Kolorowe wskaźniki na zegarkach Garmin i w serwisie Garmin Connect™ przedstawiają Twój bilans w odniesieniu do innych biegaczy. Wielu biegaczy zgłasza, że bilans czasu kontaktu z podłożem podczas podbiegania lub zbiegania ze wzniesień, treningu szybkościowego i przy dużym zmęczeniu mocno odbiega od wzorca 50/50. Co ciekawe, niektórzy biegacze zauważyli zależność między występowaniem kontuzji i brakiem bilansu.

 

garmin forerunner 645 Monitorowanie wydajności

Odchylenie pionowe, to wysokość „odbicia” przy każdym kroku podczas biegu. Jest mierzona na wysokości korpusu i informuje o dystansie pionowym przebywanym z każdym krokiem (w centymetrach). Wielu trenerów uważa, że mniejsze odchylenie pionowe jest bardziej wydajne, ponieważ mniej energii marnuje się na ruchy w górę i w dół. Firma Garmin przeanalizowała dane dotyczące wielu biegaczy o różnym stopniu zaawansowania. Zazwyczaj u bardziej doświadczonych biegaczy odchylenie pionowe jest mniejsze. Jednak szybsze tempo często wiąże się ze zwiększonym odchyleniem pionowym. Uwzględnia to współczynnik odchylenia od długości (patrz poniżej). Inną zaletą mniejszego odchylenia pionowego jest to, że zazwyczaj wiąże się ono z niższym obciążeniem dolnej części ciała podczas kontaktu z podłożem. Odchylenie do długości, to współczynnik który informuje o efektywności biegania na podstawie skuteczności ruchu do przodu z każdym krokiem. Odchylenie od długości to pomiar „odbicia” kroku podzielony przez długość kroku i wyrażony jako wartość procentowa. Długość kroku to ruch w poziomie podczas biegu, dlatego jest korzystny, podczas gdy odchylenie pionowe to niepotrzebne zużycie energii podczas biegu. Niskie wskazanie odchylenia od długości oznacza mniejsze zużycie energii w celu uzyskania dużych korzyści. To z kolei oznacza bardziej efektywny bieg.

 

 

Monitoruj swoje osiągnięcia

Zaplanuj efektywnie swój plan treningowy. Forerunner 645 Music pomoże Ci monitorować trening i czas odpoczynku, dzięki czemu możesz lepiej przygotować się do następnego wyścigu lub cyklu treningowego. Stan wytrenowania to nowe narzędzie monitorowania wydolności, które automatycznie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności, dostarczając informacji o efektywności treningu, szczytowej formie czy przetrenowaniu. Nowy efekt treningu beztlenowego umożliwia wgląd w niezwykle istotne obszary treningu, pokazując, w jaki sposób Twój trening podnosi możliwość przekraczania ograniczeń. Możesz również wyświetlić całościowe obciążenie treningowe mierzące intensywność treningów z ostatnich 7 dni i porównać te dane z optymalnym zakresem dla Twojej kondycji fizycznej i historią ostatniego treningu.


Odkryj nowe funkcje

Zaloguj się do Connect IQ™ i pobierz do Forerunner 645 Music, aplikacje, widżety, tarcze i nie tylko. Nowe aplikacje pojawiają się codziennie, więc możesz kontrolować godzinę przyjazdu kierowcy Ubera, włączać światła w domu za pomocą aplikacji SmartThings, a nawet korzystać z aplikacji AccuWeather MinuteCast, aby sprawdzić, kiedy będzie padać. Dzięki aplikacji Face It™ możesz wybrać zdjęcie ze swoich zbiorów, podrasować je i ustawić jako tarczę zegarka.

Ustaw wybrane powiadomienia

Korzystając z urządzenia Forerunner 645 Music podczas biegu, nie musisz rezygnować z ważnych i inteligentnych funkcji. Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem możesz otrzymywać wiadomości tekstowe i odpowiadać6 na nie, otrzymywać powiadomienia z portali społecznościowych, odczytywać wiadomości e-mail i nie tylko. Za pomocą Forerunner 645 Music możesz nawet odszukać swój telefon lub sterować muzyką a Twoi znajomi będą mogli śledzić Twoje wyczyny na LiveTrack.

Dostosuj trening do swoich potrzeb

Trening z Forerunner 645 Music nie stanie się rutyną dzięki wbudowanym profilom aktywności do biegania (w pomieszczeniu/na zewnątrz), jazdy rowerowej (w pomieszczeniu/na zewnątrz), pływania (basen), maszyn eliptycznych, wioślarstwa, treningów siłowych i nie tylko, ustawienia w urządzeniu można zmieniać z łatwością. Twórz własne treningi i pobieraj je bezpłatnie z serwisu społecznościowego Garmin Connect. Następnie przeglądaj swoje dokonania w aplikacji .

 

Zabieraj Forerunner 645 Music ze sobą wszędzie

Możesz śmiało zabierać zegarek ze sobą na zewnątrz w każdą pogodę. Urządzenie można nosić podczas pływania lub po prysznicem, a wyświetlacz Garmin Chroma Display™ jest czytelny nawet w świetle słonecznym i chroniony bardzo wytrzymałym szkłem Corning® Gorilla®. Do wymiany pasków nie są wymagane żadne narzędzia. To doskonałe urządzenie do noszenia na co dzień. Jest lekki i wytrzyma ciśnienie do 5 ATM (gł. 50 m). Urządzenie Forerunner 645 Music ma funkcję odtwarzania muzyki, więc na pewno dotrzyma Ci kroku.

 

garmin forerunner 645 muzyka przez bluetooth

1 Wyświetl aktualnie obsługiwany kraj, sieć płatności oraz informacje o obsługujących funkcję bankach na Garmin.com/GarminPay/banks
2 W przypadku korzystania z czujnika dynamiki biegu (do nabycia osobno), czujnika HRM-Run™ lub czujnika HRM-Tri™.
3 Dokładność monitorowania aktywności
4 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem
5 Przy standardowym użytkowaniu; czas działania baterii zależy od sposobu używania.
6 Możliwość odpowiadania dostępna wyłącznie dla użytkowników systemu Android™. Android™ jest znakiem towarowym firmy Google Inc.
7 Może wymagać płatnej subskrypcji zewnętrznego dostawcy nagrań muzycznych
Znak i logo Bluetooth® stanowią własność firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

FirstbeatANT+

 
Materiał obiektywu Corning® Gorilla® Glass 3
Materiał ramki Stal nierdzewna
Quick Release Bands yes (20 mm, Industry standard)
Materiał paska Silikon
Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.) 42.5 x 42.5 x 13.5 mm
Masa 42,2 g
Klasa wodoszczelności 5 ATM
Typ wyświetlacza Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. Średnica 30,4 mm (1,2 cala)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 240 × 240 pikseli
Kolorowy wyświetlacz  
Czas działania baterii Tryb zegarka: do 7 dni. Tryb GPS z muzyką: do 5 godzin
Pamięć/historia Dane dotyczące 200 godzin aktywności

Cechy zegarka

Czas/data Tak
Synchronizacja czasu przez GPS Tak
Automatyczny czas letni Tak
Budzik Tak
Minutnik Tak
Stoper Tak
Godzina wschodu/zachodu słońca Tak
Kreator tarcz zegarka Face It™ Tak

Czujniki

GPS Tak
GLONASS Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™ Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Kompas Tak
Żyroskop Tak
Akcelerometr Tak
Termometr Tak

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Tak
Powiadomienia z telefonu Tak
Text response/reject phone call with text (Android™ only) Tak
Kalendarz Tak
Prognoza pogody Tak
Sterowanie muzyką Tak
Odtwarza muzykę Tak
Pamięć na muzykę up to 800 songs
Znajdź mój telefon Tak
Funkcja Znajdź mój telefon Tak
Pilot VIRB® Tak
Zgodność ze smartfonami iPhone® and Android™
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile Tak
Garmin Pay™ Tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) Tak
Spalone kalorie Tak
Piętra w górę Tak
Przebyty dystans Tak
Minuty intensywnej aktywności Tak
Funkcja TrueUp™ Tak
Funkcja Move IQ™ Tak
Wiek sprawnościowy tak (w aplikacji)

Fitness Equipment/Gym

Wgrane profile aktywności na siłowni Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, pokonywanie pięter, wiosłowanie stacjonarne i joga
Cardio workouts  
Treningi siłowe  
Automatyczne liczenie powtórzeń  

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Prędkość i dystans GPS Tak
Strony własnych danych Tak
Niestandardowe profile danych Tak
Auto Pause® Tak
Trening interwałowy Tak
Zaawansowane treningi Tak
Plany treningów do pobrania Tak
Auto Lap® Tak
Ręcznie oznaczane okrążenia Tak
Virtual Partner Tak
Konfigurowalne alerty okrążenia Tak
Pułap tlenowy Tak
Stan wytrenowania (umożliwia sprawdzenie skuteczności treningów dzięki śledzeniu danych treningowych, jak pułap tlenowy, próg beztlenowy, i porównywanie ich do aktualnych danych) Tak
Obciążenie treningowe (połączone pomiary tętna i pułapu tlenowego określające intensywność treningów na przestrzeni 28 dni i pomagające w utrzymaniu formy w zakresie optymalnym dla osiągnięcia celu) Tak
Efekt treningu (aerobowego) Tak
Efekt treningu (beztlenowego) Tak
Konfigurowalne alerty Tak
Monity dźwiękowe Tak
Czas ukończenia Tak
Virtual Racer™ Tak
Asystent kursu Tak
Segmenty (Live, Garmin) Tak
Funkcje Strava (Beacon, Live Segments) Tak
Aplikacja LiveTrack Tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków Tak
Autoprzewijanie Tak
Historia aktywności w zegarku Tak

Funkcje związane z tętnem

Strefy tętna Tak
Alerty tętna Tak
Kalorie na podstawie tętna Tak
% maksymalnego tętna Tak
% rezerwy tętna Tak
Czas odpoczynku Tak
Automatyczne tętno maksymalne Tak
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia) Tak

Funkcje biegowe

Fabrycznie załadowane profile biegu tak (bieganie, bieganie na bieżni, tor kryty)
Pomiar GPS odległości, czasu i tętna Tak
Dynamika biegu Tak
Odchylenie pionowe i odchylenie od długości („wysokość odbicia” podczas biegu oraz stosunek kosztu do korzyści z długością kroku) Tak
Czas i bilans kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu) Tak
Długość kroku (na bieżąco) Tak
Cadence (provides real-time number of steps per minute) Tak
Przygotowanie wydolnościowe (po biegu trwającym od 6 do 20 minut urządzenie umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji) Tak
Próg mleczanowy (poprzez analizę tempa i tętna urządzenie określa moment, od którego mięśnie zaczynają gwałtownie słabnąć) Tak
Treningi biegowe Tak
Symulator wyścigu Tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem) Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Fabrycznie załadowane profile czynności rekreacyjnych w terenie Jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, sporty wioślarskie
Nawigacja od punktu do punktu Tak
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco Tak
Wróć do startu Tak
Funkcja TracBack® Tak
UltraTrac mode Tak
Profil wysokości Tak
Dystans do celu Tak
Prędkość pionowa Tak
Całkowity wznios/spadek Tak
Współrzędne GPS Tak

Funkcje rowerowe

Fabrycznie załadowane profile jazdy rowerem jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Tak
Wyścig z aktywnością Tak
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie) Tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Tak
Zgodność ze światłami Varia™ Tak
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco) tak (ANT+® i Bluetooth® Smart)

Swimming Features

Fabrycznie załadowane profile pływania Pływanie w basenie
Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu) Tak
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy) Tak
Efektywność pływania (SWOLF) Tak
Dziennik ćwiczeń Tak
Treningi pływackie Tak
 • Forerunner 645 Music [010-01863-31]
 • Przewód do ładowania [010-11029-19]
 • Podręcznik użytkownika

 

instrukcja garmin forerunner 645

Odtwarzanie muzyki: Tak
Płatności Garmin Pay: Tak
Pomiar tętna z nadgarstka: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Mapy topograficzne: Nie
Ekran AMOLED: Nie
Szkło szafirowe: Nie
Powiadomienia z telefonu: Tak
Pulsoksymetr: Nie
Stan wytrenowania: Tak
Body Battery: Nie
Garmin Coach: Tak
Dynamika biegu: Tak
Wysokościomierz barometryczny: Tak
Group Track: Nie
Dodatkowe formy aktywności: Bieganie, Biegi narciarskie, Bieżnia stacjonarna, Cardio, Joga, Narty, Rower stacjonarny, Siłownia, Snowboard, Wędrówka, Wiosłowanie, Rower, Pływanie na basenie