Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

Tylko dla Kobiet

 

Firma Garmin przygotowała również coś specjalnie dla kobiet. Panie będą miały teraz dostęp do nowej funkcji - śledzenie cyklu miesiączkowego, która została dodana do aplikacji Garmin Connect. Tam użytkowniczki mogą śledzić swój cykl, rejestrować objawy i otrzymywać wskazówki dotyczące kondycji na podstawie fazy ich cyklu. Ta dodatkowa funkcja ma pozwolić kobietom przechowywać informację na temat swojego zdrowia w jednym miejscu.

„Firma Garmin wykorzystała naszą niezrównaną wiedzę na temat sprawności fizycznej do funkcji, która pozwala aktywnym kobietom śledzić ich cykl” – powiedziała w informacji prasowej Susan Lyman, wiceprezes Garmin ds. Globalnego marketingu konsumenckiego, dodając – „Śledzenie cyklu zostało opracowane dla kobiet przez kobiety Garmin – od inżynierów, kierowników projektów, do zespołu marketingowego.
 
 
W ten sposób możemy zapewnić, że autentycznie zajmujemy się rzeczywistymi potrzebami i potrzebami kobiety ”.

„Śledzenie cyklu można dostosować w zależności od tego, czy cykl jest regularny, nieregularny, czy przechodzi w menopauzę. Użytkownicy mogą śledzić codzienne objawy fizyczne i emocjonalne, a nawet dodawać własne notatki. Śledzenie cyklu zwiększa świadomość wahań w takich sytuacjach, jak sen, nastrój, apetyt, wyniki sportowe i inne. Dzięki regularnemu rejestrowaniu objawów kobiety mogą zacząć przewidywać, jak będą się czuły w danym momencie cyklu, na wypadek gdyby chciały dostosować swoją dietę lub zajęcia. Użytkownicy z urządzeniem zgodnym z Connect IQ mają również możliwość uzyskania informacji o śledzeniu cyklu i dyskretnych przypomnień o okresie na nadgarstku

Funkcja jest kompatybilna z modelami: