RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

SEZON ROWEROWY OFICJALNIE ROZPOCZĘTY - Jak zamontować czujniki? Jakie uchwyty? Sprawdź również czego Ci brakuje do pełnego zestawu.

15-04-2021

 

 

 

Nie ma definicji produktu idealnego. Każdy z nas jest inny. Każdy ma swoje własne preferencje i przyzwyczajenia. Każdy lubi co innego, co innego mu się podoba i czego innego potrzebuje.

To co jednemu wydaje się wprost idealne, nie będzie spełniało wymagań kogoś innego.

Poniżej przedstawimy spis urządzeń, czujników i akcesoriów do jazdy na rowerze. Czy jesteś wyczynowcem, rajdowcem, przełajowcem, czy robisz to dla zdrowia, frajdy lub kondycji, a może po prostu rekreacyjnie – skompletuj swój własny idealny zestaw i ciecz się tym co lubisz robić.

Sprawdź jaką trasę pokonałeś lub wyznacz odpowiedniejszą. Łatwiejszą? Trudniejszą? Widokową? Zagłęb się w dokładne parametry swojego wysiłku. Pobijaj własne rekordy, monitoruj swoje zdrowie i poprawę kondycji. A jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę, będzie Ci łatwiej.

 

Jest to artykuł zapoznawczy, jednym rzutem oka sprawdzisz, co już masz, czego jeszcze potrzebujesz, co chciałbyś mieć lub w co warto zainwestować na przyszłość.
Po dokładne dane techniczne każdego z urządzeń, odsyłamy na podstronę https://sportivo.pl/category/garmin-edge

Spis urządzeń w kolejności od najtańszego.

 

 

Liczniki rowerowe - z nawigacją satelitarną, aktualnymi mapami i trasami rowerowymi.

Z możliwością odbierania sygnałów Twojego organizmu, dzięki czemu zoptymalizujesz zarówno swoją trasę jak i wysiłek konieczny do jej pokonania. Na koniec sprawdzisz swoje statystyki i w łatwy sposób podzielisz się nimi z innymi. Urządzenia posiadają również wiele funkcji online, oraz mają możliwość sparowania ze sobą wzajemnie.

Urządzenia można oczywiście wykorzystywać również przy pieszych wędrówkach i tworzeniu własnych tras. (przy jeździe na rowerze możesz również korzystać z nawigacji ręcznych i dzięki dedykowanym do nich uchwytom, wygodnie zamontować je na kierownicy)

 

 

 

 

Czujniki rowerowemoc, kadencja, prędkość i odczyty z pulsometru. Wszystkie parametry z dodatkowych urządzeń, będą wyświetlane na Twoim urządzeniu Edge lub na zegarku. Bedą również zapisywane w aplikacji Garmin Connect, byś zawsze mógł do nich wrócić.

(czujniki można także zakupić od razu w zestawach z urządzeniami Edge lub zegarkami - jest wtedy taniej)

 

 

Aby zapoznać się z konkretnymi atrybutami poszczególnych czujników, zapraszamy do innego artykułu [klik]

 

 

 

 

 

Oświetlenie i radar – aby widzieć i być widocznym zarówno w dzień jak i w nocy, oraz

odbierać sygnały o zbliżających się pojazdach.

 

 

 

Kamery sportowe – rejestruj swoje dokonania lub piękne okoliczności przyrody w których się poruszasz. Na film, dzięki technologii G-metrix możesz nanieść wszystkie parametry wyświetlane na innych urządzeniach i czujnikach w postaci grafiki. Filmy w jakości 4k, możesz udostępniać jednym kliknięciem nawet w czasie rzeczywistym dzięki Youtube Livestream.

 

 

 

 

Więcej o kamerce znajdziesz tutaj [klik]

 

 

Uchwyty rowerowe – dla urządzeń Edge, Montana, Etrex, Virb.

 

 

 

 

Jeżeli nie posiadasz żadnego z wyżej wymienionych urządzeń, możesz skorzystać ze swojego zegarka GARMIN. W ofercie znajdziesz uchwyty, dzięki którym łatwo i szybko zamontujesz go na kierownicy, by móc nie odrywać od niej rąk.

 

 

 

 

 

Masz już wszystko co jest Ci potrzebne? No to JAZDA!