RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

Polecany codzienny trening

11-06-2021

Czym jest "polecany codzienny trening"? - urządzenie na podstawie aktualnego obciążenia treningowego, czasu który przeznaczamy na odpoczynek i sen oraz historii naszych ostatnich aktywności dostarcza nam informację zwrotną o tym jaki trening będzie dzisiaj najbardziej wydajny dla naszego organizmu.

Polecany trening codzienny jest przeznaczony dla aktywności bieganie i jazda rowerem. Ma przede wszystkim za zadanie poprawić wskaźnik naszego pułapu tlenowego. Wzory proponowanego treningu są opracowywane przez najlepszych naukowców ze świata sportu i fizjoterapeutów sportowych.

Sugerowane treningi będą miały zróżnicowaną intensywność od mało po średnio i bardzo intensywne, wszystko po to, aby przystosować nasz organizm do wzmożonej aktywności, poprawy naszej wydolności oraz w przypadku przetrenowania  urządzenie zaproponuje lekkie treningi, abyśmy mogli się zregenerować. W urządzeniu dostępne są podpowiedzi w czasie rzeczywistym, które poinformują nas o zmniejszeniu lub zwiększeniu intensywności, aby swobodnie móc zrealizować cel. Polecane treningi nie kolidują z dedykowanym planem treningowym realizowanym w aplikacji Gamirn Connect. 

Pamiętaj, że aby odbudować formę najważniejsza jest regularność i dobre nastawienie :).
Wszystko zaczyna się małymi kroczkami, a Twoim pierwszym krokiem niech będzie zaopatrzenie się w nowego towarzysza sportowej przygody.

 

 

Lista zegarków z dostępną funkcją: