RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

GARMIN Virb ULTRA 30 - YouTube LiveStream

28-02-2020

GARMIN Virb ULTRA 30 – sportowa kamera ULTRA HD 4K z technologią G-Metrix i możliwością nakładania danych na siebie, bez skomplikowanych programów – dla sportowców, wyczynowców, stremerów i Youtuberów. Z funkcją Live and Stream z możliwością szybkiego udostępniania na YouTube w czasie rzeczywistym. Z wbudowanymi mikrofonami, może być sterowana głosowo.

 

 

 

Jesteś wyczynowcem? Chcesz zarejestrować swoje dokonania lub po prostu uczyć się na swoich błędach? A może nie masz nic wspólnego ze sportem, ale chcesz nagrywać śmieszne filmiki w dobrej jakości i dzielić się nimi na portalach społecznościowych? Kamera jest niewielka, nikt jej nie zauważy. A może, marzy Ci się zarabianie na tym? Funkcja antywstrząsowej stabilizacji obrazu na pewno Ci w tym pomoże. Dzięki dobrej jakości obrazu, będzie oglądało Cię więcej osób. Jeśli planujesz nagrywać w pomieszczeniu, możesz też zapomnieć o dodatkowym mikrofonie, kamera nagra czysty i wyraźny dźwięk. Skończyłeś nagrywać? Jedno kliknięcie i film ląduje na YT.

 Chcesz coś zmienić w nagraniu? Coś dodać, coś wyciąć? Połączyć? Nałożyć? Masz proste narzędzie do tego. Oczywiście kamera może być używana również w samochodzie lub na motocyklu, dzięki uchwytowi zasilającemu.

 

 

 

 

 

Wodoszczelna kamera sportowa VIRB Ultra 30 nagrywa pełne wrażeń filmy w jakości Ultra HD 4K/30kl/s. Mała, lekka i jednocześnie wytrzymała kamera VIRB Ultra 30 jest gotowa na najbardziej ekstremalne przygody. Precyzyjne czujniki i wysokiej czułości GPS rejestrują istotne dane G-Metrix™, aby pokazać, jak szybko, jak daleko i jak wysoko dotarliśmy. Wszechstronna kamer a VIRB Ultra 30 wyposażona została w zupełnie nowe funkcje. Wśród nich znajdziemy sterowanie głosem, intuicyjny, kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD, live streaming uruchamiany jednym dotknięciem, 3-osiową stabilizację obrazu i wiele więcej. Kamera jest łatwa w obsłudze, dzięki czemu można w pełni delektować się przygodą, bez wykonywania skomplikowanych operacji na urządzeniu i bez użycia rąk.

 

 

G-Metrix pozwala nakładać na nagrane filmy dane dotyczące parametrów tj:

tętno, dystans, moc, kadencję, prędkość, wysokość i inne.

 

 

 

 

 

Wbudowany odbiornik GPS firmy Garmin i inne czujniki rejestrują dane w technologii G-Metrix podczas nagrywania filmu. Dzięki temu możesz pokazać wszystkim parametry, które udało Ci się osiągnąć. VIRB Edit automatycznie zaznacza najbardziej intensywne momenty nagrania, dodając wstępnie skonfigurowane animowane wskaźniki i wykresy G-Metrix, pokazujące prędkość, wysokość, siłę odśrodkową i wiele więcej. Możesz nawet dodawać własne, jeśli chcesz. Dzięki tym narzędziom wszyscy naprawdę mogą zobaczyć, jak ekscytująca była Twoja przygoda.

 

Nagrywaj filmy bez użycia rąk dzięki sterowaniu głosowemu umożliwiającemu rozpoczynanie i zatrzymywanie nagrywania, robienie zdjęć i oznaczanie momentów wartych zapamiętania, aby ułatwić ich późniejsze wyszukiwanie. Kamera jest intuicyjna, bardzo prosta i wygodna w użyciu. Korzystając z funkcji sterowania głosem Sensory TrulyHandsfree™, można wydawać komendy takie jak np. „OK Garmin, start recording,” aby rozpocząć nagrywanie lub „OK Garmin, remember that,” aby oznaczyć szczególne momenty i później łatwo je znaleźć podczas edycji.

 

 

Livestreaming, funkcja przesyłania na żywo filmów w jakości HD do serwisu YouTube dostępna jest również dla urządzeń Apple® umożliwia błyskawiczne udostępnianie w czasie rzeczywistym wysokiej rozdzielczości filmów. Bezpłatna aplikacja Garmin VIRB umożliwia udostępnianie wysokiej jakości filmów w czasie rzeczywistym w transmisji na YouTube™, dzielenie się materiałem w mediach społecznościowych, na portalach takich jak Facebook i Garmin Connect™. Kamerą sterować można z poziomu tabletu lub smartfona, wykorzystując łączność Wi-Fi®. Bogate w funkcje oprogramowanie Garmin VIRB® Edit zainstalowane na komputerze automatycznie wyróżnia oznaczone wcześniej, najlepsze momenty akcji. Zarówno zaawansowani, jak i zupełnie początkujący montażyści mogą łatwo dodawać muzykę i animowane wskaźniki, liczniki i wykresy z danymi G-Metrix, aby pokazać całą pełnię przygody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpoczynaj i wstrzymuj nagrywanie, konfiguruj ustawienia, a nawet rób zdjęcia podczas nagrywania dzięki funkcji zdalnego sterowania.

 • Nakładki z danymi G-Metrix™: dodawaj wskaźniki i wykresy za pomocą jednego dotknięcia

 • Zaawansowany edytor wideo: automatycznie oznacza najważniejsze momenty nagrania dzięki danym G-Metrix, zapewniając ich szybki podgląd i możliwość udostępnienia

 • Udostępnianie: łatwe przesyłanie nagrań do serwisów YouTube®, Facebook®, Vimeo® i Garmin Connect Share

 • Live streaming: aplikacja umożliwia transmisję filmu na żywo1 w serwisie YouTube na zgodnych urządzeniach Apple®

 

 

 

 

VIRB Edit potrafi tworzyć kompilacje filmowe z ulubionych klipów i zdjęć.

 • Edytor nagrań z asystentem: automatycznie oznacza najlepsze momenty materiału wideo

 • Nakładki G-Metrix™: dodawaj wskaźniki danych i wykresy, aby pokazać, jak szybka i daleka była twoja przygoda

 • Udostępnianie: łatwe przesyłanie nagrań do serwisów YouTube®, Facebook®, Vimeo® i Garmin Connect Share

 • Panel przełączania między kamerami: błyskawicznie przełącza między obrazem z poszczególnych kamer lub wyświetla obraz w obrazie.

 

Rozdzielczość: 12 megapikseli, 8 megapikseli

 • Tryb seryjny: do 60 kl./s

 • Ręczne sterowanie kamerą: tak, z podglądem na żywo

 • Zdjęcia nocne: tak

 • High Dynamic Range (HDR): Tak (automatyczny)

 

Czy to wszystko, to jednak za mało dla Ciebie? Jest jeszcze Virb 360 :)