RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

GARMIN VENU – czyli czas na nowe doznania

21-09-2019

GARMIN VENU – czyli czas na nowe doznania 

   Venu to zupełnie nowy smartwatch w rodzinie Garmina, pasujący stylistyką do każdego nadgarstka.

Zegarek jako pierwszy z modeli firmy Garmin jest wyposażony w jasny ekran AMOLED, który daje nam jeszcze lepszą jakość obrazu oraz większą żywotność baterii.

Dodatkowo zegarki posiadają szkiełko Gorilla Glass 3, co jest bardzo ważne przy mocniejszej eksploatacji urządzenia.

GARMIN w nowym modelu daje nam bardzo duży wachlarz możliwości jeżeli chodzi o funkcjonalność. Warto zwrócić szczególną uwagę na takie funkcje, jak: śledzenie cyklu menstruacyjnego, pomiar stresu czy monitorowanie nawodnienia. Przy stresie się zatrzymujemy…

   Jak zegarek może nas odstresować ? Dzięki pomiarowi stresu możemy kontrolować poziom napięcia w ciągu dnia. Jeśli poziom stresu będzie za wysoki, powiadomienia na zegarku przypomną o ćwiczeniach oddechowych, które pomogą nam się zrelaksować.

 

   Filmiki instruktażowe, a może trener personalny? Nic z tych rzeczy!!! Garmin Venu oferuje łatwe do powtórzenia, animowane ćwiczenia: cardio, siłowe, jogi i pilatesu, które można oglądać na ekranie zegarka. Ćwiczenia można wybierać spośród fabrycznie załadowanych animowanych treningów, a także pobierać dodatkowe z darmowej platformy Garmin Connect.

Garmin w nowym urządzeniu zadbał o wszystko i jeszcze więcej: płatności zbliżeniowe, muzyka, funkcja coach, powiadomienia z telefonu, pulsoksymetr i wiele wiele innych. Venu pod względem estetycznym spisało się na 5 z dużym plusem. Zegarek występuje w wielu wariantach kolorystycznych, koperta jest zgrabna, a pierścień podkreśla wysoką jakość wykonania tego produktu. Jesteśmy bardzo ciekawi pierwszych odczuć, gdy dostaniemy już urządzenia do testów o czym nie omieszkamy poinformować Państwa na naszym blogu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą modeli GARMIN VENU w naszym sklepie https://sportivo.pl/category/sport-bieganie-venu