RATY 0%!!! PIERWSZA RATA PO WAKACJACH! RATY 0%!!!

Garmin LILY - Sportowa elegancja

02-02-2021

Firma Garmin wprowadziła na rynek nowy monitor aktywności, który rozszerza ofertę marki o bardziej stylowy wymiar. Z pozoru Lily może wydawać się podobna do istniejącej serii Vívomove. Istnieje jednak wiele różnic w porównaniu z tą serią - w tym aspekty, takie jak posiadanie pełnego inteligentnego ekranu, a także funkcje bezpieczeństwa / śledzenia. I odwrotnie, są też elementy, których Lily nie posiada, takie jak płatności zbliżeniowe za pośrednictwem Garmin Pay czy wysokościomierz barometryczny do śledzenia schodów.

 

Link do Lily: https://sportivo.pl/category/garmin-sport-zegarki-garmin-lily-sport

 

 

Zegarki obejmują codzienne śledzenie aktywności (w tym śledzenie snu), optyczny czujnik tętna, a także powiadomienia ze smartfona. Z punktu widzenia treningu zawiera wiele profili sportowych do ćwiczeń w pomieszczeniach i na zewnątrz. Jednak nie obejmuje wbudowanego GPS. Może jednak wykorzystać GPS w telefonie do śledzenia treningów na świeżym powietrzu, w których chcesz mieć ślad GPS.
Najlepszym sposobem na wyobrażenie sobie czegoś takiego jak smartwatch Lily jest albo opaska do śledzenia aktywności na sterydach, albo seria Vivoactive firmy Garmin bez wszystkich bardziej złożonych funkcji.

 

 

Ostatecznie Lily to przede wszystkim styl, a następnie dopasowanie do funkcji, które najprawdopodobniej spodobają się kupującym ten zegarek. Oznacza to, że jeśli szukasz większej funkcjonalności, są inne zegarki Garmin w tym samym przedziale cenowym, które oferują znacznie więcej. Jednak żaden nie jest tak mały i lekki jak Lily.

 

 

- Smartwatch z całodobowym śledzeniem aktywności dla kroków / dystansu / kalorii
- Optyczny czujnik tętna do śledzenia tętna 24 × 7
- Czujnik PulseOx do śledzenia SpO2 podczas snu
- Śledzi oddech / częstość oddechów 24 × 7
- Automatycznie śledzi stres i sen
- Śledzenie sportu, w tym za pomocą Connected GPS (nie ma wewnętrznie GPS)

Tryby śledzenia sportu obejmują bieganie (na zewnątrz i na bieżni), jazdę na rowerze, jogę, spacer, cardio, oddech, trening siłowy, stepper, eliptyczny i basen

- Wyświetla powiadomienia ze smartfona, a także szczegóły, takie jak terminy kalendarza i pogoda
- Posiada śledzenie na żywo, w tym alerty dotyczące bezpieczeństwa i incydentów
- Obejmuje śledzenie zdrowia kobiet zarówno dla cykli miesiączkowych, jak i śledzenia ciąży
- Deklarowana żywotność baterii do pięciu dni (w tym włączone powiadomienia smartfona)
- Śledzi VO2Max na podstawie danych treningowych

Więcej specyfikacji na naszej stronie: https://sportivo.pl/

Lily to urządzenie w pełni sterowane ekranem dotykowym - nie ma dedykowanych przycisków dotykowych (takich jak z boku), jednak jest jeden rodzaj wirtualnego przycisku w dolnej części wyświetlacza. To sposób, w jaki uzyskujesz dostęp do niektórych opcji menu, a także sposób „ucieczki z powrotem”.Ogólna nawigacja po interfejsie użytkownika jest w porządku.

 

 

Podobnie jak wiele mniejszych smartwatchów w dzisiejszych czasach, Lily nie ma zawsze aktywnego wyświetlacza. Oznacza to, że gdy to piszę, ekran jest wyłączony, ale gdy stuknę w wyświetlacz lub uniosę nadgarstek, zegarek natychmiast się włączy i wyświetli żądane dane (takie jak czas, kroki lub jeśli to trening - szczegóły z nim związane). Zdolność Lily do rozpoznania podniesienia nadgarstka ma ustawienia takie jak „czułość gestów” do dostosowania


Każdy wariant zegarka Lily ma inny wzór. Oto oficjalne zdjęcie firmy Garmin ze wszystkimi wariantami:

Rdzeń mocujący jest naprawdę bardzo mocny, znacznie grubszy niż pasek na jakimkolwiek zegarku Garmin Forerunner lub Fenix.

 

 

Jeśli Twoim celem jest stylowy zegarek, który jest bardzo mały i ma rozsądną żywotność baterii, ale nadal obsługuje większość codziennych funkcji śledzenia aktywności z podstawowym śledzeniem treningu, to Lily jest bardzo solidną opcją.

Zapraszamy na: https://sportivo.pl tutaj znajdziesz swoją inspirację ;)