RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

Garmin Fenix 5X Plus - akcesoria

16-04-2019
Co ciekawego możemy dokupić do Garmin Fenix 5X Plus, a właściwie do całej serii Fenix ?

Jeżeli interesuje nas pomiar temperatury, to możemy to zrobić dzięki zewnętrznemu czujnikowi temperatury Garmin tempe, który możemy przypiąć do plecaka, kurtki czy butów. Wtedy, po sparowaniu  pomiar temperatury zapisywał by się w zegarku wraz z włączoną aktywnością.


 

Jeżeli chcieli byśmy pojeździć na rowerze, gdy na zewnątrz jest nieciekawa pogoda a mamy rower i  trenażer  ( na którym jest możliwość, żeby koło się kręciło )  lub znać dokładną prędkość i dystans w lesie, w tunelu, czy w przestrzeni gdzie mogą to utrudniać drzewa, czy wysokie budynki to możemy te dane poznać dzięki czujnikowi prędkości. 

Pomimo, że na opakowaniu i zdjęciu widzimy 2 części w pudełku będzie 1, gdyż czujnik oplata osłona a właściwie jego mocowanie z gumy.Jeżeli chcemy poznać kadencje, czyli rytm pedałowania, to możemy ją zmierzyć za pomocą czujnika kadencji. Nie ma też problemu gdyby jakaś gumka pękła, czy się nam zgubiła możemy gumowe opaski do rowerowego czujnika kadencji zakupić osobno.A jeżeli interesują nas oba czujniki, to możemy zakupić je taniej w zestawie garmin czujnik prędkości i kadencji