RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!! RATY 0%!!!

Adapter ANT+ dla iPhone [010-11786-00]

  • Cena netto: 145,53 zł 179,00 zł
  • Niedostępny

ANT+ Adapter  iPhone [010-11786-00]

Garmin ma przyjemność zaprezentować adapter ANT+ dla iPhone. Dzięki temu prostemu urządzeniu możliwa jest współpraca akcesoriów Garmin ANT+ z pakietem Garmin Fit przeznaczonym dla iPhone. 

Kompatybilny urządzenia: iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS

Aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje adapter Garmin ANT + należy pobrać do swojego telefonu aplikację Garmin Fit. Ta innowacyjna aplikacja zmieni Twój smartfon w zaawansowane narzędzie do treningu fitness.

Trenuj z lepszą świadomością. A nie jeszcze ciężej.

Aplikacja Garmin Fit sprawia, że trening jest jeszcze bardziej skuteczny. Umożliwia dostęp do wielu ważnych informacji za dotknięciem palca. Korzystając z nawigacji GPS w smartfonie, aplikacja śledzi przemieszczanie się użytkownika i dostarcza informacje o bieżącej prędkości, przebytym dystansie, czasie, który upłynął, i spalonych kaloriach. Dodatkowo dzięki wbudowanej funkcji odtwarzania muzyki użytkownik może słuchać takiej muzyki, przy której najlepiej mu się ćwiczy.

Po zakończonym treningu aplikacja automatycznie przesyła dane treningowe do serwisu Garmin Connect™. Możesz tu zobaczyć swoją trasę na mapie, z łatwością śledzić swoje postępy, dzielić się swoimi treningami z innymi użytkownikami i wiele innych.