Ikona Darmoej wysyłki

Darmowa
wysyłka

Ikona dostawy

Dostawa
24h

Płatności
on-line

Ikona 14 lat na rynku

14 lat
na rynku

Ikona tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych
klientów

Ikona salony stacjonarne

Salony
stacjonarne

Adapter ANT+ dla iPhone [010-11786-00]

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 010-11786-00
  • Producent: Garmin
  • Dostępność: Dostępny
  • Cena netto: 145,53 zł 179,00 zł
  • Oblicz

ANT+ Adapter  iPhone [010-11786-00]

Garmin ma przyjemność zaprezentować adapter ANT+ dla iPhone. Dzięki temu prostemu urządzeniu możliwa jest współpraca akcesoriów Garmin ANT+ z pakietem Garmin Fit przeznaczonym dla iPhone. 

Kompatybilny urządzenia: iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS

Aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje adapter Garmin ANT + należy pobrać do swojego telefonu aplikację Garmin Fit. Ta innowacyjna aplikacja zmieni Twój smartfon w zaawansowane narzędzie do treningu fitness.

Trenuj z lepszą świadomością. A nie jeszcze ciężej.

Aplikacja Garmin Fit sprawia, że trening jest jeszcze bardziej skuteczny. Umożliwia dostęp do wielu ważnych informacji za dotknięciem palca. Korzystając z nawigacji GPS w smartfonie, aplikacja śledzi przemieszczanie się użytkownika i dostarcza informacje o bieżącej prędkości, przebytym dystansie, czasie, który upłynął, i spalonych kaloriach. Dodatkowo dzięki wbudowanej funkcji odtwarzania muzyki użytkownik może słuchać takiej muzyki, przy której najlepiej mu się ćwiczy.

Po zakończonym treningu aplikacja automatycznie przesyła dane treningowe do serwisu Garmin Connect™. Możesz tu zobaczyć swoją trasę na mapie, z łatwością śledzić swoje postępy, dzielić się swoimi treningami z innymi użytkownikami i wiele innych.